• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    MATESISKO: tak vse vyreseno, stacilo odebrat iCloud ucet a vytvorit jej znovu... :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    podarilo se nekomu v iOS 5 vytvorit jednoduchou aplikaci, ktera by byla schopna ulozit data do iCloudu? Me zatim ne, kdyby mel nekdo podobny problem, resim to zde:
    https://devforums.apple.com/message/463687
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    SMS Classic made by muj bratr:)

    SMS Classic for iPhone on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/us/app/sms-classic/id438404629?mt=8

    - jednoducha aplikace - klasicka klavesnice jak ze starejch telefonu pro jednoduchy a rychly psani smsek jednou rukou, dorucenky, kurzorovy sipky, diakritika, snadny odesilani poslednimu konktaktu..
    - casem budou dalsi funkce, updaty zdarma, snad bude i trial verze:) zatim jen pro iPhone, kompatibilni s iOS 4.0 a pozdejsimi, aktualne funkcni i na iOS 5 beta..
    - pro cechy cesky, pro slovaky slovensky, pro USA + UK + Irsko + Australii v anglictine

    Facebook, Myspace, Twitter + jedno kratky videjko na Youtube

    kdyby se vam to libilo, klidne posilejte dal a sirte mezi kamarady atd.:) dik za pozornost
    BLUE
    BLUE --- ---
    Funkcionalita je dle API a API je nyni pouze read-only, nemuzeme s tim hnout. Chceme tam mit oficialni funkce dle API a ne hooky ;-)

    Dribbits jsou shit po UX strance.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    VFISA: dribbits teda moc nejsou, ten BLUEho Dribbblr je..
    VFISA
    VFISA --- ---
    KARYSLAV: dyt to bylo zadarmo..
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    VFISA: teda sem si ty dribbits koupil, a je to takove.. ze to vlastne nic neumi, poslat link nemuzu, sledovat toho koho sleduju nemuzu. To se mi teda ten dribbblr libi vic.

    Ale je fakt, ze mi spadl behem prvnich 90 vterin. Naprd :-)
    BLUE: Hadam ze pada i placena verze :-)
    BLUE
    BLUE --- ---
    VFISA: Neni to optimalizovane na latest iOS, neni ted na to moc casu :-/ Navic, dokud nepovoli vic veci v API tak se nam do toho ani nechce. Ale urcite to nenechame chcipnout :)
    VFISA
    VFISA --- ---
    BLUE: diky, heled jen pripominka, ten dribbblr je silene pomalej, driv jsem ho uzival, ale mam na to ted dribbits, to je rychlejsi. nemate tam nejaky bug?
    BLUE
    BLUE --- ---
    Tak tady kdyztak nejaky nase appky, kdyby mel nekdo nejake dotazy...

    Piictu for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/app/piictu/id439888569
    Dribbblr for iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/app/dribbblr/id385240326
    http://itunes.apple.com/app/cookmate/id334838276 (oldschool)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    REDGUY: dal sem ze se mi tvuj post libi (ale jen kvuli te ikonce - to abych taky nebyl za toho zlyho ;)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    BABB: Spatna otazka ve spatnem klubu. Spatnem klubu protoze, jak jeho nazev napovida, je venovan _vyvoji_ na iZarizeni a i kdyz rozbita samice muze vyvoj ovlivnit, tematicky to patri spis do [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ] . Spatna otazka proto, ze misto abys stravil dvacet vterin vterin googlovanim, chces po ostatnich aby tenhle trivialni ukol resili za tebe, navic bez uvedeni takovych drobnosti jako kde zhruba se nachazis abys to nemel pres pul republiky, nebo jestli chces znackovo drahou nebo noname levnou opravu. Ale budiz, dnes se citim laskave: http://lmgtfy.com/?q=ipod+touch+opravna

    (a ano, z didaktickych duvodu shledavam dve minuty ktere mi trvalo napsat tuhle zpravu za lepsi investici, nez nula minut ktere by mi trvalo ignorovani tve otazky nebo tricet vterin kterou mi mi trvalo vyhledani a prepsani linku na opravnu)
    BABB
    BABB --- ---
    Zdravim, prestala mi fungovat samice na jack 3,5mm v iPod touch, nemáte tip na někoho, kdo to je schoplej to opravit (vyměnit)?

    Díky
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    GOSHEWAN: ahoj jestli se tomu se chces venovat tak napis na info@devteam.cz - pomuzou s SDK a pucej maca, poradej kdyz budes mit zasek. Maj program na loveni talentu :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    REDGUY: vernej je az na OpenGL. Pri hodne polygonech ma tendenci zhucet kdy se mu zamane
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    KARYSLAV: Tady je spis vtip v tom, ze americkej developer ten fax pro registraci patrne nepotrebuje, protoze si to koupi v App Storu. Zatimco v nasem App Storu to neni, takze musime faxovat.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    V americe je faxová komunikace naprostou samozřejmostí, a hodně firem ji bere jako zcela důvěryhodnou.

    Pro zajímavost - většina amíků považuje zpracování kreditní/debetní platební karty po telefonu, za bezpešnější než přes internet.

    Halt jinej kraj.. Ten fax je zcela normální u většiny ověření totožnosti v různejch smlouvách (třeba pro PayPal) a tak dále..
    VFISA
    VFISA --- ---
    GOSHEWAN: zaloz si na developera extra ucet. pak se nebudes bat neco nekam posilat. jenom fakt blazni tam posilaji svuj (potazmo firmy, lolec..)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    GOSHEWAN: Ano. Vitej v 21.stoleti 8) V mem okoli fax nikde neni, tak jsem musel na postu. Na prvnich dvou postach sice meli sluzbu "posleme fax", ale tvrdili ze jim nejde. Az na hlavni poste v Jindrissky se to povedlo 8(
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    REDGUY: Dik za odpoved. Samotna licence by jeste sla, ale zadneho Maca nemam a tak hledam jine cesty. Ten Airplay se zda byt celkem zajimavy.

    Posledni otazka - chtel jsem dokoncit registraci jako Apple Developer a napsali mi:

    Your country either does not have an Apple Online Store or does not offer Apple Developer Products for online purchase. To complete the purchase of your program, you will need to complete and fax the Purchase Form below.

    To jste jim opravdu posilali veskere udaje na platebni karte pres fax? O_O (chteji jmeno, cislo kreditky, expiry date i ccv) Nebo to je nejaka docasna chyba jejich stranek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam