• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUProfesní deformace
    RAWENIEN
    RAWENIEN --- ---
    Neusále (ale většinou jen v duchu, protože to prostě nikoho normálního zajímat nemůže) hodnotím design čehokoli, co se mi dostane pod ruku.
    Nejhorší to je v restauracích, kde na stole leží různé reklamy na drinky a zákusky.)

    A zpravidla jsem hrozně arogantní, když se mě někdo zeptá, co si myslím o logu, které si udělal sám:) Jejich chyba, nemají se mě na to ptát.)
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    digi digi digi daf muf muf...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOOKASH: to neni deformace. tak to ma imho kazdy chlap co je dost chlap na to aby si veci kolem bydleni delal sam.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ne az tak profesni deformace.
    (tam je jen to, ze at sem kde sem - tak i kdyz nechci tak cumim jak maj reseny veci kolem ICT)

    ted jsem cca rok rekonstruoval byt a z nedostatnu financi sem si 99% vsech veci delal sam. takze se mi bezne stavalo kdyz sem treba v hospode sem na WC, ze sem kontroloval jaky a jak udelany maj obklady, jaky umyvadlo atd....

    Uz je to sice vicemene za mnou, ale porad se obcas prichytim jak ocumuju a premyslim jak by se to dalo udelat jinak a nebo kde bych to mohl pouzit ja
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XCHAOS: klid prosimte. :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ufff... obávám se, že jen tím, že jsem sem o své deformaci napsal, jsem si rozjednal dvě další zakázky. hrůza :-/
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Tak mě napadlo , víte ,co prostě nasere každýho typografa ?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    STEVIE: Jo, takové cukání taky mívám. Neřídím profesně, ale řídím dost. Pak se blížím k jednosměrce a přemýšlím, kudy to obejdu :o)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    RADU: Jo, musí a bývá.
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    Hláška #3350 - lamer.cz
    http://www.lamer.cz/quote/3350
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    HONZIK96: já taky, mám cukání přecházet když vidím zelenou (pro auta) :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    STEVIE: nejsem profi řidič, ale děje se mi něco podobného .. na přechodech pro chodce se občas řídím semafory pro auta ... už se mi to téměř vymstilo ...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    delam ridice a obcas po dlouhym dnu kdyz hodne najezdim, odchazim z naseho kanclu na staromaku a ridim se znackama zakazu odboceni, jednosmerek, atp. i kdyz du pesky :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XCHAOS: za kolik mi pronajmes 2 42U kousky? prikon dohromady 8kW. traffic neomezenej. 21 verejnych IP a IP kvm 24x7
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    XCHAOS: wow, koukam,ze kseft ti jde od ruky...btw ty vysavace bych asi zkusil, treba na tom trhnes miliony :DD
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BENJAMIN: njn, to s tím souvisí... ale když děláš serverhousing, tak ty lidi nakonec stejně končí u tebe. už mám takhle u sebe server ex-spolupracovníka nebo taky jednoho straníka z České Pirátské strany... a nebo když jsem se vydal mezi kosmonautické nadšence, tak jsem taky ulovil klienta. hrozný. ještě že neprodávám vysavače :-)
    RADU
    RADU --- ---
    TAPINA: tak pastvina s býkem musí bejt dneska výstražně označena ne? myslim tim při extenzivních chovech když se pošle bejt mezi krávy na ty dva měsíce...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LODBROG: Zákad je nesplést si venku na pastvinách krávu s býkem :o) Kráva uhne, když o tobě ví. A když jí stojíš za zádama, tak holt musíš nějak dát najevo, že tam jsi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    LEXXA: jsme na tom podobne... at prijdu kam prijdu, tak zase moje oci vetsinou zamirej tam, kde maji pocitac a rikam si, taky by uz si mohli koupit novej (a v duchu si rikam ty jo, tomu PC je uz vic jak 8 let), nebo ze zadu ten zdroj uz maji zasranej, chtelo by to vyluxovat. Kouknu na cem pisou a vidim tu nejlevnejsi klavesnici Genius a rikam si aaaaa tady se hodne setrilo.

    a bezpecnost u bank radsi neresim, protoze si myslim, ze to musi bejt super paskvil vsude :))
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TAPINA: A to pomáhá? Myslím proti těm krávám.
    Párkrát jsem volně potkal krávu a přestože vím že je to relativně neagresivní býložravec, přecejen je velká a těžká a Šiva-ví co si usmyslí v hlavě... Když na ni zamlaskáš tak uhne? :)

    Jinak mi na lidi vždy pomáhaly těžké boty - jak člověk jde, tak to duní, a uhejbaj i lidi co tě neviděj. I když poslední dobou asi chodím nějak líp: boty neduněj a lidi neuhejbaj a překážej dál... .(

    RADU: Ještě že nejsi gynekoložka ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam