• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    Je mozne aby se vytvoril novej reminder s datem, casem a upozornenim z vlastni aplikace?
    AILAS
    AILAS --- ---
    Máte někdo zkušenost s text to speech knihovnou která umí češtinu?
    SENIN
    SENIN --- ---
    tak pridat mi ho musi garant, tak diky za pomoc :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    MATESISKO: jasny diky, ja jen, ze mi vedouci tvrdi, ze tam staci zadat email na ktery se to ma poslat
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SENIN: Musis ho zaroven pridat v Developer portalu do toho Provisioning profile
    SENIN
    SENIN --- ---
    takže když tam přes mail někoho pozvu a vidim ho pak v tabulce Teammate Devices Not On This Profile tak co potom?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MATESISKO: To nemusíš ani tak, když to distribuuješ jako ipa.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    SENIN: Vyhoda Testflightu je, ze nemusis provisioning distribuovat testerum.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SENIN: Ano, plus ty ty lidi, které tam sama potvrdíš a jsou registrovány na TestFlight. Je to tedy podmnožina lidi, který jsou přidaný v provisioning profilu.
    SENIN
    SENIN --- ---
    U toho testflight si muze stahnout aplikaci pouze clovek, ktery ma stejny provisioning profile? Ja ho tam zaskrtnu pote v prehledu predpokladam. Diky
    OOPS
    OOPS --- ---
    Napsal jsem mensi open-source script pro Photoshop, ktery vyexportuje raw Layer Styles (drop shadow, gradient, fill, stroke, glow...) do JSONu. Treba se muze nekomu hodit pro native UI design/development.

    LayerMiner: Photoshop script exports Layer Styles to JSON - Tom Krcha
    http://tomkrcha.com/?p=3779

    OOPS
    OOPS --- ---
    Kdybyste nekdy chteli prevadet vektorovou grafiku do Obj-C CoreGraphics na iOS, treba skinovat buttonky a dalsi UI elementy, muze se vam hodit muj plugin do Illustratoru - Drawscript.

    How to convert Illustrator vector graphics to Obj-C CoreGraphics on iOS with Drawscript - Tom Krcha
    http://tomkrcha.com/?p=3712

    SENIN
    SENIN --- ---
    OUPA: díky, napadlo mě to také, ale nebyla jsem si jistá, jestli jdu dobrou cestou ... už to vypadá lépe :)
    OUPA
    OUPA --- ---
    Zjednodusene - asi takto, sami GLKBaseEffect nepouzivame...
    1) efektem A (s texturou) vykresli objekty ktere maji mit texturu
    2) efektem B (bez textury, s barvou) vykreslis objekty bez textury

    Jinak lepsi dat na pastebin treba cely zdrojak.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Když chci kreslit texturu, ale jakmile zapnu kreslení textury tak mam u všech dalších objektů černou barvu. Netučím, čim by to mohlo být, pokud jsem si s tim hrála, tak mam zase barevný objekty, ale bílý čtverec místo textury, Díky

    effect.texture2d0.name = texture.name;
    effect.texture2d0.enabled = YES;
    effect.texture2d0.envMode = GLKTextureEnvModeModulate;
    effect.texture2d0.target = GLKTextureTarget2D;

    [effect prepareToDraw];

    //kreslim objekty
    SENIN
    SENIN --- ---
    OUPA: myslím, že nepotřebuji :) jen potřebuji scénu překreslovat, abych mohla dělat zoom atd. Tak já asi nejdříve zapátrám, jak překreslovat s GLKViewControllerem, protože ten používám.
    OUPA
    OUPA --- ---
    SENIN:
    1. skutečně potřebuješ CADisplayLink? To už je dost low-level, přitom GLKViewController už ho má v sobě a práce je s ním jednodušší.
    2. pastni kus zdrojáku, z tohoto to není jasné a dost možná je problém jinde.
    SENIN
    SENIN --- ---
    ahoj, potřebovala bych poradit, v Opengl es 2.0 překresluji scénu pomocí CADisplayLinku

    displayLink = [CADisplayLink displayLinkWithTarget:self selector:@selector(drawScene:)];
    [displayLink addToRunLoop:[NSRunLoop currentRunLoop] forMode:NSDefaultRunLoopMode];

    já ale potřebuji za běhu nastavit proměnnou (např. souřadnice) z jiné metody, než drawScene, což se ale nenastaví. Jsem začátečník, takže se v tom ztrácim ... nevím, zdali je problém ve vláknech či v čem. Díky
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    SLASH: Jednoduché a pěkné. Congrats! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam