• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: souhlasim ;]
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: lightning glove jsou hrozní amatéři...a se slastným odkazem na první rave parties nemají absolutně nic společnýho...možná tak s nesoudností, s jakou netrpělivě lezou před publikum, když by měli být ještě pár měsíců (možná let) zalezlí ve zkušebně
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The 101 Most Useful Websites on the Internet
    http://www.labnol.org/internet/101-useful-websites/18078/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ToffuTerririst : Asi nejlepší v mé nové práci je soutěž o to, kdo mě v pondělí ráno jako první najde oběšenýho na klice od zasedačky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    When the winds of change blow, some build walls and others build windmills. - Chinese Proverb
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: joo, tam by sa lvicatku aj chcelo... ale vtedy je lvicatko s kopou dalcich zvieratiek na Vysocine...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: ja to tedy znam takhle:
    Kazda zena patra po muzi, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý, citlivý, sexy, něžný a romantický, ale takovy muz uz muze ma. ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pátrání po dokonalosti: Jestli hledáš muže, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý, citlivý, sexy, něžný a romantický, jdi do kina. -- Lansky
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: hele Lvicatko a do tech Rosic se Ti neche? Tam je taky docela solidni line-up. navic je ted vlastne kratkej tejden, zejo...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: a po nejakom tom pive...
    no v Moravskych Budejoviciach je dost penzionov a hotelov - v centre... a to su tie asi 3km
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Repast z tajneho mista, jinak Patriarsi Rybniky v Moskve, a prej tam pisou neco jako nebavte se s cizinci... coz mi pripomina, ze si tu knihu, kde Marketka je ta kterou miluji a dabel ten ktereho obdivuji, musim znovu precist...
    Vlastne Pilata jen bolela hlava, a ten den bylo takove horko.

    Tak bacha na slunecnicovi olej...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jj, to chapu. pravda pravdouci, ptal jsem se na to, proc nejedes Ty, bral jsem to jako odpoved, ze bydleni je kriticke [no treba i bude, kdyz bude chcat]... je pravda ze bych taky radej vedel, kde se bude spat... budem [kdyz dobre] mit jen male auticko ve kterem spat dost dobre nepujde... a navic je otazka, kdo jej po celem dni muziky bude schopen ridit ;]
    RAV
    RAV --- ---
    To ja s mojou rozbitou chrbticou nezvldam... ani plazit sa v noci dakam 3 km pesi do mesta nezvladam...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: jsem mladej vyspim se na louce, jen nejaka musi byt...
    kousek od Moravske Trebove by mel nekde bejt Krasy, pokud se nepletu, kdyz jej ukecam tak bydleni treba tam... kdyz ne, nejak to dopadne, spat se da kdekoliv...
    RAV
    RAV --- ---
    ale to Pod parou vyzera dobre... su tam legendy, ktore by nebolo zle vidiet...
    akurat zase to ubtko - je to dost daleko do nejakych penzionov ako som sa dival...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: nejdem hlavne koli ubytovaniu... Ubytovanie nie je... akurat tak v campe dakde kus za mestom asi...
    na campy som uz stary...
    To je problem Bolkowa - su tam 2 hoteley, ktore zaberaju organizatori... inak potom miestni ponukaju ubytovania na svojich zahradach v stanoch alebo privatne - to je ale rok dopredu obsadene...

    Navrhoval som aj Krysakovi, ze som ochotny moc nepit a jazdit autom s hotela dakde v susednom meste... je tam jeden asi 5km daleko pri ceste napr.
    ale sa nevie rozhybat a ja netusim ci uz nie su obsadeni...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dva dotazy:
    - proc nejedes?
    - jak je to s ubytovanim?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    RAV: no vzhledem k tomu, ze je tam leather strip, ordo a spiritual front, nemluve uz o alien sex fiends [o kerejch pochybuju, ze se naucili hrat, pripadne vydrzeli hrat tak jak hrali pred 40 rokama ;]... tak asi urcite...
    RAV
    RAV --- ---
    OVERDRIVE: Ty pojdes na Castle party? To su veci...
    Uvazoval som, ale nakoniec som zrusil...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vim, ze to neni to nejdulezitejsi, ale zpevacka z The HellFreaks




    jinak jejich klip, treba ... zdaleka ne nejlepsi skladba... uz jsem jej sem daval, kdyz jsem mel *billy naladu, jako CHCI videt nazivo...

    jinak mezi polskem a ceskou trebovou ten tyden mam volno, takze kdyby nekdo mel nejaky plan tak na 2-3 dny, jsem svolny


    The Hellfreaks - "Boogie Man" Longneck Records - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pLm6X_CdjQY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam