• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
    rozbalit záhlaví
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: byl jsem upsan a chodí mi to takhle od začátku. Už v době kdy jsem měl nasmlouváno 10/5 mám výsledky cca 50/50
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Js nejsem upssn takze u me se snazi
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    takovej dotaz. Zda se mi to a nebo na to borci fakt slusne serou a at plartis co platis mas co si urves.
    FREEM
    FREEM --- ---
    50/50
    u mě se cesnet i ookla cca shodujou
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    15/15 :)

    t-mobile

    vodafone

    cesnet
    dl 33; ul 78
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    mam 40/40 ,,jsem zapomel
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---


    ale na cesnetu je to

    DL 48, UL 51
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hodte mi pls speedtesty + info co mate mit za linku... furt premejslim jestli nezmenit z grepnetu na centrio, oboji optika ale prijde mi, ze u grepnetu se uploadu venuje fakt mala priorita a casto mam treba 20 nebo i 10 Mbit misto 50...

    dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: neplatim a vyovuje mi to. A jak říkám netrápí mne to tolik.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Chodov za NATem...twe aha

    Myslim, ze pokud platis alespon 500 domluvis se, ze bude gratis..mel jsem to tak vzdy
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: chyba. Mluvil jsem s podporou celý chodov je prý za NATem takže asi záleží lokalita od lokality. Tu veřejnou IP až tak nepotřebuju abych kvuli tomu platil pevnou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Verejna je automaticky a pevna se asi priplaci..kazdopadne ji mam stejnou uz dlouhou dobu a kdyztak mi to hlida duck, nebo jak se jmenuje a domenu mi priradi k aktualni verejne ip.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZVIRATKO: verejna

    JOSKA_CZ: nemas na mysli pevnou. Pevnou na to co dělám nepotřebuju, ale veřejnou bych rád.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    RAB1T: verejne nebo pevne?
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    RAB1T: mám ji za příplatek 99 Kč měsíčně. Nicméně co jsem se koukal, tak i před tím se mi moc často neměnila.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Hele vysnil jsem si to nebo mivalo centrio dřív veřejné IP adresy?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Včera vypadla elektrika v Sitelu, myslím ze to bylo tím. Chvíli nejela půlka českého internetu :-)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo vcera mi hlasil pingdom vypadek na 20 minut.

    ja kdyz s nima komunikuji, tak si nemyslim, ze me tahaji za nohu a vymysleji si,,,ja mam tak presne hodnoty, ze je asi zbytecne ze me delat jatrone.

    08/17/2013 09:15:26AM - 08/17/2013 09:35:26AM 20m
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    teď už mi to zas nějakou dobu jede bez výpadku (ťuk ťuk), ale počítám že s koncem prázdnin to zase začne nanovo
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PREDSEDA: Nejvtipnější je že výpadky nejsou nikdy z jejich strany! Ať už od nevkalitních kabelů které vedou do bytu nebo to že vypojují své zákazníky od sítě aniž by je na to předem upozornili.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Dnes zase výpadek Jižák cca kolem 10 té hodiny . Už zase funguje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam