• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUProfesní deformace
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TRESCZE: znam... v byvale praci jsem si vydupal vizitky protoze kamaradi vecne nemeli na filtry... a to nehulim uz pomalu 9 let :)
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    WOODMAKER: i tak se dá.koneckonců svět je složen z otvíráků na pivo
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TRESCZE: to je jako šroubovák úplně z čehokoli?
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    TRESCZE: klasika, vim o cem mluvis :DDD
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    GATTA_NERA: .)) myslím filtr na balení jointů
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    TRESCZE: filtr? myslíš na kávu nebo jiný? :)
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    profesní sice ne, ale bezděčně udělám filtr z každé jízdenky a složenky, co se mi dostane pod ruku
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Tak já už dělám diagnosy i na koncertě, přítel koukal, když jsem řekla, že zpěvák má lehkou mozkovou dysfunkci, bože můj kam to bude pokračovat?
    RAWENIEN
    RAWENIEN --- ---
    Neusále (ale většinou jen v duchu, protože to prostě nikoho normálního zajímat nemůže) hodnotím design čehokoli, co se mi dostane pod ruku.
    Nejhorší to je v restauracích, kde na stole leží různé reklamy na drinky a zákusky.)

    A zpravidla jsem hrozně arogantní, když se mě někdo zeptá, co si myslím o logu, které si udělal sám:) Jejich chyba, nemají se mě na to ptát.)
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    digi digi digi daf muf muf...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOOKASH: to neni deformace. tak to ma imho kazdy chlap co je dost chlap na to aby si veci kolem bydleni delal sam.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ne az tak profesni deformace.
    (tam je jen to, ze at sem kde sem - tak i kdyz nechci tak cumim jak maj reseny veci kolem ICT)

    ted jsem cca rok rekonstruoval byt a z nedostatnu financi sem si 99% vsech veci delal sam. takze se mi bezne stavalo kdyz sem treba v hospode sem na WC, ze sem kontroloval jaky a jak udelany maj obklady, jaky umyvadlo atd....

    Uz je to sice vicemene za mnou, ale porad se obcas prichytim jak ocumuju a premyslim jak by se to dalo udelat jinak a nebo kde bych to mohl pouzit ja
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XCHAOS: klid prosimte. :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ufff... obávám se, že jen tím, že jsem sem o své deformaci napsal, jsem si rozjednal dvě další zakázky. hrůza :-/
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Tak mě napadlo , víte ,co prostě nasere každýho typografa ?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    STEVIE: Jo, takové cukání taky mívám. Neřídím profesně, ale řídím dost. Pak se blížím k jednosměrce a přemýšlím, kudy to obejdu :o)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    RADU: Jo, musí a bývá.
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    Hláška #3350 - lamer.cz
    http://www.lamer.cz/quote/3350
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    HONZIK96: já taky, mám cukání přecházet když vidím zelenou (pro auta) :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    STEVIE: nejsem profi řidič, ale děje se mi něco podobného .. na přechodech pro chodce se občas řídím semafory pro auta ... už se mi to téměř vymstilo ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam