• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    Postupně procházíme weby za předpokladu za něco najdu a koupím, ale tohodle jsem si všiml hold pozdě. Byl jsi první.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    JIRI1: uz jsem ji nasel. no uvidim jestli prihodim.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    JIRI1: Ale lezelo to na bazosi dost dlouho, i to pak vystavovala za min a z toho mi jeste dala slevu. Mila pani :-). Posli prosim odkaz na tu aukci.
    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    Já bych také koupil nějakou bednu. I třeba porouchanou. Nemá někdo třeba samotny skelet na repase. Za nabídky děkuji.
    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    Opravuješ PCB desky? Jednu jsem zahlédl na Aukro.cz . Ta aukce furt běží je tam 100
    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    No... Tak to měl štěstí. Tenhle kousek byl na bazosi. S tou paní jsem hovořil po telefonu, pokud bys to totiž nevzal byl bych další na řadě jako vážný zájemce. Jsi klikař. Závidím ti. Užij si ho.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    Dneska jsem si přivezl první automat :-). Plně funkční, celkem fajn stav. Na fotce už jsou sundané skla abych je vyčistil, ale jinak tam jsou. Chtěl jsem hlavně něco za pár korun, abych měl na čem testovat opravené desky a zdroje pro automaty :-). Zatím 2 hry a pátek asi bude ještě Metal Slug. Mám z něj radost :-).





    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    Pi je OK to používám hlavně na NES a SNES
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    SIRLOON: neogeo zvlada i dingoo A320 ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Dingoo_A320 ), toho bych se u raspberry nebál.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    A zvlada rapsberry i narocnejsi neo-geo?
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    KRLEESH: Už mu dejte pokoj s těma 6ti tlačítkama :-D Jasně bylo řečeno že to dělá na zakázku takže šestý tlačítko je cca 10 minut práce a 20Kč navíc :-)

    Pandora box se chová trapně celkem - u většiny her jde poznat že jde o emulaci podle zkušenosti, nesedí hlasuitost mezi jednotlivými hrami atd, nevim jestli to nějak vymakali poslední dobou ale měl jsme asi PandoraBox 3 a stálo to za prd. Raspbery Pi bylo super co jsem zkoušel i co se týče menu, natsavitelnosti atd.
    KRLEESH
    KRLEESH --- ---
    To všechno vypadá moc hezky postavený, škoda 6. tlačítka. Otázka je taky jak se chová Pandora Box oproti PC emulaci, potažmo Raspberry Pi na kterých se dají emulovat i jiný systémy. Monitor je stopro 19"
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Jak sem psal vyse, sel bych do toho, ale osobni odber pro me trochu problem. Nemam auto ani ridicak, leda by si bral jednu hru nekdo z prahy a ja bych se svezl s nim. Btw nevis co tam je za monitor?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Co treba MK3?
    JIRI1
    JIRI1 --- ---
    Věřím že 6 tlačítek Player1 i Player2 nebude problém. Je to pouze o díru navíc. Možnost 6 tlačítek se dá opravdu využít jen u arcadovky Street Fighter o tom není pochyb.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JIRI1: nevypada to spatne, ale sou tam 2 hacky. je tam jen 5 tlacitek (Street Fighter by ostrouhal) a prodava jen pri osobnim prevzeti :( Jinak bych klidne do toho sel, 15K mi prijde jako hodne rozumna cena pokud je to kvalitni prace
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Tak jak cena za 2 automaty? Nejaka nabidka?
    ACW
    ACW --- ---
    PLOMBDENTIST:origo desky, disky byly v haji oba, je to preci jen 20 let stary. musel jsem poridit flash disky pres ebay.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    ACW: krasa, to je mame nebo original deska s HDD?
    mam totiz doma desky ke KI a KI2 vcetne HDD, ale nevim do jake miry jsou funkcni, KI2 kabinet jsem venoval nekomu z nyxu
    ACW
    ACW --- ---
    Tak jsou komplet, tedy krom monitoru, byly oba v haji. Bracha to musel udelat pes scart do televizi. i kdyz jsem se snazil najit televize se stejnou uhloprickou, neni to uplne presne a roztahovat obraz se neda. Ale je to max 1.5 cm nedokreslene na sirku. Na hrani to nema vliv, vsechno je videt. Novy monitory do kabinetu stoji moc.
    Killer instict 1,2
    https://www.youtube.com/watch?v=-4cZl2KiS3Y&feature=youtu.be
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam