• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAWERICKHonor Harrington, Honorverse a vse okolo
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Vypadá to, že David přijede k nám a k polákům, posuďte sami:

    Thursday, June 21, 2012
    The European Tour 2012

    David is excited to be visiting with fans in Poland and the Czech Republic for the next couple of weeks! Check out the Upcoming Events for further details!

    Další nahlédnutí do kalendáře na jeho stránkách ukazuje, že bude 6.7.2012 v Chotěboři na festivalu Fantazie...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    kdyz uz jsme u toho co vyslo :)

    nevite nekdo jestli se nekdo obtezoval prelozit mission of honor? Kdyz uz je pres rok volne ke stazeni? :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Jinak připomínám, že vyšel Rising Thunder, a kdo ho chce ví kde ho najde a když neví strejda démon nebo google poradí...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: tak to jsem nebral uplně jako bitvu, resp. ani zadni prekvapeni, protoze to se na foru probiralo ze takto ta "bitva" bude
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Jedna velká bitva tam skutečně je, i když díky mesanům a jejich nanotechu spíš masakr než bitva.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: no tam vlastně nějaká skutečná bitva není
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    takze velke strileni solarianu u marian se nekona? :)))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: JJ, koupil sem si e-arc hned jak vyslo. Je to dobry, ale je tam videt, ze je to jen pulka knizky jak puvodne mela byt, takze je to takova pripravna faze
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    uz nekdo precetl 13. HH? :)
    DALL
    DALL --- ---
    Netušíte, prosím, někdo kdy vyjde v češtině Shiva Option ? Už jsem ji četl dvakrát v originále a rád bych to konečně jednou dal bez slovníku v ruce.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: stoji to za to :) prvni knizky nebyly spatne prelozeny, ale shadow of saganami to je tragedie. No hlavní je stejně to zkrácení čekání :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    no tak to mi asi holt nezbude nez anglicky :D To bude mazec pospojovat vsechny jmena a nazvy kdyz jsem to zatim cetl jen cesky :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WIPER: to je EARC, je to vlastne verze kterou dostava nejaky uzsi okruh lidi k poslednim korekturam, no a je to prvni verze kterou si muzes koupit, takze jsou tam casto jeste chyby atp. ale mas ji tak o tri mesice driv nez bude regulerni ebook
    WIPER
    WIPER --- ---
    ROBIN_SNNS: tady je ke stazeni

    isohunt.com/download/354502437

    15USD jen za ebook? nebo k tomu pak poslou casem i tu knihu az ji vytisknou, protoze Amazon ji za 15 USD nabizi v predprodeji.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAWERICK: no papirova verze i v us vyjde teprve na jare, takze pocitam ze prelozena u nas nebude driv nez na pristi vanoce. Ja uz teda taky cesky verze nekupuju, nema to cenu
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    Tak do SoS jsem se jeste nepustil tak uvidime :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    MAWERICK: Na stránkách polarisu zatím nic, jen připravují Storm from the Shadows jako Úder ze stínů. I když upřímně řečeno od doby co tak zprznili překlad The shadow of Saganami a Terekchova překřitili na Těrechova (což je pro mě po odposlouchání anglických originálů nesnesitelné) a dalšího min. půltuctu chyb, jsem je přestala kupovat.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    nejaky blizsi info o 12. v CZ?
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Vyšel 13. díl hlavní série Honor Harringtonové - Rising Thunder, zatím pouze jako Advanced Reader Copy, k mání za 15 USD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam