• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    ENDER
    ENDER --- ---
    PRAASHEK: nerikal MS, ze win10 budou jejich posledni?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: Hele já si rád hraju, když je čas a nálada, ale teď zatím není ani jedno :) Jinak má to do budoucna z herního hlediska smysl(nové DX12.1+) i podpora nových CPU s asymetrickými jádry.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PRAASHEK: duvody vidim vyssi bezpecnost a podpora novych biglittle cpu
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: Protoze jinak dopadnes jak majitele Windows 8.1?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PRAASHEK: Za mne - Jsem hracicka, mam rad nove veci.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    U me zatim dobry, bal jsem se hlavne at funguji VPN, jmenovite Citrix a Cisco. Vsichni na tom peclive pracovali zda se a maji kompatibilitu od Day1.

    Ale i tak pockam, nez to jini vice otestuji :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: mě by zajímal důvod proč přejít, protože zatím znám jenom důvody proč nepřejít :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Jak to tak vnimam, tak na jedenáctky jen tak asi nepřejdu
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Diskuze – Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost – Živě.cz
    https://www.zive.cz/clanky/recenze-windows-11-microsoft-nas-opiji-rohlikem-aomezuje-pouzitelnost/sc-3-a-212673/default.aspx?artcomments=1

    Je tam par zadrhelu. Taskbar nejde dat vertikalne, kontextovy nabidky dosrtaly ranu. Zda se ze programy uz nejsou ani groupovany podle nazvu. Tohle bude chtit nejakej third party overhaul.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Windows 11: The Ars Technica review | Ars Technica
    https://arstechnica.com/gadgets/2021/10/windows-11-the-ars-technica-review/

    OT, ale kdyz uz jsme to nacali
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: nejsem optimista. kazdy, uplne kazdy virtual je omezen mnozstvim IOPS, poctu operaci/transakci za sekundu. To neni vec vykonu cpu ale architektury hw a OS. Ale nadaje umira posledni.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nebude, stejne jako ty problemy s Windows Schedulerem maximalne dostanes RC verzi toho fixu a klienti budou testovat :/
    Navic jeste pridej cekani na driver, ten co ted vysel je 100% postaven na preview.

    Diky VFIO uz mam preview a pujdu na novou verzi - ale stejne bude win10 moje hlavni virtualka na hry.
    Protoze snapshoty a preskakovani mezi verzema nepotrebuje reboot a jede rovnou z LVM do KVM :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Jojo to by ale mohlo být v ostrý vyřešeno, uvidíme zítra.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: počkám dva roky :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    napriklad....

    Windows 11 Virtualization-Based Security může srazit herní výkon našich PC | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/windows-11-virtualization-based-security-muze-srazit-herni-vykon-nasich-pc/56076
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER:
    HNIZDO: Jo máme to podobně ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: pockam na reakce komunity
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Pockam alespon mesic.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    btw zítra vychází W11, budete updatovat manuálně hned? Nebo počkáte na upgrade od updateru? Nebo na to pečete?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: jo já mám pořád licenci windows 7, upgradlou na desítky a teď půjdou na 11ky 😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam