• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SHIGORBIRDMAN: aha, ja tomu nerozumim, chapal jsem, ze je to slozity, ale nevedel jsem, ze je to nemozne. tedy jestli tomu dobre rozumim, tak to nefunguje tak, ze bych dostal balik a ten nainstaloval pres jb?!
    potrebuji to do prace, mame restriktivni, logujici proxy a chci ji tetheringem obejit.
    Dik za odpoved.
    OOPS
    OOPS --- ---
    Resili jste nekdo OCR na iOS? Kterou lib jste pouzili? Dik.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    na co ti to bude, kdyz nemas dev certifikat?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Cau, neumel byste nekdo zkompilovat tohle tabi-proxy?
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    OOPS: Jo to vím, ale já bych potřeboval spíš 3d canvas v html dokumentu, ludei pokud vím klasický DOM nemá :(
    OOPS
    OOPS --- ---
    PAGAN_DARKEN: to se nevi, ale rumors jsou ze prej ne, kazdopadne Ludei podle vseho umi WebGL pro appky na iOS a Androidu
    We love HTML5 games - Ludei
    http://www.ludei.com
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    Nevíte jestli se pro iOS7 konečně plánuje nativní WebGL i mimo iAd?
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    TIGU: dekuju!
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    Je mozne aby se vytvoril novej reminder s datem, casem a upozornenim z vlastni aplikace?
    AILAS
    AILAS --- ---
    Máte někdo zkušenost s text to speech knihovnou která umí češtinu?
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak pridat mi ho musi garant, tak diky za pomoc :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    MATESISKO: jasny diky, ja jen, ze mi vedouci tvrdi, ze tam staci zadat email na ktery se to ma poslat
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SENIN: Musis ho zaroven pridat v Developer portalu do toho Provisioning profile
    SENIN
    SENIN --- ---
    takže když tam přes mail někoho pozvu a vidim ho pak v tabulce Teammate Devices Not On This Profile tak co potom?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MATESISKO: To nemusíš ani tak, když to distribuuješ jako ipa.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SENIN: Vyhoda Testflightu je, ze nemusis provisioning distribuovat testerum.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SENIN: Ano, plus ty ty lidi, které tam sama potvrdíš a jsou registrovány na TestFlight. Je to tedy podmnožina lidi, který jsou přidaný v provisioning profilu.
    SENIN
    SENIN --- ---
    U toho testflight si muze stahnout aplikaci pouze clovek, ktery ma stejny provisioning profile? Ja ho tam zaskrtnu pote v prehledu predpokladam. Diky
    OOPS
    OOPS --- ---
    Napsal jsem mensi open-source script pro Photoshop, ktery vyexportuje raw Layer Styles (drop shadow, gradient, fill, stroke, glow...) do JSONu. Treba se muze nekomu hodit pro native UI design/development.

    LayerMiner: Photoshop script exports Layer Styles to JSON - Tom Krcha
    http://tomkrcha.com/?p=3779

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam