• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYCHOPATOLOGMortal Online
    EZEE
    EZEE --- ---
    PSYCHOPATOLOG: ne nevybiral myslim, hele asi kurva daleko :D
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    he, ja jsem ve fabernum, jak daleko je to co pises? navic.. nevybiral jsem si nahodou server, na kterem budu hrat, kdyz jsem zacinal?
    EZEE
    EZEE --- ---
    zaujal nekoho ten DF?
    EZEE
    EZEE --- ---
    hele kdo bude hrat dneska? sejdem se nekde...navrhuju morin khur
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    KUBLAJ: jj, nesmíš útočit jen na ostatní modrý, jinak máš volnou ruku.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    a když zaútočim na šedýho, tak já zůstanu furt modrej?
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    KUBLAJ: jakmile na tebe zaútočí, hned je šedej -> ihned na něj můžeš útočit ty nebo volat stráže. červenej se stane až po několika "vraždách" - nekde jsem viděl číslo 7, ale jestli to tak fakt je netuším...
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    a co se stane, když budu modrej a nechám se prostě zrubat aniž bych mu vrátil ránu. Toho druhýho to flagne jako PK? (po pěti takovejch smrtích?).
    A druhá situace, pokud mu to vrátim a pustíme se do sebe a zrube mě zase :)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    KUBLAJ: čas všechny rány zhojí... :)) za chvíli se to vrátí na modrej, ale do tý doby na tebe může kdokoli beztrestně zaútočit. a když bude ve městě, ani nebude útočit ale jen zavolá guardy.
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    casem.. seda vlajka se da pocitat na vteriny. jinak souhlasim, vlastni zvire bych nechal prznit dle libosti :)
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Sakra, vždyť je to moje zvíře, si s nim můžu dělat co chci :)
    Jak se pak zbavim toho statusu "šedej" ?
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    Ale mám dotaz - jak co nejlépe natrénovat dexterity? třeba strenght a constitution jde dobře a rychle pouhým sekáním dřeva, neni nejakej jednoduchej způsob i na tu dexterity?
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    PSYCHOPATOLOG: taky jsem viděl.... ale i řezání do priesta ti změní status na šedej . stačí aby na tebe pak poslal někdo guardy a jsi v pytli a on má drop co z tebe padne :)
    SIR_HUMPHREY
    SIR_HUMPHREY --- ---
    KUBLAJ: bohužel když sejmeš svý ochočený zvíře, změní ti to status na šedej - takže když k tobě pak někdo naběhne a sejme tě, je z obliga :) jinak včera jsem na netu narazil že pro levelování Tamingu je lepší ty moby nezabíjet, nechat ho bejt, začít ochočovat toho vedle a pak se k tomuhle zase můžeš vrátit - odpadne ti běhání za účelem hledání mobů :)
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    bezne potkavam lidi, jak rezou do priesta a skilluji se tak.. zaseknes paratkem leve tlacitko a des od kompu :)
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    hele, dobry postreh to me nenapadlo..
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    já zatim drtim králiky. A to tak, že nejdřív je ochočim a pak sejmu, levlim tak aspoň oba skily najednou. Jaký byste doporučili zvířata lovit? Gazely...
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    KUBLAJ: no ono zalezi, kde startujes. nejlepsi je ale zacit lovit zvirata, jdes nahoru rychleji, nez kdyz tezis, protoze skillujes male.. ja se treba motam kolem Faberna a lovim gazely, davaji hodne za rohy a kvalitnejsi kuzi.
    PSYCHOPATOLOG
    PSYCHOPATOLOG --- ---
    SEAMON: heal je solidni a ani nestoji moc surovin (min nez pot v cene) ale problem je, ze nesmis byt ozbrojeny, to znamena, kdyz chces kouzlit nesmis drzet mec.

    Ted zkousim vsechna kouzla, na ktere mam dost many. Dam

    Fulmination - efekt nic moc a hlavne mi prijde, ze se to povede jenom obcas. nejak nezalezi jenom na mane.. nekdy to napise, ze mam moc "unavenou mysl", i kdyz many mam hromadu.. moc tomu zatim nerozumim, rekl bych ze se to odviji od koncentrace.

    Spurt - to je o nicem, ale poroste tim skill a stoji jenom vodu a ta je levna)

    Corrupt - tohle snad nic nedela, nebo jsem si niceho nevsiml DoT, testovano na gazelach a jednom hraci (alespon log tam mohli nechat :)

    Greater Healing - funguje perfektne.

    na int mam dohromady snad 136 a psyche nad 100, ostatni kouzla jsem zatim nemel cas vyzkouset, nebo vyzaduji vic many nez zvladam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam