• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: Takze 4 gb :) Ta MSI ani neni moc drazsi
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: klasika, 3-4 roky. Nejsem náročnej. Ten upgrade dělám stejně jen kvůli BF4.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: no, dneska mozna, ale za rok?? jde o to jak to chces mit dlouho, podle toho se rozhodni
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: vzhledem k tomu že nehraju ve větším rozlišení než 1920x1080 tak je mi to k prdu ne?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: vem nejakou se ctyrma gigama vram, jestli muzes
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: no jo, klatě! Já to bral jako koncovou cenu.. přiblblé DPH.. každopádně chci hentu a žádnou jinou : http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-770-sc-w-acx-cooler-2gb/130347/produkt
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: 329*21*1.2=8290 vcetne dph za referenci
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: mno jo, ale ta cena by měla být pod 7k a krom MSI stojí všechny 770
    skoro 8 a víc
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: Ano vidim
    Nvidia Drops Prices of GTX 770 & 780; 780 Ti Price Revealed
    http://www.tomshardware.co.uk/nvidia-gtx-780-price-drop,news-46028.html

    A uz se to i projevilo
    MSI N770-2GD5/OC + kupon Batman v ceně 899 Kč + kupon ke hrám Assassin’s Creed IV Black Flag a Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist | CZC.cz
    http://www.czc.cz/msi-n770-2gd5-oc/134271/produkt
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    IMOLOL: gtx780 co jsem si chtel koupit spadla z 15,5k na 11,8k po zasahu cnb sla nahoru ted je na 12,6k

    uvidim po novem roce ale pockam na gtx780ti, kdyz kartu tak poradnou at na to clovek nemusi zase par let slahat
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: jsem na mobilu, ale psali to na tomshardware v sekci grafických karet
    NELLI
    NELLI --- ---
    IMOLOL: nezapomeň na devalvaci koruny. Sice jsou to celkově drobný, ale pro prodejce je to dobrá výmluva, proč nezlevnit, nebo ještě naopak zdražit ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: Ja tedy vim o slevach pouze gtx780, muzes nahodit odkaz?
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HNIZDO: jaktože není? Nvidia oficiálně zlevnila, ale do českejch eshopů se to jaksi nepromítlo
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    IMOLOL: Momentalne neni bohuzel duvod, uvidime co Mantle.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    já spíš čekám kdy spadne cena na 770tkách :/
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DUBAS_: Kdyby byla tak za 14, joj, to by bylo maso. Jenze jde o jedno - o prodeje. A prodeje nvidii rozhodne neohrozi ten megafail v podobe urvanych 290tek s nepredvidatelnym vykonem.... Domnivam se ze do prichodu nereferencnich radeonu se s cenama nehne.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Gtx 780 Ti prichazi s vykonem nad Titanem ale taky za peknej balik 17k s dph a nesmime zapomenout podekovat CNB za posranej kurz koruny. Jinak mohla byt ta o 1-2k levnejsi.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Capture pro HDMI je celkem draha, ale stojí to za to, díky oddělení fyzické a SW vrstvy.

    Kvalita encoderu Intel, tak většiny karet stojí za staré *** Nvidia CUDA H.264 je porad nejlepsi encoder pro lidi bez licencí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam