• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SONIC666retro original coin-op ARCADE AUTOMATY (Machines && Games)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen pro uplnost,

    konfigurace obrazovky
    Configure an external screen | Recalbox Wiki
    https://wiki.recalbox.com/en/tutorials/video/display-configuration/external-screen-configuration

    obecnej konfigurak
    recalbox.conf file | Recalbox Wiki
    https://wiki.recalbox.com/en/basic-usage/getting-started/recalboxconf-file

    neni to na zadnem debianu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz to tu tak ctu mam doma recallbox a mam na nem problem s tim ze mi zobrazuje jen na edp1 tedy displeji notasu misto na video0 coz je vga, existuje nejaka standardni cesta jak to zmenit ? Idealne aby menu bylo na notasu a emulatory na telce ?

    Ano umim vypnout edp1 ale mam vlastne slozitejsi setup tak koumam zda neni standard cesta :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MARASAN: minimalne z toho postu ze jde o analog rozhrani :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PREDSEDA: jsme u coin-opu, ktery jely na CRT. CRT SCARTem pripojis lip nez pres Display Port.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CROME: Přesně.
    CROME
    CROME --- ---
    PREDSEDA: Tak nejlepsi obraz mas stale na CRT BVM a SCART s RGB vystupem je tak zcela uktualni.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Některé konektory (zejména ty velké) by měly zmizet ze světa
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PREDSEDA: SCART jsou osmdesatky...
    V sedesatych tak maximalne ty RCA jacky (cervenej, bilej, zlutej).

    SCART = Syndicat des Constructeurs d'Appareils Radiorécepteurs et Téléviseurs = "Radio and Television Receiver Manufacturers' Association"

    Vyvinuto a ustanoveno jako standard v roce 1976 ve Francii, behem nekolika let postupne zavedeno do vyroby po celem svete, bezne uznavany standart od roku 1980. Standard byl naposledy oficialne doplnen v roce 1997. Ve Francii oficialne odepsan roku 2015. ;-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    MARASAN: SCART konektor je podle mě něco, co patří k prvním pokusům o let do vesmíru. Děsný že je i dneska aktuální.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SCART na RPi jste zachytili?

    Recalbox RGB Dual: retro games on CRT TV! by Recalbox — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/recalbox/recalbox-rgb-dual?utm_source=recalbox&utm_campaign=kickstarterlaunch
    SIOLA
    SIOLA --- ---
    Arkádemaniaci, kdyby jste potřebovali jakýkoliv komponenty, tak neváhejte napsat. Sice spíše stavíme bedny, ale sehnat mohu kde co vč. japanských značek.
    Dodací lhůta 5-10 dní, doklad o koupi, katalog nemam.
    Kontakt: sem, nebo info@okarcade.cz
    Dík :-)
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: V EU je to casto predrazeny a pochybne kvality, ber od zdroje, z japonska se ted plati jen DpH a neni to nic sloziteho.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MARASAN: Noooooo... Ono když člověk chce nebo z nějakého důvodu potřebuje něco trochu jiného než defaultní RetroPie, tak to zas tak úplně easy nemusí být :-) Ale jinak ano, Raspberry je dobré řešení.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak nam vcera klapnul dalsi mega tech :)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: zase, o MisterFPGA jsem jeste neslysel. Pred RPi jsem teda uvazoval o nejakym normalnim starsim PC. RPi je mi sympaticky prave masivni podporou a jednoduchosti to zprovoznit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SIRLOON: konzole moc nezkoumam, tohle vubec neznam.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CROME: to bych rad, jen se mi to nechce tahat z venku. Kdyz to objednam z EU, nebude problem resenim cla a DPH. Takze shanim eShop v EU.
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: Take doporucuji vykaslat se na cinsky smejdy a nakoupit poradny origo paky, ja si bartop vybavil zde a velka spokojenost

    Fightsticks and Arcade Parts From Tokyo, Japan - Akishop.jp
    https://akishop.jp/
    CROME
    CROME --- ---
    MARASAN: Dej dovnitr Mister FPGA at to ma grady
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MARASAN: tak to bych se radeji vykaslal na RPI a koypil za par tacu PS4, upgradnul na 9.0 a flakl tam retroarch
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam