• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    NYX
    NYX --- ---
    tak je tu [ Nyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně. ] , kde by se to mozna hodilo.

    v trzisti nevim, kam by to melo patrit po pravde :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DZAKY: spolupráce není práce?
    DZAKY
    DZAKY --- ---
    ee, no, ani ne tak práci jako spíš spolupráci... :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    nabízím práci...?
    DZAKY
    DZAKY --- ---
    zdravim. nyx mi byl doporučen, že bych tu mohl zkusit najít modelku pro focení. tento "inzerát" by patřil kam? než to někam vložím tak si chci ověřit že nebudu "spamovat" zbytečně. napadlo mě dát to do "tržiště" a nový inzerát typu "nabízím"? díky
    HONZAK23
    HONZAK23 --- ---
    čau, dotaz, můžu dát inzerát na fosilní mramorový věci z Maroka? jen pár kousků, potřebuju se toho zbavit :) dík
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Ne to nepotřebuji stahovat, spíš jestli to plánuješ nějak omezit. Protože mám pocit, že brzo překročím stovku ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: no db se zalohuje cela kazdy den, soubory jednou za cas. manualne si to stahnout k sobe na disk ted nejde a ani nejak zvlast nevidim duvod.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No jestli ty data zálohuješ (Je to nové a neprioritní, takže by to třeba zálohované být nemuselo)

    Jestli je tam nějaká forma archivace (Jako třeba v poště při překročení počtu zpráv)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Fotky jsou, aspon tak jsem to pochopil, v osobních souborech než je smažu.

    BTW: dokonce by se mě líbilo i JQuery na rozbalení schovaného inzeráty jenom kliknutím na header.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: no stale uplne nechapu jaka zaloha apod?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NYX: Tržiště - Moje - Seznam prodaných inzerátů, jejich fotky atd.
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: nechapu co ted presne mas na mysli.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jak se řeší záloha tržiště? Docela jsem si zvyknul na to mít všechno jako prodané a mít díky tomu slušný přehled i mimo moji DB.

    Tak jestli se to nějak řeší, nebo jestli to bude omezené atd.
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    MCKIDNEY: Tenhle problém jsem řešil už před půl rokem. Tehdy ještě nebyl venku ani firefox 13.0.0. Jika opravdu mám vše aktuální. Mimo jiné mi firefox dlouhodobě padá při pokusu nahrát fotky i na facebook. Stejný problém mám i při použití MS Explorer.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    AUTOLOKATOR: Je to problém firefoxu 13.0.1 prehraj zpět na 13.0.0 ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AUTOLOKATOR: Jo ve windows se mě to ale neděje. zkntroluj, že máš taky poslední flash
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    MCKIDNEY: Stejný problém. Když chci do inzerátu vložit fotky a kliknu na příslušné pole, tak mi spadne firefox. Vše mám aktualizované na nejnovější verzi, takže hádám nějaký problém v pokročilém nastavení. OS: Win XP.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam