• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYPedofilie - Efebofilie - Hebefilie :: boylove :: girllove
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: říkal jsi, že incest není proti přírodě.
    OMI
    OMI --- ---
    _BENNY: tak tohle, jestli je to pravda, je HODNĚ dobrá historická perlička... :_)))

    ECLECTICA: ...nerozumím otázce...?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: nezapomínej, 1. že to nebylo přes noc a 2. že chemické prvky mají nějaké vlastnosti, které způsobují, že některé sloučeniny vznikají snáze a jsou stabilnější a 3. ten kód ohl vypadat klidně jinak, stejně tak jako můžeš sestrojit počítač ze špagátků, páček a kdoví čeho. Jedna věc je princip, druhá provedení.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: pozn. Alan Ginsberg homosexualem pochopitelne zustal
    OMI
    OMI --- ---
    JELENA: Hele, ten link boužel odkazuje na anglickej text. Stydlivě přiznávám tuhle svoji nedostatečnost... ale třeba zase umím navrhnout důlní výztuž, každej umí něco.
    Takže vycházím jenom z toho, co se tu řiká česky.
    A to se tady mluvilo o feromonech.
    Jakože doma jsou děti chráněny tím, že Příroda vymyslela čichovou ochranu.
    Ale pak by men zajímalo, jestli to ověřovali s vypnutím čichového vjemu, rpotže jinak je to jenom domněnka...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: a proti čemu to prosímpak je, když to má genetické (tj. biologické) důsledky?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    mi to trochu pripomina Timothy Learyho, ktery se jeden cas chlubil tim, ze diky LSD "vylecil" homosexualitu sveho pritele Alana Ginsberga - on si na tripu uvedomil svou biologickou roli a bylo vymalovano :D
    OMI
    OMI --- ---
    ECLECTICA: ...takže se podařilo z toho prvotního moře atomů a molekul tím zásahem blesku vytvořit první živou buňku, jak jsme se to ještě my učili v přírodovědě?
    (Darwinismus se potřeboval s tímhle bodem nějak poprat, asi jako s krátkokrkou žirafou...)

    DIVA: To je možný, ale celý se to rozvinulo jenom od bodu, kdy jsem tvrdil, že sexuální násilí na dětech se děje v rodině daleko častrěji než mimo rodinu a protiargument na to byl ten,ž e to není možné, protože Příroda to zařídila jinak. Což nepřekousnu, rpotže vím, že to není o biologii, ale o osychice.
    JELENA
    JELENA --- ---
    OMI: já nechápu, jak jsi přišel na to, že bychom měli čichové preference ověřovat před monitorem.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ECLECTICA: ále ověřitelná. Vidělas jí? A sestavila si ten mikroskop? Co když to je celé jedno velké spiknutí...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    DIVA: jo. na to neni co rict. dokazovat neexistenci neceho se mi dneska nechce :-)
    OMI
    OMI --- ---
    DIVA: Ale já jsem nikdy neslyšel, žeby se příbuzenskou plemenitbou podařilo vyšlechtit něco přínosného. I ty kočky jsou nakonec sice krásný, ale defektní, maj v háji plíce, pajšl a imunitu a to má být vyváženo tím že maj dlouhý chlupy?
    Příbuzenská plemenitba vede dycky do průšvihu, ale ne protože by to bylo "proti Přírodě", tedy hříchem, ale prostě proto, že se vrší "chyba měření".

    _BENNY: Promiň, to bylo jenom duc_how_no... jedl jsem mnoho česneku...
    DIVA
    DIVA --- ---
    OMI: hm, bílý fáborek. diskuze s tebou nepatří do tohodle klubu
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    OMI: RNA je, na rozdíl od JHVH, velmi ověřitelná a nejen to Watson a Crick by mohli vyprávět :)
    OMI
    OMI --- ---
    DIVA: Já vážně věřím na to,ž e jsme nějak vznikli. Jak, to je mimo moje znalosti a mámo tom jen jakous náboženskou představu (protože je založena na několika dogmatech, která nejsem schopen ověřit, jenom to líp vychází a je nepodstatné, zda věřím na RNA nebo JHVH, jenom to je neověřitelný základ, tedy víra).
    Dále věřím na to, že v lidském (nejen lidském) mozku funguje program, který by se dal i jednoduše přepsat pro počítač, a ten se stará o "vytváření pozice ve světě".
    A věřím v to, že ten program podle stejného algoritmu generuje víru, roli, chování a tedy i všechny jejich "poruchy", přesněji řečeno alternativy.
    A dále věřím na to, že k tomuto si stačí sám, je zcela autonomní, bez dalších "upgradů" z nadřízeného bodu.
    Amen.
    DIVA
    DIVA --- ---
    OMI: proč trets? stejnbý mechanismus by platil na pozitivní znaky. takže "důsledek" bude přesnější
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    cicham cicham esoteriku zase :))
    DIVA
    DIVA --- ---
    myslela jsem že tady někdo jenom tak rýpnul jako .)
    OMI
    OMI --- ---
    DIVA: No pokud řekneš, že se v ětch horskejch oudolích roděj pitomý děti rpoto, že "se tak genom chtání" a ne rpoto, že se jednoduše chyby kopírujou a přibejvaj, je to jednoznačná myšlenka "to máš za to", nikoliv "to máš z toho"... A tomu se celosvětově říká... zatrest.
    DIVA
    DIVA --- ---
    OMI: jo počkej. takže ty vážně nevěříš že je člověk opice..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam