• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Kosa je lepší než křoviňák. A lehčí.
    Nějaký klíšťata stejně zůstanou, vyzkoušeno na vlastní kůži. A kočka má obojek, Foresto, ono prej momentálně nic moc jinýho nefunguje.
    GIO
    GIO --- ---
    jinak my meli vzadu pastviny driv taky hrbolate a dirate, spravilo to vysekavani, fakt, cast tedadokazali ejlip upravit kone, ale bagr se pouzit nemusel.) nejdriv se sekalo krovinakem, pak se tam chodilo a chodilo a dneska uz je tam teren na sekacku a lze vyrobit(zdalky sledovano) anglicky travnik za dve hodinky zdraveho sportu se sekackou.))
    GIO
    GIO --- ---
    krovinak.) nebo ovce, ale to uz se nehnes od baraku
    GIO
    GIO --- ---
    dzungli vysekat a sekat pravidelne a bude po nich..
    GIO
    GIO --- ---
    domu jsem na kocky nikdy nic nedonesla, ani psi.
    GIO
    GIO --- ---
    a tobe chodi kocky ven?

    ja klistata neresim, vyskyt neni tak vysoky u nas, a siamky ven nechodi..kocouri a holky venku obcas jedno maji, ale uz dlouho ne.. taze naklistata nepouzivam nic, vyndame ihned jak najdeme.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: já mám habešáka placatého a hladkého - jako sia/ori, takže si tam dosáhne a vždy si trochu lízne. Zjistí, že to je hnusný, běhá po bytě a sliní, jinak nic.
    GIO
    GIO --- ---
    od veta
    GIO
    GIO --- ---
    ad olizani, nemam s tim spatne zkusenosti.. problem pro tebe je asi,ze si to olizou navzajem ze..
    GIO
    GIO --- ---
    tak alergie maji i lidi no, tomu se uz nevyhneme asi..
    GIO
    GIO --- ---
    banminth pasta nebo pilule?

    protoze jsem ji nemohla sehnat kdyz byly holky male.. ze je pry nedostatek na trhu, vypadek ve vyrobe ci co
    GIO
    GIO --- ---
    giardie se chovaji dost jinak, krom toho entizol mam v supliku,))
    kazdopadne ona spis bude imunologicky slabsi, v kombinaci s citlivosti na nejakou slozku potravy.

    momentalne odcervuju broadlinem, canavermem a tak..
    GIO
    GIO --- ---
    no zatim ne, ale asi na to dojde.. jinak odcervovane jsou pravidelne a sirokospektrama
    GIO
    GIO --- ---
    mliko nema no.. ale citlivejsi zaludek Lorien znamena, ze cas od casu nezere boji asi boli bricho, bo neco sezrala co nemela... a ted zrovna nezere a snazi se kojit.)) ale uz aspon pije, tak snad se brzo i normalne naji, jinak prijede pani doktorka s osklivou injekci zase:))(a ze se tyhle male mirumilovne 2D holcicky umi branit jako lvice, ani ospalku jim vklidu nevyndam, a to ej mam od miminek, furt v pazourach, proste kocky s nazorem:)
    GIO
    GIO --- ---
    jako.. devitimesicni kotata a tecka se furt pokousi kojit.)) to je fakt mamanek,)
    GIO
    GIO --- ---
    pisu si.)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    SCHWALBE:
    GIO:
    Tak na mě prosím myslete, až ty kotátka polezou na svět.. Muž je mazel (fakt děsnej), takže mazlení a rozmazlování zaručeno.. :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SCHWALBE: ten flekatý čumáček!!!
    GIO
    GIO --- ---
    nase cerna bude mit kotata tak na tom jare rekneme, ale dopredu nic neslibuju teda..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    VODOMERKA: preposlala jsem tuto pamatnou vetu priteli a dostalo se mi jen odpovedi : "su to posuk kocky, ziadna falosna propaganda kockomilov ma nepresvedci" :D
    a to uz to jednu chvili vypadalo tak nadejne :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam