• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZONICEK: Zkusil bych starší drivery, na integrovanou grafiku ti to jede v pohodě? Jako taky se může stát že ti deska neschroupne grafiku, ale to už jsem tak 10let neviděl :D widle jakej build? Zkusil bych ovladače co ti nabídne OS, zkoušel?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Jojo, omlouvám se.
    Bez ovladačů žádný problém. S ovladači po probuzení 20 sec a zamrzne (po lognutí do win). Pokud jsem v logovací obrazovce, tak to funguje v pohodě. Takže jakmile se lognu, tak tam něco začne načítat. Nejdřív zamrzne vše krom myši do 3 sec se kurzor 3x zvětší a zamrzne i myš.
    Při klasickém vypnutí a start je všechno v pohodě.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Nejak si protiřečíš... a propo píšu ze deska ci radic pcie
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    KDyž to restartuju, tak je všechno v pohodě. Jen když tam dám ovladače na grafiku a uspim to :( Kdyby to byl zdroj, tak by to asi nedělalo po instalaci ovladačů ne? Když je odinstaluju, tak to zase kraví :(
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZONICEK: Neco podobnyho umi vadnej zdroj, ale tezko soudit, muze byt i vadna deska nebo PCIE radic...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Asi si po dlouhy dobe zase nainstaluju 3dsmax a V-Ray a oprasim graficky skill :)
    V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/v-ray-a-blender-s-cycles-ziskavaji-podporu-geforce-rtx/50693
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Ahoj, neřešil jste někdo pls. problém:
    Ryzen 5 3600 + Motherboard MSI B450 TOMAHAWK + System Memory HyperX 32GB KIT DDR4 2666MHz CL16 Fury Black Series, Win 10 Pro

    Vyzkoušeno na dvou grafikách Nvidia GT710 a GT750Ti.

    Bez driverů funguje vše v pořádku. Jakmile nainstuluji drivery (Stažené z ofigo stránky), tak u GT710 se mi počítač po uspání probudí a po lognutí zatuhne do 20 sec (pokud se nenaloguji, tak funguje klidně 10 min).
    U GT750Ti se to vůbec neprobudí z černé obrazovky.

    Jakmile odeberu ovladače (přes odebrat programy), tak to zase vše funguje krásně.

    NEřešil jste náhodou někdo? díky
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Nvidia chystá mobilní GeForce Super, refresh Turingů příští rok - Cnews.cz
    https://www.cnews.cz/nvidia-turing-refresh-geforce-super-notebooky-brezen-2020/
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Finanční výsledky Nvidie za Q3 FY2020. Tržby přesáhly 3 miliardy $ - Cnews.cz
    https://www.cnews.cz/nvidia-financni-vysledky-q3-fy2020-trzby-opet-pres-3-miliardy-dolaru
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA zažila silný kvartál, připravuje po Ampere vícečipovou generaci Hopper? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/...-silny-kvartal-pripravuje-po-ampere-vicecipovou-generaci-hopper/50647
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DRAGON: Přesně důvod proč jsem se vybodl na vodní chlazení, grafiku měním často a hrozně jsem vždycky brečel co s blokem za 3k :/
    CICIN
    CICIN --- ---
    DRAGON: Znám ji moc dobře, jen občas vidím že ty lidi na PCT prodávají ty bloky zvlášť a občas se někdo chytne, ale je pravda že je třeba řešit revizi PCB
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tahle karta se prodava nejlepe pri release 2060/2070, kdyz jeste neni dost kusu.
    Proto je tam ten strop dneska. Ja mam doma 1080 a jsem za ni rad. Teda uz skoro rok :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CICIN: tak tohle uplne neni starsi grafarna, hraju na ni na plny detaily v 2,7K, ale upgraduju monitor na 4K, tak chci rtx radu, uplne bych tomu starsi nerikal, jako neni to nwjnovejsi model, ale porad je to kurevsky rychla karta :)

    problem.pri prodeji samotnyho bloku je ten, ze ma skoro kazdy vyrobce plus typ jinej blok, to by byla sakra nahoda, trefit nekoho, kdo shani zrovna na ni. Spis najit nekoho kdo to jenom prihodi do okruhu :)
    CICIN
    CICIN --- ---
    DRAGON: Občas se dá blok střelit i samostatně pokud máš pořád ke GPU i původní chladič, stejně o starší GPU s waterblokem tolik zájem není, jako o ty s klasickým vzduchem
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ach jo, ten blok stal tri litry :) dik
    CICIN
    CICIN --- ---
    DRAGON: Samotná GTX 1080 už lítá kolem 7tisíc, takže těch 8500 je tak akorát no
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kolem 8500 :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    za kolik ted prodat GTX 1080 + vodni blok?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Muzu rict jakozto spokojeny majitel RTX 2080 Ti, ze je mi uplne burt jaka hra podporuje nebo nepodporuje RTX. Proste se mi libi, ze mi vse jede plynule a karta je relativne ticha. Kdyz na to clovek ty penize ma, tak nedava smysl koupit cokoliv pomalejsiho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam