• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    LOPIK: já chodil hrát do autobusu na náměstí republiky, tam měly crazy konga. joo kdyby tak někdo měl fotky
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    AFROO: kontakty, kabely rekl bych...kolik mu je?
    SKRU
    SKRU --- ---
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LOSTINSPACE: Jinak něco mají ještě na Ládví v Kině a v Letňanech snad taky - jsou to ale samý auta nebo karate, občas nějaká střílečka s lightgunem - tzn. přesně ty hry co nikoho nebaví..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LOSTINSPACE: V Červu (bývalá XT3) naproti Olympicu mají jeden automat, taky mi srdce zaplesalo, když jsem to viděl.. Za bura ale je to nějakej Tekken nebo něco podobnýho, což mě zase hned zchladilo nadšení..


    Jinak nemáte někdo fotku nějakýho toho autobusu co vždycky jezdili? Pro mě to bylo něco jako zázrak a strašně dlouho hledám marně aspoň jeden obrázek..
    AFROO
    AFROO --- ---
    mel bych dotaz..automat mortal kombat abcas me nenaskočí při zapínání, jenom se rozsvítí panel ale nepípne a nenabíhá
    když to pak zkouším znova tak po pár zapnutí a vypnutí se chytne beží v pohode
    nevíte nekdo co s tím???
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    jj cas od casu projizdim inzerci (ta jednou za pul roku kdyz si na to vzpomenu) a vim ze sance je miziva, ale nahoda nekdy prekvapi ;0)
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    myslim že to je asi bez šance, jedině že by se někdy oběvil na německym nebo anglickym ebay
    BAHNO
    BAHNO --- ---
    Bando nevite o miste kde by se dal najit a zahrat Sega Hot Rod? Nebo rovnou nevite o nejakym na prodej? Klidne v zahranici. Kdysi byval v herne v kongresovym palaci a pak jsem na nej dlouhy leta chodil na vystaviste do takovy maly boudy. O povodnich ale uplaval :0/ Je to tahle vecicka: http://www.youtube.com/watch?v=KiTk88y4qaU
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    kdyžtak se klidně smažu, ale přijde mi to super :)


    8-bitový odpadkový koš
    LUKOR
    LUKOR --- ---
    Myslim že v praze nic nebude
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    Cau panove, s kamosem se uz peknou dobu snazime najit v praze podnik, kde by meli alespon jeden dva stary arcady, nicmene az na jeden bowling bar na smichove, kde maj le mans a sport bar v repych, kde maj neakyho street fightera jsme nic nenasli. Vsechny stary mista, kam se chodilo pred 10 lety uz neexistujou, nebo jsou v nich uz jen vyherni automaty :/ Nevite o necem? Jinak se chystame urcite do cervenyho ujezda ! diky
    LANO
    LANO --- ---
    EVILMIND: Ja to videl , delali z nej exota :) Chudak :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    no Nove ted v TV novinach reportaz od nejakyho sberatele arcade
    nejlepsi byl jeho kamarad :)
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    Kdybyste nekdo meli zajem, muzu na nastenku doplnit a aktualizovat seznam lidi z nuxu (jejich ID) a seznam her co maji, pro pripadnou vymenu, nebo treba pujcovani her mezi lidma... kdyztak to postujte primo do diskuse a ja to budu hazet na nastenku...
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    MICHALIS: ja mam teda radsi maly obrazovky, v tom rozliseni co stary hry maji, sou na velkych obrazovkach strasne rozmazany...
    MICHALIS
    MICHALIS --- ---
    NYCKER: nice, jen ten monitor vypada male :))
    SONIC666
    SONIC666 --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Ahoj, mam doma desky + HDD ke hram Killer Instinct a Killer Istinct 2, obe vypadaji dost pouzite, nevite jestli existuje nejaky nenasilny zpusob jak zjistit jestli jsou funkcni? Kabinety jsem mel doma celkem 4, ale uz jsem je rozdal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam