• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    MAIMONIDES: Jaky jsou podle tebe alternativy?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    LIRO: Pokud chceš dělat něco malýho, nic lepšího neni. Pokud chceš dělat něco velkýho, neni Unity dobrej nástroj.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Ahoj, super diskuse, jsem sice v Unity začátečník a hodně zápasím se scriptama, ale je to super technologie a budu tu častým návštěvníkem.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj,
    ma Unity neco jako if fileexist, ktery se da se volat, aby se overovalo, jeslti existuje na Prkne / PC soubor XY?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    R6_: Dik
    R6_
    R6_ --- ---
    pristup k photo stream/camera roll jedine press xcode/objc plugin, nejrychleji zkus nektery z prime31's
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Jde v nejake Unity aplikaci nacist nejaky obrazek, co ma clovek na iPadu ve photos, nebo jak se jmenuje ta default slozka, tam padani fotky, screenshoty atd?
    R6_
    R6_ --- ---
    imho zaply mipmapping
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Dalsi problem ktery mame je rozmazla / zrnici textura (UV mapping - natazena na neco jineho nez importovaneho 3D modelu z FBX, takze napriklad teren, generovany mesh v Unity atd) ve 3D iPadu, resime jestli je to nejaka chyba nasi implementace, nebo je to vlastnost iPadu.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Neprisel nekdo jak zkratit / zrusit, sileny dlouho trvajici reimport z jedny platformy nadruhou, je to silena otrava cekat 5,10 minut, nez muzu vubec buildit pro jinou platformu a to jeste nas projekt neni tak velky, uprimne nevim co s tema souborama Unity vlastne dela.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Da se nekde v Xcodu nastavit, jmeno aplikace, aby bylo mozne pro testovani mit na prkne vice verzi dane aplikace? Casto je aktualni build z casti nefunkcni je dobre, mit zalohu kdyz chci nekomu neco ukazat.
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    CHEMIX: Dik!
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    Indie Games CZ / Hub Praha

    Indie Games CZ - Srazy.info
    http://srazy.info/indiegamescz/1460

    Dvouměsíční setkání vývojářů her, grafiků, designerů a všech, které toto téma zajímá.
    Tentokrát:
    úvod do Unity (Václav Vančura a Michal Hotovec)
    nový Poker od Geewy (Nikolaj Reefer)
    novinky z Adobe Max (Tom Krcha)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ahoj,
    tak uz tu mam maca, netusite jak to funguje s tim Apple dev teploklubem je, staci pro vic vyvojaru zaplatit jednou?
    Taky jsem slysel neco o tom, ze pokud clovek chce prodavat neco na Apple storu tak se musi zaregistrovat v USA kvuli danim je to tak?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    LBND: Ja jsem linej, tak se ptam tady, registraci tam mam uz asi 2 roky, kdyz jsem se v tom poprvy vrtal.
    LBND
    LBND --- ---
    RUTHAN: a jestli ses jeste nezaregistroval na unity forach, tak tak udelej ; tenhle dotaz se tam zjevuje s periodicitou cca dva tydny, naposledy dnes : http://forum.unity3d.com/threads/97976-Cheapest-way-to-get-into-iOS-development
    LBND
    LBND --- ---
    RUTHAN: staci libovolny i starsi, minimalne nvidia grafarnu
    unity nepotrebuje nejnovejs os, pozdejsi submitovani na app store zrejme ano
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Jeste dotaz, jakej mac je potreba pro Unity, vzhledem k cene bych kupoval novy mac mini za 17 litru, ostatni kramy jsou jeste drazsi. Premyslel jsem i o necem starsim za par tisic, ale na tom co kompilovani v Unity chodi, nebude to potrebovat novejsi OS, nebo jaky v tomhle mate zkusenosti?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SkinnedMeshRenderer a jejich kombinování - vyznáte se někdo v tom?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nevite nekdo, jestli iPad2 ma nejakou emulaci rychlosti jednicky, nebo clovek musi ty kramy koupit oba?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam