• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CRYYSTAL: libi ten wobrazek, sida mam rad...


    Jinak nasel jsem docela solidni metalovej blogisek, kdyz jsem hledal Ash Pool [kterehoz bych chtel asi i vic desek nez For Which He Plies The Lash ] : http://satanicmasturbation.blogspot.in/
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---

    haš ti vzhledem k té pneum. neschvaluju, bys nemel ani kuřit a pit hodne tekutin ...
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    hmn
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    amoxicilin trihydrate,12x500mg,4dny... zde jako MOX... neco proti kasli(proc?),bohuzel bez kodeinu... setrit se snazim,ale hashis v biri jsem si naordinaval stejne...
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    ake ATB si dostal?
    mal by si sa setrit s tou pneumoniou.
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    Tak tričko Burzum si asi nikdy nekoupím; špatně se to ale neposlouchá. Na celou desku na jeden zátah se ale necítím.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    No nekecej, to jsem dost zvedavej
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ : Buzrum ma novou desku: http://www.last.fm/music/Burzum/Umskiptar
    Jeste jsem neslysel...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tyhle jsem jeste neslysel, ale libi design [ http://www.last.fm/music/Blood+Red+Shoes ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Koncert současné elektroakustické hudby dvojice Victora Mazona a Mario de Vegy v rámci projektu Botana Mexicana Festival, který připravila organizace Exchange Committee MEX-CZ.



    Mario de Vega, který žije a pracuje v Berlině a Mexico City, zkoumá svými akcemi, konstrukcemi objektů a tvorbou elektronických nástrojů vztahy mezi materialitou zvuku a dislokací informací. Prostřednictvím procesů a objektů, které jsou fyzicky, nebo konceptuálně spojené se zvukovým univerzem hledá příčiny a důsledky, ovlivňující způsoby jak konstruujeme naši podobu skutečnosti. Iniciací událostí a jejich důsledků tématizuje estetické i společenské kontexty. Jeho zájem se soustřeďuje převážně na posuny mezi jevy stability, selhání, simulace a zranitelnosti. Používá široké spektrum současných médií včetně site-specific intervencí, akcí, fotografie, videa, sochy a zvukové instalace. Koncertoval a vystavoval při různých příležitostech, včetně festivalů, galerií a muzeí v Evropě, Mexiku, USA, Kanadě, Rusku, Jižní Koreji, nebo Japonsku.



    Umělecká činnost Victora Mazona ze Španělska se pohybuje v prostoru mezi experimentem a materializací konceptů v podobě fyzických objektů, reagujících prostřednictvím nestabilních uspořádání na své přirozené okolí.



    A konečně Petr Ferenc hglchahflaxcnůhjg§semhjrůshcfab dxjhQGFÚutHCFLNAHFCpůhfxakcgklGISOCLNH ESLIGFCBHJAFKugfcgfawlfcganlifha ifcgailfxjlifxgagfal hfconlshgcůngnhsůoghcxks hrcsjhgxecilnashfxaoůg gxjůoahajxchialxoinasek hxůoafhxaowhfxoawhfxmaowl hlacfhawjhf hfxysjkl hfjslhcfwa hfxpawihfxmpa hjchsoepghcq hjcslhjalhgahigfaoůjhwhg jůdhujůsegzfuxzaghfůxajgb behgclsiehHGDLFQ hgljscgmwcl, a to na 4 čínské kazeťáčky.



    Botana Mexicana je umělecký nezávislý projekt iniciativy Exchange Committee MEX-CZ, na němž se podílejí Theater NOD, Divus, Galerie Školská 28, Jedefrau, Handa Gote, Institut intermedií, Mexické Velvyslanectví, National Coordination of Dance of Mexico, National Fund for Culture and Art of Mexico a Teatro Línea de Sombra.



    Koná se v Galerii Školská 28 v pátek 8.6. od 19:00.

    --
    petrferenc.blogspot.com
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    v ceskem prekladu je k dostani dalsi Neil Stephenson: Anathem: http://www.kosmas.cz/knihy/171071/anatem/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tak ne, na nejlepsi POP desku vubec to vazne nema [GARBAGE 2.0] - je to takove utahane uspivane, porad stejnej popik... obcas nejake hustejsi kousky v lyrics, ale ne az tak moc...

    jinak dneska si kolega vsimnul, ze naprosto bezne pouzivame nejaka slova z anglictiny radej nez z cestiny, v mem pripade ted treba lyrics misto texty... zacal jsem si to uvedomovat, pac jsme se divili, ze Indove bezne prechazi z Eng. do Hindi v jedne vete...
    ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem moji zamilovani Garbage [laska tak od 17 let, nejen kvuli tomu, ze jejich zpevacka ten rok vyhrala titul nejkrasnejsi zena sveta] maji novou desku, jeste neslysel, ale jestli bude libit, rozhodne jeden z kandidatu na utraceni penez, stejne jako vsechny nize zminovane kapely: keyword: Not Your Kind Of People


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Zamiloval jsem se do americkyho lo-fi rocku, a to jako vazne hodne... Jasny, ze to zacina o Jakca White, tedy tim padem The White Stripes, The Raconteurs, Band of Skulls, The Dead Weather, The Kills [obrazek nad textem]...

    Pokud mate radi boostrovanou kytaru a rockove/rockenrollovy zpev, vetsinou nejaka zenska + obcas nejaky ty zacykleny riffy typu ministry [land of rape and honey]... dost o lyrics samo, takze nejaky ty vrazdy z lasky, chlast, defky, bouchacky, jack D a road movie feelings... idealni do Indie, prece nebudu poslouchat Raviho Shankara ';]


    odrazit se da [treba] tady: http://www.last.fm/music/Band+of+Skulls
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Síťový inženýr senior (až 50.000,- Kč)


    PROFESIA.SK - Nabídka práce - Síťový inženýr senior (až 50.000,- Kč), Advantage Consulting, s.r.o., Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha, 05/06/2012
    http://www.profesia.sk/cz/prace/advantage-consulting/O1269972

    Advantage Consulting, s.r.o.
    Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud by se nekomu zdalo, ze se v tomhle emailu hrozne moc vychloubam, tak se omlouvam, je to email mame, kde ji vysvetluju, jak se da nekde ve svete neumrit hlady a nenechat se prejet na ulici... takze je to spis jako obhajeni toho, ze vim co delam nez nez jine...

    ---------
    Jinak vcera jsem byl s kolegou ve meste a musim rict, ze ten byl z Delhi uplne v prdeli. Vubec se mu tady nelibilo a to, ze si zrejme objednal pocasi, kdy nebylo 50 stupnu ale jen prijemnych 35 taky neocenil.
    Ano je tady prach, spina [taky je tady hned za mestem na jedne strane poust]. Samozrejme jsou tady vsude ruzne pachy a vune, vsude je hromada aut ktere porad troubej a po ulici obcas projede nekdo na slonu [to ne moc casto]. Taky casto vidis nekoho jak veze hromadu cehokoliv na cemkoliv, podminkou je, aby ta hromada byla vetsi nez maximalni mozne nalozeni dopravniho prostredku ;]
    No chudak Martin. Odmita jist na ulicich, nepije zdejsi mliko. Magor. Ja se chovam jako bych byl doma, coz mimo jine znamena, ze jsem ze naucil ulice mesta natolik, abych dokazla rict taxikari alespon kterou vetsi ulici ma hledat a pak z ni znal par odbocek, ktere vedou do vily kde bydlime. Nebo taky vim, kde jsou vsechny stanky s jidlem, cigaretama, cajem a vsim co mi proste chutna. Vim kde je dobrej prodavac, vim kde je protiva...
    Proste zakladni poulicni znalosti. [za 14 dni pobytu]
    Stejne jako kdyz na nekoho mluvis, proste musis mluvit tak abys co nejvic vyjadroval co chces, ne jen mu opakovat porad dokola stejna slova jen hlasitej ;]]]]]
    Prvni den jsem pravda taky nevedel kde mi hlava stoji, ale neztratil jsem se, kdyz jsem sel neco hledat, prece si musim pamatovat podel ceho jsem prosel ne? ;]
    Ale jedna z veci, co jsem se naucil v dalsich x zemich, ze je dobre mit aspon jednu navstivenku v penezence. Cehokoliv. Treba hotelu, nebo neceho co je blizko. Kdyz uz se vazne nedokazes domluvit nebo se uplne ztratis, tak vzdycky muzes vzit tago a dojet aspon tam... ani nemusis mit prachy, kdyz uz je nejhur, proste reknes v hotelu na recepci at za tebe zacalujou tago, ze to srovnas az budes platit hotel...
    Proste normalne.
    Dhaka byla hodne horsi, co se vseho tyce, ale min prachu, vic vlhkosti.
    Jidlo je tady hodne dobre, pokud si na Indii potrpis, ja teda jako ne, ale musim rict, ze jedna z veci co me Truce naucila je, ze se to da jist a jak to kombinovat, aby to nebylo jen hrozne koreneny, vetsinou cerveny nebo zluty neco. Ja se pak naucil, jak se vyhnout tomu, aby to melo jen tyhle dve barvy obecne a abych moh jist to co mi chutna, ne to co je nejjednodussi. Proste se musis naucit chapat co asi bude to na listku, treba kdyz je to gulab, tak je to kulate a sladke, kdyz je to rajah tak je v tom sejra atd.
    Samozrejme nejim maso.
    Za a] nechapu proc bych mel, kdyz maso chutna vsude na svete stejne
    za b] proc bych mel, kdyz na kazdem listku je minimalne polovina jidlel vegetarianskych
    za c] maso je jedina vec, ktere nechci a nemusim verit - spatne uvarena nebo stara zelenina zpusobi ze se poseres, spatne maso, ze umres.... ale tenhle duvod je uplne minoritni... proste lepsi je maso nejist, jako vsude na svete [samo mam rad ryby, a ty bych jed, ale v pousti moc neplavou, takze na ne srat]
    A tak...
    S pozdravem,
    ~ TP
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: to teda nemusela, a portugalstina neni uplne spatnej jazyk, dost tezkej na vyslovnost, pokud nemas rad francouzstinu...

    mmchodem je zajimave "ne-vysvetlovat" lidiem, ze treba v Bangladeshi jsem si pujcil motorku [kerou jsem neumel ridit] a jel se ztratit do 100 milionoveho mesta jen abych neco videl.

    Je to hrozne tezke jim vysvetlit, ze kdyz se domluvim s nekym, ze jedu na vejlet do Kasmiru, ze dokazu poznat jak moc je ten clovek obchodnik a podvodnik a jak moc je obchodnik clovek a tak...

    Ono je to totiz jine z pohledu cloveka, ktery v te zemi zije a vidi me, ze se vsecko ucim od zacatku, ale nema dojem, ze bych se moh ucit i v dalsi v soucastne dobe asi 25 zemich kde uz jsem byl ;]
    RAV
    RAV --- ---
    nooo, ta brazilia by nemusela byt marna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam