• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DJLIPOPlzeň - kdy a kde :) a s kým :D
    ESKALA
    ESKALA --- ---
    M4JKL05: to sis všiml brzo...
    M4JKL05
    M4JKL05 --- ---
    moc nechápu proč tu máte zdvojenej tuten klub: [ PLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05) ]

    jinak dneska doražte na otevření nový budovy UUD a následnou afterparty:
    https://www.facebook.com/events/454906697886617/
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    PULP121: já tu byl prví :D
    PULP121
    PULP121 --- ---
    XSIKA: já vás ubytuju všechny u mě doma. foto do pošty..:-)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    já vás ubytuju na koleji všechny :) mam volnej pokoj
    XSIKA
    XSIKA --- ---
    Nevíte nekdo o nejakem hezkem byte pro 2-3 studentky ? Dik
    FOSTEX
    FOSTEX --- ---
    HLEDÁM NOVÉ ZÁKAZNICE, KTERÉ V PLZNI JEŠTĚ NEMAJÍ SVÉHO DISTRIBUTORA KOSMETIKY ORIFLAME. Děkuji, sorry za spam. Pište do pošty či adela.roudnicka@gmail.com
    SHI
    SHI --- ---
    diky!
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    cauky muzete mi prosim poradit nejakej hostel/hotel do litru za pokoj blizko klubu "Andel"? diky moc
    AAANN
    AAANN --- ---
    ty jo koukám, že jsem tu rozpoutala diskuzi, úplně jsem zapomněla, že jsem to sem psala :DDDDD směju se fakt:D Pánovéééé ušetřím Vás dalších narážek na mou osobu a nebo jiné pejskaře, pejsek je stále se mnou a stále bude :D Chtěla jsem aby byl na zahradě, protože je na to zvyklý a né ho tam nechávat samotného, ale chodit za ním a chodit s ním na procházky. Ostatně, to děláme i teď z bytu. :)) A pak prostě vůbec nevíte okolnosti nic a soudíte člověka:D Jste borci takhle škatulkovat:)))
    COURT:
    HERR_FLICK:
    Ty jo vůbec nevíte pánové :D
    za 1) jsem k němu přišla jak k slepejm k houslím a žila jsem v domě, takže to bylo všehcno možné a bylo možné mu poskytnout bydlení a lásku a všechno
    za 2) bych mu obětovala veškerý svůj volný čas, abych ho trávila s ním (dokonce za to místo bych i zaplatila:D no néééé, ten zlej paníček, se o něj nechce starat - demence)
    za 3) byl zvyklí na zahradu a tu jsem mu chtěla dopřát
    za 4) v bytě ho vzali na milost a na zkoušku a prospívá ;)


    No já fakt nestačím koukat, jak se tu dokážete sesypat na člověka, kterej chce udělat pro svého vlastně něco dobrého, ale pak z toho člověka uděláte vlastně hajzla. Super. Vůbec neznáte okolnosti nic a uuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:DDDD
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    A zrovna na Lochaci muj znamej ma v panelakovym byte 4 Husky, pres tejden venci a o vikendu je bere ven, zaprahne je a dva dny tahaj sane/vozejk atd. Neda se to pausalizovat, navic treba moji kocku byste z bytu ven nedostali, fouka tam, je tam zima a buh vi co jeste, nene, radsi si zaleze zpatky do postele. To jsou zase nazory
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    Partyhard v Zach's tonight.
    ESKALA
    ESKALA --- ---
    :-D my jsme s kočkou Kočkou panelákové magorky obě! :-) nemáme vybudované teritorium ani vztahy s ostatníma kočkama,takže se při nejblížším stěhování sbalíme navzájem a bude.....

    Velcí psi mi v bytě taky vadí, ale beru to jako věc svého názoru....nikdy jsem psa neměla, nevím jak to s nimi chodí...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    HERR_FLICK: áá, pán měl v dětství plyšové prasátko, z kteréhožto titulu se stal internetovým etologem.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    tak kocka do bytu nepatri vubec.. neznam bytovou kocku, ktera by nebyla magor... kocka ma bejt venku... proto kocka, kdyz se clovek stehuje, se ma nechat na miste, kde ma svoje vybudovany teritorium a vztahy s okolnima kockama

    pes je pripad jinej, toho nezajima (krom pastevcu a tak) tolik okoli a socializace v nem, jako primarne panicek
    z toho vyplyva, ze v panelaku muzes mit klidne smecku dog nebo jinejch telat... je kravovina, ze velkej pes nutne musi mit zahradu
    zasada cislo jedna je se tem psum venovat, aby mohli bejt co nejvic, idealne porad s tebou a mels cas se jim venovat
    muj pes nebyl v baraku se zahradou o nak moc stastnejsi, nez v byte...
    zasada byla, abych ho nenechaval dlouho doma samotnyho a jinak se mu co nejvic venoval.. a i kdyz sem byl v garsonce, tak byl stastnej, protoze mozna o to vic sem s nim porad byl venku a hral si s nim

    co spis vubec nepochopim je pristup, hele mam psa, ale presto sem se nastehovala nekam, kde neni vitanej...tak ho strcim do klece k nekomu cizimu na zahradu a necham ho chudaka samotnyho se trapit
    clovek, kterej je tak neschopnej a nepodridi se tomu, ze ma psiho kamose, by ho mit nemel
    jit bydlet nekam se psem, kde neni vitanej, je jako jit bydlet s detma k nekomu kdo nesnese deti.. odlozit je do decaku a chodit je vencit... mozna to nekomu prijde prehnany prirovnani, jenze pes je duse oddana a takovy zachazeni presne takhle ponese.. kdyz jednou psa mam, tak pro nej udelam to nejlepsi.. i kdyz to bude znamenat voser treba se stehovanim.. no a co.. ale nikdy bych ho neodlozil, protoze on by me taky neodlozil
    nechapu lidi, co se takhle chovaj ke psum.. znam par takovejch chudaku vecne zavrenejch v kleci a je mi jich lito... hlavne nechapu mentalitu kriplu, co si je vubec porizujou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam