• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    NYX: diky za odpoved, dramaticka asi neni, mam tam par knizek, ktere bych rad poslal dal.
    NYX
    NYX --- ---
    KALIF_WH: Muzes, ale plati to co niz. Pokud se jedna o nejakou dramatickou slevu, klidne bych zvazil novy inzerat.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Rad bych se zeptal, muzu u stavajiciho inzeratu upravit cenu smerem dolu a nebo se to ma resit smazanim stareho a znovuvlozenim ? dekuji Jakub
    7PLUTO
    7PLUTO --- ---
    NYX: ok, děkuji za info. tak já si s dovolením vložím nový inzerát
    NYX
    NYX --- ---
    7PLUTO: reaktivace ho neobnovi v tech diskuzich - tam se predpoklada, ze je lide sleduji, ctou nove prispevky a nic jim neunikne, takze strkat jim novy inzerat stale dokola je zbytecne. s takovymihle pripady to samozrejme nepocita - ze drzis vytvoreny inzerat a obnovis ho kdyz odejde spolubydlici / najemnik apod.
    7PLUTO
    7PLUTO --- ---
    prosím o radu, proč se mě nezobrazuje můj inzerát na pronájem bytu v auditku [ tržiště / bydlení a nemovitosti ] ? inzerat mám reaktivovaný z loňského roku ale teď je viditelný jen např. zde https://www.nyx.cz/index.php?l=market;l2=1;market_cat=11;market_subcat=clear asi dělám nějakou školackou chybu ale prostě tomu nerozumím, nevzpomínám si jak jsem ten inzerát zadával posledně že vše proběhlo v pořádku.
    NYX
    NYX --- ---
    SOLEI: neprectene zpravy jsou asi zpusobene tim, ze je dotycny invisible nebo proste jen zatim nevlezl do posty.

    ztraceni zprav nevim - obcas nekomu blbne trochu chat, ze mu nevyskoci okno, ale na nasledujici strance by pak melo stejne svitit, ze ma clovek novou postu. muzes zkusit uplne vypnout chat, jestli problem zmizi, at vyloucime tuhle moznost (pres ikonku panacka uplne vlevo dole v paticce).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    nevim kam s tiim:

    je možné, že se mi ztrácejí zprávy?
    Už párkrát se mi stalo, že jsem se zpětně dozvěděla, že mi někdo psal, ale mně žádná zpráva nepřišla. Občas dokonce vidím některé zprávy jako nepřečtené, přestože adresát je zde přihlášený.
    AELIN
    AELIN --- ---
    grrrr, jenom si chci postezovat... taky vas stvou zensky co poslou 40 tricek za 50,- korun - jedno po druhym - z trziste se stal sekac / hadrarna... pokud nekdo prodava celou skrin hadru á 20,- kc tak to ma dat do jednoho inzeratu a treba ocislovat a ne ze porad scroluju neci hrabarnou... to si holky nechte do "anglickeho second handu" a nespamujte nyx... chjo... pokazdy kdyz dam inzerat tak po mne prijde nejaka mana co odstreli vsechny inzeraty o 3 stranky s 50 halenkama s kytickou...
    NYX
    NYX --- ---
    SUBVERSION: je to primo u vkladani inzeratu po strane. co se tyce kontroly, aktivne nehledam, ale je tam reportovaci tlacitko u inzeratu, kterym se to da nahlasit a pak to resime.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    kontroluje se to nejak? / je to napsane nekde v pravidlech ze bych to tomu clovekovi ukazala?
    NYX
    NYX --- ---
    SUBVERSION: nemel by ho aktualizovat mazanim a znovuvytvarenim. system sam nabizi jednou za ctrnact dnu obnoveni.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Ahoj, prosim vas, jak se tady resi spam? nebo co se vlastne za spam povazuje? pokud nekdo chce neco prodat jak casto muze pastovat stejny inzerat do trziste?
    OTAK
    OTAK --- ---
    Google Chrome,nic to nehlasi ani nereaguje...Nejde mi ani prepinat moznost-shanim,nabizim...
    NYX
    NYX --- ---
    OTAK: jaky prohlizec? hlasi to nejakou chybu?
    OTAK
    OTAK --- ---
    Ahoj vsem,nejdou mi prikladat fotky do inzeratu,coim to muze byt?predem dekuju za odpoved.
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    ok, nebudu se tim trapit
    NYX
    NYX --- ---
    ADAM_SKIN: nejde, obnovi se to i pri rucni editaci. ale neobnovuji se v diskuzich, kam se zapisuji nove inzeraty a predpokladam, ze vetsina lidi sleduje nove veci v trzisti takhle.
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    poznamka k obnovovani inzeratu. je chvalihodne, ze se timto nuti uzivatele svoji inzerci udrzovat, ale visi mi tam inzeraty, ktere jsou sice dale platne, ale uz je obnovuju ponekolikate a nechci s tim otravovat. lze udelat, aby po obnoveni nevyjizdely ve vypisu trziste na zacatku?
    NYX
    NYX --- ---
    DROYD: ja bych rekl klidne hodit, kdyz jde o takovou jednorazovou vec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam