• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: byl jsem upsan a chodí mi to takhle od začátku. Už v době kdy jsem měl nasmlouváno 10/5 mám výsledky cca 50/50
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Js nejsem upssn takze u me se snazi
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    takovej dotaz. Zda se mi to a nebo na to borci fakt slusne serou a at plartis co platis mas co si urves.
    FREEM
    FREEM --- ---
    50/50
    u mě se cesnet i ookla cca shodujou
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    15/15 :)

    t-mobile

    vodafone

    cesnet
    dl 33; ul 78
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    mam 40/40 ,,jsem zapomel
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---


    ale na cesnetu je to

    DL 48, UL 51
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hodte mi pls speedtesty + info co mate mit za linku... furt premejslim jestli nezmenit z grepnetu na centrio, oboji optika ale prijde mi, ze u grepnetu se uploadu venuje fakt mala priorita a casto mam treba 20 nebo i 10 Mbit misto 50...

    dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: neplatim a vyovuje mi to. A jak říkám netrápí mne to tolik.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Chodov za NATem...twe aha

    Myslim, ze pokud platis alespon 500 domluvis se, ze bude gratis..mel jsem to tak vzdy
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    BOHOUR: chyba. Mluvil jsem s podporou celý chodov je prý za NATem takže asi záleží lokalita od lokality. Tu veřejnou IP až tak nepotřebuju abych kvuli tomu platil pevnou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Verejna je automaticky a pevna se asi priplaci..kazdopadne ji mam stejnou uz dlouhou dobu a kdyztak mi to hlida duck, nebo jak se jmenuje a domenu mi priradi k aktualni verejne ip.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ZVIRATKO: verejna

    JOSKA_CZ: nemas na mysli pevnou. Pevnou na to co dělám nepotřebuju, ale veřejnou bych rád.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    RAB1T: verejne nebo pevne?
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    RAB1T: mám ji za příplatek 99 Kč měsíčně. Nicméně co jsem se koukal, tak i před tím se mi moc často neměnila.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Hele vysnil jsem si to nebo mivalo centrio dřív veřejné IP adresy?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Včera vypadla elektrika v Sitelu, myslím ze to bylo tím. Chvíli nejela půlka českého internetu :-)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jo vcera mi hlasil pingdom vypadek na 20 minut.

    ja kdyz s nima komunikuji, tak si nemyslim, ze me tahaji za nohu a vymysleji si,,,ja mam tak presne hodnoty, ze je asi zbytecne ze me delat jatrone.

    08/17/2013 09:15:26AM - 08/17/2013 09:35:26AM 20m
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    teď už mi to zas nějakou dobu jede bez výpadku (ťuk ťuk), ale počítám že s koncem prázdnin to zase začne nanovo
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PREDSEDA: Nejvtipnější je že výpadky nejsou nikdy z jejich strany! Ať už od nevkalitních kabelů které vedou do bytu nebo to že vypojují své zákazníky od sítě aniž by je na to předem upozornili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam