• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    _ACID_: s tím střídáním směrů mě napadá Salamander, ale to nebylo zas tak graficky dobrý :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PETGRIDUS: i když ta asi neměnila směry, tak podrobně jsem ji zas nehrál
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Arcade Longplay [100] DoDonPachi
    https://www.youtube.com/watch?v=QQshLOXWiGM

    nebo to je moc nový?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    _ACID_: a není to třeba do don panchi?
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    CHORBON: dik, ale Ikaruga to neni
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    _ACID_: nebyla to IKARUGA?
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    Uz spoustu let se snazim dohledat jednu hru/cabinet, kterou jsem hraval nekdy zacatkem 90 let v maringotce. Samozrejme nevim nazev, je to strilecka, vizualne retrosubjektivne bych rekl, ze je nejvice podobna Raiden IV, ale jeste lepsi :-). Hrala se vertikalne i horizontalne (stridave). Uz tenkrat mi to prislo dost napred oproti ostatnim hram na tu dobu... (mozna nostalgicky zidealizovano a zkresleno). Jednou za par let zkousim dohledat, jestli se to neobjevi nove v Mame a stale nic. Je mozny, ze jsou gamesy/HW z 90 let, ktere nejdou emulovat? Co nejakej ultimate seznam vsech shooters cabinetu dle roku? Samozrejme jsem sousty seznamu nasel a prohlizel, ale tohle proste nejde najit. Poradi nekdo?

    Jo taky se mi doma vali nepotrebny xarcade dual joystick (starsi ps2 bez usb kabelu), kdyby se nekomu hodil asi dam k prodeji.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    EVILMIND: zkus Ornu v Ujezde, treba bude vedet
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mi tady stoji u nasich v garazi jamma Shadow Dancer kabinet uz asi 8 let, kdyz jsem se stehoval do nemel jsem na nej misto, a jelikoz to asi nikdy nebude lepsi, tak premejslim ze bych se ho zbavil, i kdyz je v ponekud dezolatnim stavu. Nicmene se mi podarilo pri dvojim stehovani ztratit klice od mincovniku, daji se nekde zvlast koupit nejaky univerzalni nebo tak neco?
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Caues, přes jaro jsem se konečne taky pustil do stavby diy bartopu dle vlastního návrhu. Je v tom pentium 4 2.8GHz, frontend gameex, emulátory a hry skoro vše co jsem sehnal. (mame, neogeo, nes, snes, 64, Sega Master, Genesis, 32x, CD atarka sem jeste nemel cas rozebehnout). Výsledek je asi 32Kg a spokojenost. Až bude po státnicích tak na to postavím web, pokud by někdo chtěl předběžně taky publikovat svoje postřehy, nápady a stavby, tak se domluvíme. Pár webů na stavbu v češtině je, ale už jsou celkem zastaralý a chyběj ucelený informace.
    Lightgun:
    Zero Point 1 - EMS TopGun 3 Lightgun
    https://www.youtube.com/watch?v=2S45bdA2fwI

    Stavba:
    Bartop Arcade Machine Timelapse
    https://www.youtube.com/watch?v=E7zZV4MuFtA
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    PISTA1: Psal jsem mu právě už předtím a napsal mi, že se prodal. Proto poptávám tady.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    LUCCASH: Neprodal se, tak mu napiš.
    LANO
    LANO --- ---
    LUCCASH: nebyl to ten bubble bobble?
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Nemáte někdo na prodej funkční automat? Dražil jsem jeden na aukru, ale zapoměl jsem na to a potřeboval bych jako dárek. Kdyžtak pošta.
    CROME
    CROME --- ---
    jinak na nakup komponent doporucuji http://www.arcadeshop.de/index.php
    Mozna mirne drazssi ae fajn servis, vse rychle a bezproblemu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CROME: tak samo to je blbost setrit na veci, kterou to ovladas..
    CROME
    CROME --- ---
    ono by se dalo usetrit i na tech tlacitkach a Joystickach, tyhle japonsky jsou taky nejdrazsi, ae zrovna na pakach bych nesetril, pokud se na tom bude trochu vic hrat
    CROME
    CROME --- ---
    samozrejme kdo ma doma dilnu s furou materialu zdarma, tak to postavi urcite levneji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam