• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    nevi nekdo jak co nejlip na magii? jak zvysovat manu, jake knihy cist, alchymisticke typy? snazi se to hrat vubec nekdo na int, nebo jsem jenom ja takovy blazen? uprimne jediny, koho jsem v te hre zatim videl carovat jsem byl snad ja :) hrozne me stve, ze neznam staty niceho a v podstate se mi je ani zatim nepodarilo najit nekde rozumne sepsane..
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    nebo co to je z lasicek, to je stejna kuze jak z vepru. jedine co nema hodnotu, jsou kosti.
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    EZEE: hele, tak ja prodavam kuze z gazel a krecku kde komu na trzisti..
    EZEE
    EZEE --- ---
    nechci delat konkurenci, kdo nezna darkfall tak at jukne
    http://www.youtube.com/watch?v=fiIY8tg2qBs
    hodne podobny MO, akorat uz v plnym proudu a nezabugly, placeny, ale ma to smysl, sam obcas hraju
    EZEE
    EZEE --- ---
    TAJEN: myslis morin khur? hele pisni mi do posty nebo na icq 210 810 976 a dame spolu dneska pokud chces;)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ano vsiml jsem si ze v meste lidi komunikuji bud slovem guards nebo thief :( UO byla ma prvni mmo laska takze se mi ten mortal asi kuli tomu tak libi..Jak nemam v meste nosit vytasenou zbran kdyztam roste strom zktereho sekam drivi ? :))))))) Jinak tou sekerou tezit i kameni toe des :))) Ja flaglej asi budu tezko ja predkazdym jen utikam nelibi se mi jak mi pak kopou do mertvoly .. Tak jako mam new postavicku v jinem meste jetotam ladene tak hezky do japonskyho stylu.. jetam zdase i mene lidi.. ale asik bych si udelal este jinou.. Jen bychse zeptal jestli ma na craftovani vliv rasa atd..
    EZEE
    EZEE --- ---
    jo a nenos vytasenou zbran ve meste, a zkontroluj si svuj flag, jestli nejsi crim nebo tak > viz help kdyz zmacknes ESC
    EZEE
    EZEE --- ---
    jinak ano, developeri jsou hodne ovlivneni UO
    EZEE
    EZEE --- ---
    staci napsat guards :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno jak to tak zkousim jeto 3D Ultima :) Uz jen stim stridanim dne a noci a zejetu noc tak jak ma vypadat :) Na ID to meli taky kdyz mnel clovek vyssi lvl sekani dreva tak semu darilovysekat zew stromku i lepci drevo.. skoda teda ze nejde prodavat to obyc :( to muzu rovnou bugovat a sekat do stromku kde nemuzu nic vysekat a ten lumber mi to stejne zvedne :) Skoda ze po chvili je cloveku ztoho sekani vcelku nabliti jaksemu furt hejbe obraz tomi dost vadi zeto nejde prepnout do pohledu zebych videl vlastni postaviku.. A jedna vec comi vadi nejvic zeme v meste furt nekdo mlati naposled sem to radeji vypnul kdyz dome nekdo jentak z prdele najizdel konem.. kdybysetam pomeste aspon flakali ty guardi a sejmuli kazdyho kdo nanekoho zautoci.
    Zdase zesem si uz pohral trosku s nastavenim a nebudesemi to tak sekat jako ta sliseshow kdy mi to na 10 sekund zmrzlo a 5 sekund bezelo snad uz skoncila..
    EZEE
    EZEE --- ---
    PSYCHOPATOLOG: nene kazdy vendor nebere, hlavne myslim ze vendori berou kvalitnejsi nez zakladni suroviny (mysleno drevo a obyc kameni, nevim ted jak se jmenujou) @TAJEN da se vydelat z kuze a tech dalsich veci co padaj ze zvirat, zabijej prasata, kralicky, hlavne ne kone a slepice, jsou to svine:) pak tu kuzi prodas nebo si neco nechas vyrobit a prodas, neboj se sockovat...nekteri hraci ti radi pomuzou, v tydle hre to neni ostuda (jsi proste begar no:))
    EZEE
    EZEE --- ---
    TAJEN: precti si HELP ve hre, to ti helpne malinko
    EZEE
    EZEE --- ---
    SEAMON: hele k ty mape, psal jsem tam na forum neco v tom smyslu, jestli bude cartographka zavedena, ze by hraci psali vlastni mapy, cesty, dungeony a podobne, co by proste na sli pri svem putovani, reakce byla neco jako ze se to planuje ale je to daleko, a pak tam byli ruzny skeptici apod...ale kazdopadne by to byl opravdu mazec..vymyslet by to nebylo asi tezky...imho neco na zpusob ze zapnes carthographku a proste jdes, a na mape se ti bude zapisovat cesta "odkryvat mlha" samozrejme ten skill nejak regulovat, aby to nemel kazdej
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Mno udelal sem prave minule vsechno jak popisujes ale nejak to neukazalo kolik medaku si mam presunout za drevo :( Budu muset najit toho wendora na drevo zdase..
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    TAJEN: jakykoliv vendor by to mel vzit, ale ve hre existuje wood vendor. pravym tlacitkem v inventari kliknes na drevo, tim ho presunes do nabidky k prodeji, pak z jeho nabidky k prodeji pretahnes odpovidajici pocet medaku (levym na ne kliknes, napises kolik jich chces a das enter).

    sranda muze nastat, kdyz chces neco koupit a mas jenom hromadku medaku v inventari.. delis je pak shiftem. chvilku mi trvalo, nez jsem na to prisel.

    hw naroky ja osobne ani nejak neresim, hraju to 1680x1050 na plne detajly a porad se mi to zda dost hnusne :) akorat ta prapodivna latence a pohyb mobu me dost nici.
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Ta hra ma docela slusne HW naroky :( musel sem si ztoho udelat pixelwar abyto trosku slusne behalo.... Jinak.. kde prodam nasekane drivi ? nejak sem to jednomu wendorovi dal a nic zato nedostal :( to pvp jetam divny furt dome nekdo mlati..:)))
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    neda
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Da se to nejak prepnout ztoho FPS do pohledu kde vidim svoji postavicku ?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Tak, povedlo se to nainstalit ale vecinou mi to pri tvorbe postavicky padne :( Ale nejak rychle sem se tim proklikal.. a hned prvni vyprava za mestske hradby skoncila smrti :))
    Vypada to hodne zajimave.. Jaka postavicka se hodi nejvice pro crafting nebo je to jedno ?
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    SEAMON: +1 za 20kg luk :)))))
    Jasem si chtel Mortal zahrat ale nejak sem se ani do hry nedostal :( Takze ted by to uz realne slo ? Jak vas tak ctu mohla by to byt zajimava zkusenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam