• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    OTAK
    OTAK --- ---
    Ahoj vsem,nejdou mi prikladat fotky do inzeratu,coim to muze byt?predem dekuju za odpoved.
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    ok, nebudu se tim trapit
    NYX
    NYX --- ---
    ADAM_SKIN: nejde, obnovi se to i pri rucni editaci. ale neobnovuji se v diskuzich, kam se zapisuji nove inzeraty a predpokladam, ze vetsina lidi sleduje nove veci v trzisti takhle.
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    poznamka k obnovovani inzeratu. je chvalihodne, ze se timto nuti uzivatele svoji inzerci udrzovat, ale visi mi tam inzeraty, ktere jsou sice dale platne, ale uz je obnovuju ponekolikate a nechci s tim otravovat. lze udelat, aby po obnoveni nevyjizdely ve vypisu trziste na zacatku?
    NYX
    NYX --- ---
    DROYD: ja bych rekl klidne hodit, kdyz jde o takovou jednorazovou vec.
    DROYD
    DROYD --- ---
    Ahoj, během studií jsem měl malý kamenný obchod se zimním vybavením, to už je dávno za mnou, ale po značně rychlém nástupu do práce a nutnosti zavření obchůdku mi zbyly nějaké kousky (snb, vázka atd...). Je možné na tržiště hodit inzerát s odkazem na ručně dělanou fotogalerii nabídky než abych sem nahrával 30 inzerátů? Vzhledem k tomu, že to nabízím pod mými nákupními cenami tak rozhodně nejde o žádnou komerci a uživatelé Nyxu by to neměli minout.
    NYX
    NYX --- ---
    SWITCHMAN: na tohle je moznost jen oznacit inzerat za neaktivni, pak jde presunout zpet mezi aktivni v trziste / moje
    https://www.nyx.cz/index.php?l=market;l2=2

    pokud je skutecne smazany, musis psat znovu
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    udelal jsem inzerat v poptavce prace. Pak jsem jej smazal, protoze jsem sehnal lidi jinde. Ted mi rekli, ze nemuzou chtel bych inzerat znovu zverejnit (mam ho v "osobni"), ale nedosel jsem na to, jak jej zverejnit znovu .)
    NYX
    NYX --- ---
    SWITCHMAN: nechapu uplne jak to myslis
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    prosim, je moznost znovu zobrazit inzerat, ktery jsem sam smazal, aniz bych ho musel znovu vypisovat? Pokud dam upravit, tak ho upravim, ulozim, ale nezverejni se.
    Dekuji .)
    PETRUSHE
    PETRUSHE --- ---
    Ahoj, prosím o radu, vložila jsem inzerát na prodej garsonky, ale né a né se mi přesunout do skupiny bydlení: tržiště / bydlení a nemovitosti / spolubydlení :-( zapomněla jsem někde něco zakliknout? díky!
    ELISKAH
    ELISKAH --- ---
    Chápu a stahuju, omluva! Díky a at se vede.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A prodejem myslím to, že prodáváš možnost nastoupení jako dalšího nájemníka.

    jenom se občas vyjádřuji jako kokot :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    jestli chápu dobře, tak se bojíš, že tvůj prodej předaný komerční vrstvě bude porušovat pravidla o komerčních inzerátech.

    Je to trošku šedivá zóna imho. Podobně jako aukro a tak.

    Můj postoj je, že komerční inzerát udává jeho špatný obsah, ať už z pohledu předmětu, ceny, nebo toho jak je zobrazen.

    Pokud ti Komerční prvek, v tomhle případě realitka, zakázala prodej mimo ně, ani nevím zda to jde, tak inzerát stáhni. Jinak v tom problém osobně nevidím.
    ELISKAH
    ELISKAH --- ---
    najemni smlouva mi konci k 31. srpnu a uz ted tam nebydlim...
    NYX
    NYX --- ---
    ELISKAH: Ja nejak nechapu, proc se pak vubec namahas nekoho hledat, respektive za co je potom ten poplatek :)
    ELISKAH
    ELISKAH --- ---
    Ahoj, inzeruji v trzisti pronajem bytu, ktery opoustim a rada bych ho predala nekomu solidnimu. Problem je v tom, ze spravce (ne realitka) pozaduje poplatek za zprostredkovani. Je to problem? diky za odpoved, Eliska.
    NYX
    NYX --- ---
    RAFIGA: tak tohle prosim spis ne
    EVUSE
    EVUSE --- ---
    ok, paráda, díky, tak já to tam švihnu:). kdyby sis chtěl udělat výlet, jseš vítán. a určitě ti dáme nějakou slevu..:)
    NYX
    NYX --- ---
    EVUSE: tak to bych as ivazne nehrotil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam