• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    ENDER
    ENDER --- ---
    ELECTRICKOTA: dnes jsem nasel faktury z alzasoftu z roku 2000, jedna na riva tnt2 a druha na 3dfx voodoo +nejaky tisice...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Letí to no, od nVidie jsem měl vlastně první grafiku GeForce 3 Ti 200 a ta letos oslavila dvacetiny. O 3dfx voodoo ani nemluvě :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Ty jo, tak nV generace Kepler slavi 9let. Ten cas utika, coz...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Konec podpory pro grafiky Nvidia GeForce generace Kepler - Cnews.cz
    https://www.cnews.cz/nvidia-konec-podpory-gpu-kepler-posledni-ovladace-r470
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    dlss taky dělá super antialiasing.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: hlavne to jeste nikde neni. jak dlouho jim dlss utika, tri roky?
    Ted jsem objevil v cod warzone kouzlo mit to ve 4k vsechno na max, a jet na 144fps (dlss=q)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Heh, stále nic nevíme ale určitě je to výkonnější a lepší řešení než konkurence, tak jistě že, ozvalo se z PR sluchátka 😂😂
    AMD odhaluje svoji alternativu k DLSS od Nvidie » Vortex
    https://www.vortex.cz/amd-odhaluje-svoji-alternativu-k-dlss-od-nvidie/
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: 3080 ti je neustále odsouvana, a co mám info tak snad do ČR nedorazí nic 😞
    NELLI
    NELLI --- ---
    ELECTRICKOTA: takhle, hraju to na normal obtížnost. Možnost ztížit si tímhle způsobem combat samozřejmě existuje.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Nové Metro mám taky rozehrané, nějak není nálada sedět za kompem.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Ja bych to koupil hned, ale nejdriv musim dohrat tlou2, cyberpunk a novy metro exodus. takze tak vanocni slevy
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NELLI: OK koupím ve slevě až to odladej. Jsem před pulrokem hrál jedničku s módy a vypadala taky luxusně, ale zasekl jsem se na misi co nešla dokončit asi bug v těch módech. A cover shooter mi ve ME2 vyhovoval ale musí to být nějak náročný a ne jak píšeš 😞
    NELLI
    NELLI --- ---
    ELECTRICKOTA: že je to money grab, o tom žádná, ale zas tak úplně příkrej bych nebyl. Nějaká práce za tím je vidět.
    Předně, přidali podporu 4K, ultra HD textury, HDR a další vizuální efekty (ve 4K HDR 144hz je to fakt mňam dopíči). Vizuálně tomu není moc co vytknout, s ohledem na to, že se bavíme o hrách z let 2007, resp. 2010 (k ME3 jsem se ještě nedostal).

    Dlužno ale podotknout, že ME1 se, krom vizuálu, moc nepovedla a doslova jsem ji přetrpěl. Ta snaha přiblížit ME1 následným dílům (cover shooter) nebylo dobrý rozhodnutí. Jednak je to bugfest jako prase, a za druhý tím úplně zabili jakoukoliv challenge. Pamatuju si, že jsem v originálu lítal po klávesnici jak chobotnice a furt jsem zapínal nějaký abilities. Teď jsem snad nepoužil jednu jedinou, všechno jsem prolítnul jak Rambo s assault rifle/sniper rifle.
    U ME2 jsem prakticky žádný změny, krom opět 4K rozlišení a textur, nezaznamenal. Ale hraje se to výborně.

    Pro fandy týhle trilogie je to imo dobrej počin a má to minimálně nostalgickou hodnotu. Těch peněz nelituju.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Není to remake, jen to oprasili. Jsem fanda ME ale kupovat taky nebudu, legendary edice, mám vsechny díly a tohle je jen pračka na prachy 💁
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: jak rikam, nemam, zatim nebudu kupovat
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Proto se delaji ty nove kabatky, ktere ty starsi hry prevlekaji do novych engines a o nekolik generaci novejsiho vizualu, viz Mafia: Definitive edition.

    Tohle vzalo vsechny ty 3 hry a srovnalo je to na uroven rekneme ME3 + stazeny high texture mod.

    Domnivam se, ze si s tim meli dat vice prace a vysledek dobry neni (treba prave ve srovnani s vizualem te Mafia DE vyse).
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: vetsina legend pochazi z davne minulosti :/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ten ME Legendary edition je koukam na UE3. To mi teda moc legendary neprijde...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: hledam to jinde a zatim nemuzu potvrdit (hru nemam)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: ME legendary potrebuje DLSS?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam