• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    nebo co to je z lasicek, to je stejna kuze jak z vepru. jedine co nema hodnotu, jsou kosti.
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    EZEE: hele, tak ja prodavam kuze z gazel a krecku kde komu na trzisti..
    EZEE
    EZEE --- ---
    nechci delat konkurenci, kdo nezna darkfall tak at jukne
    http://www.youtube.com/watch?v=fiIY8tg2qBs
    hodne podobny MO, akorat uz v plnym proudu a nezabugly, placeny, ale ma to smysl, sam obcas hraju
    EZEE
    EZEE --- ---
    TAJEN: myslis morin khur? hele pisni mi do posty nebo na icq 210 810 976 a dame spolu dneska pokud chces;)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ano vsiml jsem si ze v meste lidi komunikuji bud slovem guards nebo thief :( UO byla ma prvni mmo laska takze se mi ten mortal asi kuli tomu tak libi..Jak nemam v meste nosit vytasenou zbran kdyztam roste strom zktereho sekam drivi ? :))))))) Jinak tou sekerou tezit i kameni toe des :))) Ja flaglej asi budu tezko ja predkazdym jen utikam nelibi se mi jak mi pak kopou do mertvoly .. Tak jako mam new postavicku v jinem meste jetotam ladene tak hezky do japonskyho stylu.. jetam zdase i mene lidi.. ale asik bych si udelal este jinou.. Jen bychse zeptal jestli ma na craftovani vliv rasa atd..
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo a nenos vytasenou zbran ve meste, a zkontroluj si svuj flag, jestli nejsi crim nebo tak > viz help kdyz zmacknes ESC
    EZEE
    EZEE --- ---
    jinak ano, developeri jsou hodne ovlivneni UO
    EZEE
    EZEE --- ---
    staci napsat guards :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno jak to tak zkousim jeto 3D Ultima :) Uz jen stim stridanim dne a noci a zejetu noc tak jak ma vypadat :) Na ID to meli taky kdyz mnel clovek vyssi lvl sekani dreva tak semu darilovysekat zew stromku i lepci drevo.. skoda teda ze nejde prodavat to obyc :( to muzu rovnou bugovat a sekat do stromku kde nemuzu nic vysekat a ten lumber mi to stejne zvedne :) Skoda ze po chvili je cloveku ztoho sekani vcelku nabliti jaksemu furt hejbe obraz tomi dost vadi zeto nejde prepnout do pohledu zebych videl vlastni postaviku.. A jedna vec comi vadi nejvic zeme v meste furt nekdo mlati naposled sem to radeji vypnul kdyz dome nekdo jentak z prdele najizdel konem.. kdybysetam pomeste aspon flakali ty guardi a sejmuli kazdyho kdo nanekoho zautoci.
    Zdase zesem si uz pohral trosku s nastavenim a nebudesemi to tak sekat jako ta sliseshow kdy mi to na 10 sekund zmrzlo a 5 sekund bezelo snad uz skoncila..
    EZEE
    EZEE --- ---
    PSYCHOPATOLOG: nene kazdy vendor nebere, hlavne myslim ze vendori berou kvalitnejsi nez zakladni suroviny (mysleno drevo a obyc kameni, nevim ted jak se jmenujou) @TAJEN da se vydelat z kuze a tech dalsich veci co padaj ze zvirat, zabijej prasata, kralicky, hlavne ne kone a slepice, jsou to svine:) pak tu kuzi prodas nebo si neco nechas vyrobit a prodas, neboj se sockovat...nekteri hraci ti radi pomuzou, v tydle hre to neni ostuda (jsi proste begar no:))
    EZEE
    EZEE --- ---
    TAJEN: precti si HELP ve hre, to ti helpne malinko
    EZEE
    EZEE --- ---
    SEAMON: hele k ty mape, psal jsem tam na forum neco v tom smyslu, jestli bude cartographka zavedena, ze by hraci psali vlastni mapy, cesty, dungeony a podobne, co by proste na sli pri svem putovani, reakce byla neco jako ze se to planuje ale je to daleko, a pak tam byli ruzny skeptici apod...ale kazdopadne by to byl opravdu mazec..vymyslet by to nebylo asi tezky...imho neco na zpusob ze zapnes carthographku a proste jdes, a na mape se ti bude zapisovat cesta "odkryvat mlha" samozrejme ten skill nejak regulovat, aby to nemel kazdej
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno udelal sem prave minule vsechno jak popisujes ale nejak to neukazalo kolik medaku si mam presunout za drevo :( Budu muset najit toho wendora na drevo zdase..
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    TAJEN: jakykoliv vendor by to mel vzit, ale ve hre existuje wood vendor. pravym tlacitkem v inventari kliknes na drevo, tim ho presunes do nabidky k prodeji, pak z jeho nabidky k prodeji pretahnes odpovidajici pocet medaku (levym na ne kliknes, napises kolik jich chces a das enter).

    sranda muze nastat, kdyz chces neco koupit a mas jenom hromadku medaku v inventari.. delis je pak shiftem. chvilku mi trvalo, nez jsem na to prisel.

    hw naroky ja osobne ani nejak neresim, hraju to 1680x1050 na plne detajly a porad se mi to zda dost hnusne :) akorat ta prapodivna latence a pohyb mobu me dost nici.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ta hra ma docela slusne HW naroky :( musel sem si ztoho udelat pixelwar abyto trosku slusne behalo.... Jinak.. kde prodam nasekane drivi ? nejak sem to jednomu wendorovi dal a nic zato nedostal :( to pvp jetam divny furt dome nekdo mlati..:)))
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    neda
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Da se to nejak prepnout ztoho FPS do pohledu kde vidim svoji postavicku ?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Tak, povedlo se to nainstalit ale vecinou mi to pri tvorbe postavicky padne :( Ale nejak rychle sem se tim proklikal.. a hned prvni vyprava za mestske hradby skoncila smrti :))
    Vypada to hodne zajimave.. Jaka postavicka se hodi nejvice pro crafting nebo je to jedno ?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    SEAMON: +1 za 20kg luk :)))))
    Jasem si chtel Mortal zahrat ale nejak sem se ani do hry nedostal :( Takze ted by to uz realne slo ? Jak vas tak ctu mohla by to byt zajimava zkusenost.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Hehe v tomto smere je tam viac veci zabavnych - napr. ja som asi hodinu prehladaval mesto kym som nasiel craft oddelenie - holt nebolo online moc hracov a vybral som sa zlym smerom.

    Mapa neexistuje a nie je ani kompas, takze som sa normalne bal ist aj moc daleko od mesta, lebo by som vecnost hladal cestu spat.

    Co ma iritovalo bola absolutna absencia orientacnych bodov v meste (napisy, tabule) a tiez, ze ja ako postava co ma byt z toho mesta nemam ani daku mapy v inventary..

    Jaj a krasna situacia vznikla, ked som sa zoznamil s 2mi hracmi pri strome (vyzeralo to ako piss party :D) a nasledne sme sli do mesta. Vbehli medzi ludi a jednoducho sme sa stratili. Neviem ci tam existuje nejaka moznost tvorit skupinu, alebo tak - ale uz bolo neskoro. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam