• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    HNIZDO: V tom že 1650 byl uplně jinej typ jádra než 1650 super. Ta byla udělaná prakticky na jádru 1660. Akorát ji ořízli, ale paměti to má 6tky a čip taky z 1660. To je prostě jiná kategorie.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RATTKIN: 1650 je levnejsi nez 1650 super, porad nechapu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HNIZDO: protože menší cena... asi?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JURGEN_BUNDA: taky nechapu. v cem presne spociva ten podraz?
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    CERMI_FOX: 1650 byl od Nvidie podraz na lidi kterej spousta lidí dodnes nechápe. Protože potom, v tichosti, přišla 1650 Super :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RATTKIN: 3090. UV 0,85V a 1815MHz. pres MSI afterburner.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Ja bych tomu pomohl vetrakem. Aby se Ti nehonil ve skrini teply vzduch dokola.

    Zaroven priznavam, ze tomu nerozumim a heat management mi funguje dobre jen proto, ze jsem udelal vsechno tak, jak mi poradili na Gamers Nexus :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já mám case položený, tak udělám díry dole, aby vzduch šel ke grafice přímo.
    je lepší nucený odtah, nebo stačí výstup dírou ven?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: to nedám do nábytku, ale jinak to máš pěkný.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: 3090: Mam dobrou skrin a vepredu se mi line prevaluji 3x 14cm.

    Phanteks P500A Airflow Case Review: Thermals, Build Quality vs. TD500, O11 Dynamic, P400A
    https://www.youtube.com/watch?v=G835LGHpeoI


    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    U grafiky jsem již asi 5let na tri-fan se stopem v idle, nic jiného bych už nikdy nechtěl(teda voda je nejlepší ale nebaví se mi s tím zabývat).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    a nebo obráceně, kolik větráků máte ve skříni s RTX 3080? já mám 2x pomalé 12cm a to fakt nestačí
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    dělal jste někdo undervolt RTX 3080?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    To je HODNE spatny :-D

    PlayStation 5 vs. $500 PC with 4-Year-Old Hardware: 120FPS Mode Benchmarks & Graphics Quality
    http://www.youtube.com/watch?v=HCvE4JGJujk
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CERMI_FOX: Ok, do patku se k tomu stejne nedokopu. Akorat jsem v Pisku a nechce se mi do Praglu. Muzes si bud pro ni udelat vylet jestli se Ti chce, nebo ji muzu zkusit nejak brutalne zamotat do neceho a poslat Ti ji zasilkovnou. Akorat teda fakt doufam, ze neprijde na dva kusy, moc se mi to posilani nelibi :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LAUNCHER: podle recenzí v si v klidu vypne větrák a je zticha, což zní skvěle, recenze o ní píšou jako o tiché, tak nevím, akorát je trochu delší než ta, co teď mám, zjistím večer nebo zítra ráno, jestli se mi vleze a jestli mám správné napájecí konektory a dám kdyžtak vědět.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ale zase... utahla Crysis a to bylo tenkret pro me hlavni :-)

    Nejaci zoufalci tenkrat tvrdili, ze Crysis je optimalizovana na dobrou hratelnost s 30fps (nesmysl, samozrejme). A ja se tem bludum jen smal, pri ~60fps :-)

    Good times :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam