• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Christina Fernandez, prezdentka Argentiny. Vlada tam neni moc schopna, skoro 12% inflace a tak... Argentinci ji prej chtej bud sukat nebo zabit, podle toho co mi vykladali v Urugvai, vera tam byla nekolika desitek tisicova demonstrace proti ni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    velmi, velmi se tesim...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    narazil jsem na, pri hledani obalu dne trifidu...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zminoval jsem tady nedavno serial Den Trifidu, Britsko Kanadska koprodukce, tak tady nejak by mel byt k dostani, sestrihany do podoby filmu:

    [poku dto neni ono, omlouvam se, pokud mate lepsi zdroj, dejte vedet, uz nekdo videl?]



    https://kat.ph/the-day-of-the-triffids-2009-tvrip-aio-xvid-xult-t4072920.html
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    OVERDRIVE: moc pěkná hra s pěkným soundtrackem; depresivní dost. škoda jen že neběhá na starších strojích s integrovanou kartou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pastellcin muz id Madless mi doporucil temnou plosinovou intosskou depresivni logickou hru ["vyhrala nejakou cenu mezi vsema tema counterstrajkama..."], snad se tady zachvili ukaze...

    Limbo - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/recenze/limbo-50244

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    konecne jsem nasel nejake reseni, jak rozchodit Nvidiu Optimus mode v Ubuntu [12.10]... hura, konecne se mi prestane prehrivat notebook?

    ASUS 1215n 12.04 overheating - Ask Ubuntu
    http://askubuntu.com/questions/143886/asus-1215n-12-04-overheating
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jj, ja tam jako urco budu, jedine, ze by se stalo neco uplne nevypocitatelneho. Tom mi dneska v 7 rano napsal, ze jestli se nechci zastavit, tak jsem slibil, ze asi ve ctvrtek vecer. tenhle tyden se stehuju a jeste budu mit 2 nocni v praci [coz znamena, ze budu makat 72h v kuse]... takze to bude trosku tricky, ale klidne si prijdu dat jen tak caj a nohy na stul, jen co najdu minutu...

    mmchodem: od Truce jsem se dozvedel, ze jsem cely vecer byl otravny a trapny, a ze se semnou citila trapne a nic podobneho, jako nas vecirek, ze uz nechce zazit. vzhledem k tomuhle komentari, jsem si vzal veci, a vypadnul od ni z domu, kde jsem prespaval, nez bude nove bydleni... vtipne, mozna jsem to vnimal spatne, ale me to tak teda nepripadlo ;]

    Dalsi panak v chapeau nejpozdej.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    Za Tomášem zajdi a svý nápady mu přednes, uvidíš co on na to..v pondělí tam bude, já mu ponesu klíče pondělí, nebo úterý a řeknu mu, že sme se o tom bavili, tak jasný je, že to chce člověka, kterej má energii na to vymyslet akce a hlavně na ně přilákat lidi..bez toho je to pasé.

    Marušky se ti zeptám, ona teda furt někde lítá a sám ji dost možná uvidím až na koncertě 12. . Když se tam stavíš, flešek tam budeme mít minimálně nekolik a můžeš si vybrat..Když se nestavíš, připomeň se a stavim se za tebou..Jak sem ale řikal, jestli nás chceš vidět znovu naživo, moc těch příležitostí nebude, máme rozlítáno..o japoncích ani nemluvě.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    az doinstalluju novou ver ubuntu, tak chci videt tenhle film
    https://thepiratebay.se/torrent/7455013/Le_chat_du_rabbin_AKA_The_Rabbi_s_Cat






    magnet:?xt=urn:btih:c138a7934c59cd6cbce99f904ea29f70bb2cff4e&dn=Le+chat+du+rabbin+AKA+The+Rabbi%27s+Cat&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    ukrajinsky feministicky provokaterky maj na piratebay hezkou reklamu... to jsou ty holky, co vzdycky vyndaj kozy a pak pokacej nekde kriz nebo se nechaj zatknout na Euro fotbalovem sampionatu, kdyz porvavaj s kozama ven, ze fotbalovi fanousci jsou hloupi macisticti nedoukove se klony k ultrapravicovosti
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, kdyz jsem ted hledal, kde by sel teremin koupit, nasel jsem moc hezkou fotku
    Bobby Alt:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jinak rikal jsi vcera ze mate flesku s mp3, grafikou a textama kapely. Muzete mi jednu pripravit? Rozhodne si jednu koupim.
    Jinak moh bys mi domluvit s Annou [jmenuje se tak, ze?], ze bych si zkusil zahrat na jeji teremin? Lepsi nekde na zkusebne nez pak na/po konciku, kde by to asi zavazelo a rusilo publikum... vdecne Ti, na to se totiz moc tesim. Ja jsem rikal, ma to dobrou vlastnost, ze na jeji nastroj vlastne nemusim ani sahnout ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: jeste mam prosbu, mluvil jsi o nejakem dokumentu na tema e-learning. nepamatujes si nahodou nejaka klicova slova, ktera muzu pouzit k dohledani toho dokumentu, pripadne nejake linky nebo kw, abych si moh najit nejake on-line kurzy, pripadne se podival co nabizeji?

    vedu totiz auditko [ Pocitace pro deti : Vzdelani a laska ] tak by se mi tam hodily nejake linky.


    Jinak jedna z veci, co by bylo dobre, kdyz bys rekl Tomasovi, tedy pokud se naskytne moznost prebrat aspon treba nejake weekend pod kridlo Cajirnu, tak by bylo to, ze bych tam chtel poradat prednasky, neco jako dela BrmLab se svejma FashTalks.
    Jde o to, ze nekdo kdo neco zna a umi, proste to nejak odprezentuje, doporuci literaturu a odpovi na otazky, pokud vi a muze.
    Tema je volne.

    Talalo to treba id Pastellka se svoji kamaradkou, sice jen doma, ale ten model je stejny:
    Pastelka, krom toho, ze umi hindu a cte v sanskrtu, tak ma pomerne zasadni znalosti bible. Jeji spolubydlicka zas studovala dejiny umeni. Takze se stridaly, jedna prednasela te druhe o bibli a jejich pribezich a konotacich, ta druha delala prednasky o umeni.
    S tim, ze se pak hledaly spolecne pruniky.

    To bych jako rozhodne chtel zavest v Cajirne, udelal bych program, treba na kazdy druhy weekend na jedno odpoledne. Ja sam mam o cem prednaset [coz by znamenalo, ze o caje by se starala treba Stella - prave id Pastellka- o tom uz jsem taky Tomasovi psal, ze ta holka shani brigadni praci, mluvi 4 jazykama a muze i pres tden... budu si muset s Tomasem promluvit osobne, zatim jen blouznim o vyuziti cajovny pro vsechny projekty, na kterych chci delat a nemel jsem misto...]. Ja bych mohl prednaset o pocitacich, Linux, Cryptografie, mozna nejake recenze na knihy, nejake filmy, kterezto nemaji problem s autorskymi pravi, pac autori jsou kamaradi... potazmo kurz vareni. Veci co se daji delat je hromada.

    Dneska jsem vypsal, ze kdo by prisel, kdyz bych pres weekendy delal v Cajovne, tak jen tenhle weeken by prislo tak pet sest lidi. Zkus se za tenhle napad primluvit u Tomase. Nez to polozi na nedostatek zapalu, penez a vubec. MOzna by se dalo to zkusit pozvednout na puvodni uroven.

    Precejen me lide znaji a mam dost kamaradu na to, aby to bylo zajimave a zaroven aby cajovna nezela prazdnotou kazde druhe odpoledne.
    Ja bych za to nic nechtel, tedy pokud bych si na nejaky plat nevydelal. Stella by za to nejaky prachy chtela, ale kazdopadne bych taky pocital s modem kdyz vydelam, tak dostanu zaplacenou praci...

    Pokud budes tak hodnej a treba Tomase nasmerujes i semhle, budu rad. MMchodem on ma na nyxu idcko, ale nepamatuju si jej a nepouzival to asi hrozne dlouho.

    Nevim jak moc mi bude verit, ale sand jo. A myslim, ze Ty jsi vcera pochopil, ze mam vsech pet pohromade, a to ackoliv jsem uplne sileny... a me by se to tak moc libilo, mit prostor, kde muzu delat kulturu, zvat si tam pratele a travit tam zimni neplodne dny.

    Zkusis to prosim? Samo si s Tomem promluvim, hned jak se ukaze mezi lidma nebo na hranicich signalu mobilnich siti....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem idealni komentar ke vsem zmetkum, zmrdum, znudenejm bastardum a podobnejm "lidem"



    jinak bezvadnej web na obrazky vertigo hrdinu; sandman, smrt, jeruzalem...
    Vertigo Comics | Spider Jerusalem of Transmetropolitan - Vertigo Comics Photo (10242750) - Fanpop fanclubs
    http://www.fanpop.com/spots/vertigo-comics/images/10242750/title/vertigo-comics-spider-jerusalem-transmetropolitan-photo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    dobrej wallpaper, je to zmensene jen html tagem width, jinak je to velke, kdyz se bude ukladat nebo tak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OLIAS: dik, jeste bys moh linknout nejaky Praha Depart, pripadne jeste druhou svou kapelu, GlitchTet?

    Jinak sem klidne davej udalosti, rad se zajdu nekam podivat, treba by me zajimal ten bar Street Radio, kde ze je jsem nejak pozapomel... jen si pamatuju, ze jsem se tam chtel zajit podivat...

    Jinak dik za fajne vecurek vcera, bavil jsem se paradne, snad jsem nebyl jedinej kdo kecal a snad jsem nedelal moc ostudu. Vecere na kolejich na hlavaku mmchodem taky dobra, a ukecavani jidla v pizzerce bylo uplne nejlip! ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam