• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    HAC
    HAC --- ---
    DAYSIR: Pro pravdu se kazdy zlobi. :-)))


    PYVERRN: Pyverrne dekuji, za zverejneni napovedy zdroje porizovani kostymu na uniform party. Tuto napovedu jsem chtel zverejnit az po nastavajici party, protoze jsem se obaval, ze by to mohl vzit nekdo jako inspiraci jiz na tuto party. (napriklad treba ty)
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Genekuře, dnes tě za toto čeká v průběhu mytí oken nácvik děvky a faráři párty.

    A já si beru kolárek.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DAYSIR: nejsi si už tak jistý, že jsi neměl nic s Levim?! O.o :-)))
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Já jsem si smrtelně jistý že jsem s personálem nic neměl. O Levim si tak jistý nejsem.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Dámy a pánové, ctihodní občané i lide prostý. Další párty proběhne v pátek 7.5.2010, tentokráte s podtitulem "Děvky a faráři"

    Dále sháníme schopného grafika, v malování to není ono... :-D

    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DAYSIR: doufas jako ze nevis co Levi, nebo doufas jako ze jsi hodne pil a obcas si nepamatujes co jsi provadel? :-D
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Ne, my jsme jenom pracovali v hotelu.

    A nutno tedy říci že ani jeden z nás nikdy nespal s nikým z personálu na pracovišti. Teda doufám.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    DAYSIR: myslíš něco jako.... podrážděný pan Pepa prudkým pohybem protrhl pokojské pyjama. Pan Pepa prohnul pokojskou přes pohovku, ... atd. :o))

    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    mají je i v malých a špatných hotelech. Já s Levim jsme na to odborníci.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    uklízečky ve velkých hotelech (a la Hilton) rozhodně uniformy mají
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HAC: Tak nevím, jestli uklízečky, ale japonské lolitky určitě... ;)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PERTAKOIN: v jedné z bočních ulic na Ječnou jsou dva takové bazárky, tak v jednom z nich jich mají plnou bednu :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: No co Ty víš, třeba ho ještě využiješ ;) Já jsem taky oproti všem předpokladům využila kostým jeptišky už dvakrát a teď to vypadá jako moje jediná možná varianta na faráře i uniformy ;-)

    HAC: No já si vždycky představím Nohavicovu Bláznivou Markétu co v podchodu své oranžové blůzy rozvěsí, a v těch vidím oranžové reflexní vesty zametačů ulic... Tak to je pro mne uklizečská uniforma. Ale sama za sebe to spíš vidím na nějakou sekretářku typu stará panna... Jen někde sehnat dostatečně příšerné brýle.
    HAC
    HAC --- ---
    EETEE: Od kdy maji uklizecky uniformy?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    EETEE: pockej az bude genevieve online, a pak se domluvime na novinkach... :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    PYVERRN: No proto! Už mi neber moje uniformy! ;-) Původní záměr byl jakákoliv uniforma od vojáka po uklízečku!
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    Levi, tohle mi nedělej, já se nemůžu v práci tak nahlas tlemit :o))))
    LEVI
    LEVI --- ---
    HAC: mam sve metody, jak se vyporadat i s kvalitnimi ;-)
    HAC
    HAC --- ---
    LEVI: Prehledl jsi slovo"kvalitni" ja si samozrejme moc dobre pamatuji jak to dopadadlo, kdyz se na tebe aplikuji nekvalitni pouta a proto bych nechtel tu chybu opakovat. Zvlaste kdyz by to melo tak straslive nasledky jako tva ucast na uniform party.
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: Vyborne, tak to zari by sedelo i s proklamovanou upoutavkou :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PYVERRN: tusim ze zari je neobsazene (rijen a listopad ano, organizatori maji narozeniny a povybirali si sva temata... :-D )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam