• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: meli pred lety
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: strom z ikea? tam neco takovyho maji?
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: my mame strom z ikea, to mi prjde jako nejmin rusiva opicarna,zbytek uz taky nejsem ochotna v byte akceptovat, kocky si nestezuji.))az se rozpadne, asi uz zadny dalsi porizovat nebudu, dostatecne velky barak kocky zabavi i bez skabadla nastesti...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    SCHWALBE: jo. taky je schovávám. ale hajzlík dokáže překvapit :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    SCHWALBE: Z 5% jsem je chapala a z 95% ne. Na vystave v Moste 13.5. jsem se rozhodla, ze od nich skrabadlo vemu a rovnou jsem se o tom s nima bavila. Neocekavam teda, ze si me pamatujou. Doma jsem vybrala typ a 15.5. poslala email. Na ten mi odepsali, ze sorry, ze jezdi po vystavach a nemaj ted cas a objednavku zacnou resit po vystave v Praze konany 20.5. Ok to je tech mejch 5% pochopeni, maj toho hodne, rozumim. Zaroven ale napsali, jestli maji objednavku brat za zavaznou, coz mi prislo ponekud zvlastni, ale ok. No do 24.6. jsem o nich neslysela ani nedostala zadny potrzeni, jestli objednavku nekdo eviduje nebo resi. Tak jim pisu, co teda bude. To zase, ze vystavy, ze nestihaj. Tak jsem jim to zrusila, protoze nevim, jestli ocekavaj, ze nekdo je zvedavej cekat mesic a pul na potvrzeni, ktery si musel vyzadat a dalsi dva az se budou obtezovat skrabadlo dodat, jestli vubec. Takhle se to proste nedela. Jestli to nezvladaj, at si k sobe nekoho pridaj.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: nam zas odmitli vyrobit rohove
    FLOE
    FLOE --- ---
    SCHWALBE: Aaale, predstavuju si komunikaci se zakaznikem ponekud jinak, nez ji praktikujou.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: pro chov je drapaki skvele, mas mnoho kocek a kazda ma jine zaliby a potrebuji vic mista .. naprosto pochopitelne, ze strom nestaci

    ja mam dve ori, ktere znici bezny sloupek za mesic a potrebuji max tri stupinky nekam nahoru a krytej pelech ve dvou metrech nad zemi kde je nemuze nikdo otravovat + par prolejzacek u stropu odkud muzou cucet z okna .. proto volim strom
    FLOE
    FLOE --- ---
    SARRI: Ja si hlavne myslela, buh vi jak ty velky stromy nejsou drahy a nejsou. Drahy jsou ironicky ty maly, nevim proc to tak maj nastaveny. Drapaki jsou naopak hodne drazsi. Rajenpets maj sice levnejsi, ale obludy a jeste me nasrali :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    SCHWALBE: Nejsem cilovka na sia ori, ale snad nevadi.

    11. vzdalenost roli nehraje, pojedu klidne pres celou cr
    10. preferuji kastraci od chovatele, ale nevyzaduji
    9. kastrace mazlika s PP mi prijde jako standardni a opravneny pozadavek od chovatele
    8. nevzala
    7. hygienicky standard je pro me dulezity
    6. rozhoduje, zvyklat bych se nenechala, naopak bych to nafotila a sla nahlasit
    5. je moment, kdy si myslim, ze je tech kocek uz moc, mala chovka by me neodradila
    4. klidne 15.000,-, kdyz se na chovatele budu moct skutecne obratit a pomuze
    3. ano i ne, ale je tam ten moment, kdy se citim lip i jisteji, kdyz ma chovka s dobrym jmenem a povesti me vysnene kote, nez nejaka neznama
    2. veno je prijemny bonus, ale ne nutnost
    1. preferuji variantu viz bod 8

    Muj vyber zacina pohlavim, barvou a povahou. Hledam takovyho kocoura dokud ho nenajdu. Pokud si nebudeme s kocourem sympaticti i osobne, tak ho na silu brat nebudu.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: drapaki i rajempets jsem hlouho chtela, ale oboji spada do sekce obluda a jeste pomerne financne narocna .. strom mi prijde, ze se k nam hodi vic .. kdyz uz mam do neceho invedtovat tak radsi strom
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: resim barvu (ale spis sympaticnost zvířete) a běžné nalezitosti patrici k PP, tj. dokoncene ockovani, odber ve spravnem veku atd. Nemocne zvire bych si nevzala. Kastrace mi je jedno, je neni :-) servis jako veno atd. beru spis jako mily nadstandart, nevyzadovala bych ho, ale vlastne kdykoliv jsem si nekde odvezla kocku, tak jsem ho dostala.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: kdyz me vsechny tyhle veci prijdou strasne obri a nevkusny .. muj smysl pro minimalismus se bohuzel neslucuje s kocicimi zahaneci nudy ;(
    bojuju i se skrabadly, bus to nic nevydrzi nebo je to hrozna opicarna pres pulku bytu
    dlouho jsem planovala, ze si vyrobime strom, ale kdyz uz se k tomu 9ty rok nemame tak si ho necham vyrobit od sikovneho pana a necham k tomu vyrobit asi i par dalsich prolejzadel na miru .. tady ma pomerne hodne fotek toho co dela
    https://www.sbazar.cz/loscicinos/detail/27071831-kocici-stromskrabadlo
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: měla jsem rozhodnuto, jak asi by mělo kotě vypadat, tedy vytoužená barva a kresba, ale pak byl celkem problém najít CHS, která měla nějaká koťata ve vhodném věku a byla vůbec ochotna mi je ukázat, ale byla jsem rozhodnuta nevzít kotě z množírny, nebo z chovu, kde to nevypadá dobře...
    samozřejmě vzdálenost hrála roli, protože kotě jsme byli okouknout dvakrát, než jsme se rozhodli, že to je to pravé... zjevně nemocné zvíře bych si nevzala v žádném případě a vzhledem k tomu, že nechci chovat, tak podmínka kastrace není žádný problém...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: Přijde mi, že z toho děláš moc velkej byznys. Což je v pořádku, to je čistě tvoje věc.
    Ale to využívání klubu příznivců ušatých koček k pseudomarketingovému průzkumu a věčnému defilé jedné chovky mě tak nějak už nebaví.
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: proto rikam oddelit plexisklem :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    libi se mi spis to kolo, jen bych to oddelila plexisklem nebo necim podobnym
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: ty jooo .. to by slo vyrobit!!
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: treti kocka neklapne .. dva lidi vs. dve kocky nam staci ..
    jinak jako nas hlavni ucel dome je byt cat holder. Jakmile jsme jeden nebo oba doma tak se taky od nas nehnou, taky pomerne dost spej, ale proste kdyz nedelaj ani jednu z predchozich veci tak se oba nudej kdyz zrovna neprudej jeden druhyho .. zkusim podumat nad nejakym tim "kocicim kinem" vic ..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jako naše kočky jsou dost líný, i Pocina většinu dne chrápe. Pokud je vzhůru, tak 90% doby vymýšlí, jak se co nejvíc tisknout na mě, a jinak se tak třikrát za den se Sněhulí pohoní po bytě sem a tam. O hračky zájem nulový.

    Jinak nežere pytlíky, ale je úchylná na takový ty síťky, jak v tom bývaj brambory, nebo cibule. To před ní musím totálně schovávat, žvejká to s naprosto extatickým výrazem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam