• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: 8.5. je tiez sviatok :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ALEXIS: to neni naschval, proste to tak vyslo (jedine okolo svatku byli snad ty velikonoce...)

    jen jsme rikali ze by to chtelo patky, ne soboty...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: njn, lenze vyberate terminy okolo sviatkov, na ktore mam stabilny mimoprazsky program... :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ALEXIS: jedenkrate do mesice (krom leta asi), v patek, asi i v prvni polovine... :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: safra, zasa termin kedy som mimo prahu... njn, co sa da robit, budu dalsie party :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HAC: co máš proti ovcím?
    HAC
    HAC --- ---
    PYVERRN: Ja lidi nepodcenuju. Lidi jsou jen ovce tupe jdouci na porazku. Nastesti mezi fantasakama moc lidi neni.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: Haci, takhle moc nepodcenuju lidi ani ja.... :-) sexshopy jsou jasny, vime vsichni o tom ze tam tyto kostymy maji, plus taky v ptakovinach pod oznacenim "sexy prevleky"... vetsinou to byva extra nekvalitni a extra predrazene...

    ja se budu na devky vybavovat na mnohem horsim miste, neboj.. :-)
    HAC
    HAC --- ---
    DAYSIR: Pro pravdu se kazdy zlobi. :-)))


    PYVERRN: Pyverrne dekuji, za zverejneni napovedy zdroje porizovani kostymu na uniform party. Tuto napovedu jsem chtel zverejnit az po nastavajici party, protoze jsem se obaval, ze by to mohl vzit nekdo jako inspiraci jiz na tuto party. (napriklad treba ty)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: mno, tohle je spis kostym uklizecky ze sexshopu, odhaduju... :-) ono takove to french maid
    HAC
    HAC --- ---
    CERNY_KOCOUR: Kdyz dva delaji totez neni to totez.
    Kdyz se rekne uklizecka, predstavim si uklizecku z basniku vruce hadr a koste a sproste nadava protoze ji rozkopli kybly se spinavou vodou.



    To je ale archetip rozhodne ne uniforma.

    V hotelu maji uniformy pokojske, to je samozrejme jina liga a ty uniformy nosi. :-)

    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Genekuře, dnes tě za toto čeká v průběhu mytí oken nácvik děvky a faráři párty.

    A já si beru kolárek.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DAYSIR: nejsi si už tak jistý, že jsi neměl nic s Levim?! O.o :-)))
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Já jsem si smrtelně jistý že jsem s personálem nic neměl. O Levim si tak jistý nejsem.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Dámy a pánové, ctihodní občané i lide prostý. Další párty proběhne v pátek 7.5.2010, tentokráte s podtitulem "Děvky a faráři"

    Dále sháníme schopného grafika, v malování to není ono... :-D

    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DAYSIR: doufas jako ze nevis co Levi, nebo doufas jako ze jsi hodne pil a obcas si nepamatujes co jsi provadel? :-D
    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    Ne, my jsme jenom pracovali v hotelu.

    A nutno tedy říci že ani jeden z nás nikdy nespal s nikým z personálu na pracovišti. Teda doufám.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    DAYSIR: myslíš něco jako.... podrážděný pan Pepa prudkým pohybem protrhl pokojské pyjama. Pan Pepa prohnul pokojskou přes pohovku, ... atd. :o))

    DAYSIR
    DAYSIR --- ---
    mají je i v malých a špatných hotelech. Já s Levim jsme na to odborníci.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    uklízečky ve velkých hotelech (a la Hilton) rozhodně uniformy mají
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HAC: Tak nevím, jestli uklízečky, ale japonské lolitky určitě... ;)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam