• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Dekuji za info, nevedel jsem.

    No tak bohuzel, tez si tedy pujdu zjistit jak na tom jsem a neco tam vybrat.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: bohuze to auto je staticky. nastavuje se to podle rozliseni a gpu, ne podle fps.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jinak je strasny, jak mi CP2077 uplne posunul meritka, ohledne toho jak by hra mela nebo mohla vypadat.

    Kdyz jsem zapnul GTA V, ze si udelam par screenshotu z podobnych situaci jako porovnani... tak jsem GTA zase vypnul a sel hrat CP2077, ani jsem ty screenshoty necvakal :-))

    Ta hra mi naramne sedla. Mrzi me jen par bugs co tam je, treba nemoznost prebindovat napr. inventory na jinou klavesu, ty odrazy jak jste tu resili... ale i v soucasnem stavu jsem nadseny. Samozrejme, YMMV.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: jestli hrajes ve 1440p a DLSS quality, tak render resolution je 1080, to by 2070S, tedy v podstate 2080ka mela hratelne zvladnout.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: SALAMANDR: Hosi, neni nejlepsi mit DLSS proste na "auto"?

    At si to dynamicky ridi rozliseni, jak je potreba, ne?

    Nebo s tim mate spatnou zkusenost?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Tak to musím být s frameratem hodne nízko, i kdyz to 1440p s DLSS dost kartě uleví, odpo zkusím nahodit Afterburner
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: 3090, 9900KF
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Cože to máš za železo?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Upřesnuju že postavy jsou v odrazech vidět(teda roboty ve vycvikový realitě normálně byly v odrazech), jen tam není vidět tvoje postava.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SALAMANDR: absence postav v odrazech je fakt do oci bijici.
    ja jedu ve 4k se vsim na ultra DLSS quality a mam dle sceny 38-60fps, ovsem prubeh framerate je neobvykle hladky, velmi prijemne.
    Zkousel jsem si hrat s DLSS qualitya ballanced, koukal jsem na sikme plochy, dratene ploty trubky pod uhlem, a proste jsem rozdil nenasel. Z psychologickeho hlediska jedu na quality, ale asi prejdu na ballanced.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Gamepad jen na to auto a motorku. Trosku si s tim zajezdi treba ve Forza, nebo klidne po tom meste ve CP2077. Po 10 minutach to pujde. Cim delsi to ma packy, tim lepe pro Tebe v tom aute/na motorce (napr Xbox Elite Controller).
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: "Cyberpunk 2077 is DX12 exclusive. So no SLI support."
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    už někdo zkoušel poslat Cyberpunku naproti dva kusy 3090? :)) bych chtěl vidět ten framerate potom, jestli by to něčemu pomohlo.
    SALAMANDR
    SALAMANDR --- ---
    LAUNCHER: ano mám, nečekal jsem ze to budu mít smooth, ale chtěl jsem zkusit Globální GI a vypadá to nom nom.
    Jinak s gamepadem jsem to opakovaně zkoušel a proste se nemáme rádi, láká mi si to dat na telku která má HDR ale to je pak v pici ovládání klávesnici a myši. Navíc 4K rozlišení by mi GK asi fakt zbilo
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Zeptam se k tomu "vse na max" - ty polozky, ktere maji max na "psycho", tzn jeste vice nez "ultra", mas nastavené na "psycho"?

    To jsem se zatim neodvazil, takze vyzkouseno nemam, ptam se.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Radim o board vedle:

    Plati pro vsechny hry typu GTA, Mafia, CP2077. Nebavim se o teorii, mam to leta vyzkouseno, vcetne ted v CP2077:

    Na stul si poloz mys, klavesnici, Xbox controller. Vse to gunguje najednou, nic nemusis nekde prepinat.

    Chuze ovladej na mys + klavesnice; jizda nebo let čímkoliv ovladej na gamepadu. Budes nadsen. Az se s tim seznamis, nauc to dalsi lidi co znas.
    SALAMANDR
    SALAMANDR --- ---
    Tak jsem včera zkoušel Cyberpunk, překvapilo mě ze vše na max včetně RT na RTX 2070S a nevšiml jsem si ze by se mi na 1440p jakkoliv obraz trhnul DLSS na quality, fps jsem nemeril. Město je graficky nádherný, obličeje uvěřitelné a jejich animace povedený, obecně všechny charaktery na které jsem narazil byly precizně detailní.
    Co mi vadilo je absence postavy V v odrazech, je mi to protivny a nerealistické a nechapu proč tam není.
    Grafika mimo město jako by se vrátila o generaci zpět, nepůsobí na mě tak hezky a propracovaně.
    Co je příšerný je jízdní model, to je jak kdybych jel na ledu se zrušenou ruckou.
    Herně přestřelky jsou zábavný, nebavilo mě repetivni a nudná střelba z auta, mám odehrány 2h a stihl jsem to už 3x.
    Příběh nehodnotím, ale zatím mě zaujalo spis město samotný, věřím ze se to rozjede.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GeForce Game Ready 460.79 WHQL - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-460-79-whql

    Game Ready for Cyberpunk 2077

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Z továrny MSI byly ukradeny grafiky GeForce RTX 3090 a za více než 7 milionů
    https://pctuning.tyden.cz/...arny-msi-byly-ukradeny-grafiky-geforce-rtx-3090-a-za-vice-nez-7-milionu

    what. the. fuck.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Máme tedy podobný problém :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam