• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Unity3d Android/Ios zakladni verze odted zdarma.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    BYDK: naprosto standardni diamond square (normalne bych pouzil obycejny midpoint nebo nejakou variaci na perlina, ale nez to znovu po tisici a jedne psat znovu, nebo hledat ve starych zdrojacich, nebo jako v pripade perlin noise hledat vhodne nastaveni), copy pastnul jsem ten z unity terrain tools, ktery byl stejne puvodne pouzity k vygenerovani te standardni mapy).
    BYDK
    BYDK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Fraktalni Hight mapa. Pekne. :) Je to asi jednoduchy rychly zpusob. Docela bych chtel videt zrojak. Navic fraktaly jsem nikdy neimplementoval. :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    (uz jsem za par dni na kongregate vydelal sest centu :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    BYDK: ta postcompo verze uz ma par dalsich hodin pres limit (byt teda vetsinou nejake doladovani a opravovani nestihnutych veci, jen ty nahodne generovane levely jsou nove - na druhou stranu ty jsem napsal asi za hodinu, protoze je to jen jednoduchy fraktal na heightmapu s nasazenymi lozisky surovin a zakladnami.
    BYDK
    BYDK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Za 48 hodin slusny. :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Play Screaming Cubes, a free online game on Kongregate
    http://www.kongregate.com/games/Shigor/screaming-cubes

    Tak jsem spachal mirne vylepsenou verzi (nahodne generovane levely,orbitalni obchodni stanice s vyberem misi, rizene strely, nejake ty bugfixy a balancy....)... celkove par dnu prace urvanych tady a tuhle za posledni tri tydny, prevazne behem zdravotni "dovolene". v zavislostech na reakcich budu nebo nebudu pokracovat, dospel jsem k nazoru, ze mi nejaky udrzovany hobby projekt prospeje...

    kdo nema rad kongregate, link na dropbox, kde je i windows verze:

    SCREAMING CUBES version 1.1
    http://dl.dropboxusercontent.com/u/19916467/ScreamingCubes/ScreamingCubes11.html
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    RUTHAN: vision mam nejakej starej, tusim 1.0.8 nebo tak neco. prose ten posledni co vysel pred dvema roky
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Kdyz, uz jsme tu resili ten Unigine, porad hledam, nekoho kdo, mel v ruce ten nemecny Vision/Trinigy/Havok engine, nebo jak se to ted jmenuje. Pripadne Gamebryo, o tom bych si neco poslech.
    PAN_X
    PAN_X --- ---
    hmm no tak sem nakonec sem kokot ja(jako vetsinou :)) bylo to tim ze sem sice v bmfontu zaklikal znaky ktery chci ale bylo to v ty zakladni tabulce - musi se to udelat v prislusny (latin extended 2) tabulce...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Jelikoz ngui nevlastnim, tak nepovim. Pokad se dodava se zdrojakama, tak se podivej, co jsou v nem za data. Pokud nejsou, mas smolika (nebo dekompilovat). Nebo napsat autorovi a zjebat ho ;)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PAN_X: a co udelat druhou znakovou sadu, kde budou normalni pismena nahrazeny tema s diakritikou a proste budes jen prehazovat fonty uprostred vety jak debil? :)
    PAN_X
    PAN_X --- ---
    SHIGORBIRDMAN: jj vyexportoval sem si font pres BMF a ty znaky tam sou ale proste kdyz napíšu něco česky tak znaky ě,š,č,ř,ž tam nejsou ty ostatni jo... docela sem ztracenej uz to resim 2. den a potreboval bych se venovat obsahu a ne menicku :/
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    ngui tusim umi porad jen bitmapove ne? tim padem umi takovy znaky, jaky nechas exportovat z BMFontu....
    pokud uz umi primo naportovat ttf, tak tam bude nekde nastaveni na limity znakove sady
    PAN_X
    PAN_X --- ---
    zdravim nemate prosimvas nekdo zkusenosti NGUI? jak tam dostat CE font?
    font zmenit dokazu ale ignoruje to cesky znaky...
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    to ze je to skaredy a mrnavy neni vina unity, ale chapu :)

    ad stabilita - dost jsem tekl z necekanych padu a mrznuti... zpusobovano pouzivanim hudby v IT modech :/ (musel jsem prekonvertit do oggu, timpadem mi o mega narostla velikost)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Stability, grafiky, vhodnosti pro větší projekty:)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    MAIMONIDES: ktery limity mas ted na mysli? :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Na mikrohru pěkný. Myslim, že to adekvátně demonstruje limity vývojové platformy.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Unity Web Player | WebPlayer
    http://dl.dropboxusercontent.com/u/19916467/ScreamingCubes/WebPlayer.html

    Vikendove radeni v Ludum Dare a Unity.... jsem s vysledkem celkem potesen, prestoze jsem dost casu zabil na typickych blbostech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam