• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    REFLEX: 5-15% v zavislosti na dodavateli a prodejci. Zadne plosne zlevnovani nebude dokud nebude konkurence, nebo prebytek. Cekani nema moc smysl, ale hledani dobre nabidky ano.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Myslite ze pujdou ceny 1070 nejak dolu? Malem jsem ji sel koupit, ale nakonec jsem si to rozmyslel
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ja nastesti dostal dve zadarmo :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Jojo, kdyz jsem kupoval msi 8800GTX za 15k5, sli se na mne v softcomu tri zamestnanci podivat. V ocich meli neusmevny divoky svit....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: 16 tisic v ty dobe, kdy vyslo 8800GTX mi prislo jako strasne moc kruta cena. Ale dneska uz tech 18 litru neni zas tak moc, to uz se nejak da, kdyz se teda clovek nestara o dve deti a neplati 40k za hypo :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: a nvidia to bohuzel vi taky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: mam 2560x1440 a jeste se mi nestalo, ze by se COKOLIV skublo, v uplne nejvyssim nastaveni vseho, jako tohle je asi to nejlepsi, krome GTX8800, co kdy nVidia udelala, luxus vec.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: na 4k a/nebo vysoke fps je to akorat. Ona vykonu neni nazbyt, kdyz to zenes na highend.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ja mam ted doma tohle a to mi prijde taky uz trosku moc. Takovej krutor hardware. Nejen vykonove :)

    ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Extreme review - Introduction
    http://www.guru3d.com/articles-pages/zotac-geforce-gtx-1080-amp-extreme-review,1.html
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DUBAS_: No, z postele bych to nevykopal, ale prijde mi to uz krapet pretapnuty...
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    mazlik
    Nejdrsnější GeForce GTX 1080: sendvič na čtyři sloty s dvěma vodní bloky | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/nejdrsnejsi-geforce-gtx-1080-sendvic-na-ctyri-sloty-s-dvema-vodni-bloky
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Docel a hezky postreh hlavniho redaktora PCT

    Je to fakt. Už ohýbám metodiku tak, že přestává být objektivní. Dávám do ní věci jako Ashes of The Singularity, přestože by tu hru prakticky nikdo neznal, pokud by to nepropagovalo AMD pořád dokola dva roky (nejdřív kvůli Mantle, potom kvůli DX12), v Doomovi započítávám jenom výsledek z Vulkanu, přestože to Nvidiím akorát sráží výkon a na GeForce takové nastavení nikdo nepoužije, Dirt Rally započítávám do výsledků, přestože Radeony mají horší obraz, protože nikdo dosud nevyřešil ten otřesný dithering u poloprůhledných textur, i když na GeForce to funguje bezvadně, ve Far Cry 4 jsem nepoužil efekty z Gameworks, přestože je s nimi obraz kvalitnější, jen proto, aby někdo neřekl, že to Radeonům škodí, stejně tak používám nižší detaily hairworks ve Witcherovi jen kvůli tomu, že vyšší neprospívají Radeonům, i když s tím GeForce nemají problém, The Division taky testuju bez HBAO+, přestože bych mohl konstatovat, že na Nvidiích to funguje bezvadně a na Radeonech dát 0 bodů za to, že to bylo půl roku rozbité a nikdo s tím nic neudělal... vlastně když kdekoliv slevuju u některého nastavení, je to kvůli Radeonům... Určitě bych v rámci objektivity neměl řešit, které nastavení neprospívá kterým kartám, ale prostě použít to, které nabízí co nejlepší kvalitu bez extrémního dopadu na výkon. Budu se nad tím muset zamyslet.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: preju jim to, Pascal karty jsou naprosto genialni. Vykon jak hovado a naprosto tichy (nekdy se mi na 1080 neroztoci vetrak ani ve hre). Jen ta cena... ale evidentne ani to dle prijmu neni problem :)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Pokud nekdo ma 1070/1080 od EVGA tak doporucuju precist
    Nebezpečné teploty u GeForce GTX 1070/1080 od Evgy. Požádejte o termální vložky | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/nebezpecne-teploty-u-geforce-gtx-10701080-od-evgy-pozadejte-o-termalni-vlozky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: ok, dik
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Priblizne mezi 980 a 980TI? Takze nerikam, ze nekoupit, ale pravdepodobne ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam