• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    OVERDRIVE: hlavně podle mě deodoranty nebo obecně používání šampónů, mýdel atd. je zbytečnej sociální konstrukt, kterej všichni udržují, aniž by dotazovali, jestli to k něčemu je. Navíc je to choulostivé téma, protože neradno před lidmi říkat, že to nepoužíváš, neb budeš za špindíru a podivína :-)...příjde mi, že čím víc člověk tu kůži zasírá všemožnýma výnálezama, tím je pak horší a možná i smradlavější (i když to záleží dost i na osobní konstituci, složení jídelníčku atd.).

    btw. od mala se mi hrozně mastili vlasy, pak jsem udělal experiment, vysadil šampóny, po přechodové době asi měsíc, kdy se začali mastit ještě víc, se spravili, a od té doby se nemastí skoro vůbec (navíc chodím stejně na krátko, takže je to už i jedno)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: comix pripadne pujcim, pokud URCITE vratite
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TICHAVODA: dekuju velice, pocitam s tim tedy, v 18 u me na starem byte? dneska to tam uklidim do cista do cista z me strany, a budu pripraven


    Jinak nevim jestli mate radi rozhlas a mluvene slovo, ja rozhodne jo, rad u toho delam neco jineho a posloucham to, nekdy i jen lezim a neco delam, kazdopadne mam rad porad Pribehy 20. stoleti, tadyhle je jejich archiv : http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?p_po=3108&p_po=3108

    Je to projekt:
    Memory of Nations
    http://www.pametnaroda.cz/
    Novinky [Post Bellum]
    http://www.postbellum.cz/
    a Ceskeho Rozhlasu



    O commixu Jeste jsme ve valce, ktery vypravy pribehy ruznych lidi, kteri se zachovali jako hrdinove za obou totalit [Leve i Prave] jsem tady uz psal, tusim. Rozhodne doporucuju si precit, treba i z knihovny. Jinak nektere pribehy v Comixu jsou obcas kratsi verze toho, co jsem prave nalinkoval z Ceskeho Rozhlasu. Pozor, nektere ty pribehy dost boli. A musim rict, ze dost boli spis ty komunisticke, takovou nejakou domackosti, takovou beznosti zivotnich situaci. Precejen ty nacisticke jsou takove, ze clovek ma dojem, ze se muze vymezit proti necemu cizimu, kdezto ty KSC postavy jsou proste "nasi"...

    Ukazky k nahlednuti tady : http://www.jestejsmevevalce.cz/

    [vsecko je to moc hezky nakreslene a ma to i dobre udelane scenare]
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    OVERDRIVE: Mohla, čtvrtek?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    shanim tohe, papirove jako darek nebo pdf jako link

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ucebnice spanelstiny https://thepiratebay.se/torrent/5163733/Pimsleur_Spanish_I__II__III___amp__Plus_%28Complete%29_-_Downsampled

    Pimsleur metoda, jak jsem tady o ni psal... prej to muze byt zavirovane tak bacha... linuxu to snad vadit nebude, zkusim odvirovat a re-uploadnu kdyztak
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TICHAVODA: mam prosbu, kdyz se hodne pripravim, tak ze to jen za 10 min nahazeme do auta a za 10 min z auta vyhazem, mohla bys mi do konce tydne pomoct odvezt posledni drobnosti? je to jen par kvetin, obraz, zrcadlo a uplne zbytky hader, celkem tak 3 krabice bananu...

    jaktoze se neuzdravis...? posta?
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    OVERDRIVE: Já už se neuzdravim,nicméně vzhledem ke zkouškovému presu to vidim na nějakou rychlou večeři někde, nebo pak až tvoje narozeniny..a myslim tu veřejnější část :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozjelo se znova hrani, tedy snad, pokud se to zorganizuje... ja a 3 dalsi skype hraci jsou uz ready, ceka se na ostatni, kdo ma zajem o SHADOWRUN, tak muzete koukat: [ RPG - $HADOWRUN : Blood Trail Gang : KemoCity blues ]
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: ja si myslim ze to s hlinitymi solmi/komplexmi v deodorantoch tak kriticke nebude. cez zdravu kozu sa bude vstrebavat minimum Al(III) a aj ked je podozrenie na neurotoxicke a imunotoxicke ucinky, tie hladiny z deodorantov budu imo podprahove, ak si niekto nenatiera 4 x denne do axil roztok AlCl3 v DMSO...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: jeste, ze mam na tyhle gramaze oko ;]
    zkusim a provedu

    Jinak jak s tim hlinikem v deodorantech? Jak jsme si psali na FB. Kolik toho zustava v lidskem tele? Co ja vim, tak hlinik je prej docela betelnej jed, takze takovej deo krom toho, ze se nepotis, je navic jeste jedovatej zakladni slozkou sveho slozeni, nepletu se?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: dobrej preklep Kdysi smrt ;] samozejme to ma byt krysi smrt ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BOTA01: jj, bon saj jako neni uplen plan, jde o to mit stromek, ktery nebude mit 15m, nemusi mit 20cm, muze mit klidne metr nebo tak.
    za zbytek rady kazdorozhodopadne dekuju, jen s tim, ze muj stromek nebude v zadnem pripade venku. prisel jsem o balkon i strisku, takze muze byt bud v teple a svetle casti pokoje, nebo v tmavsi a chladnejsi. nicmene koncept zazimovani chapu.
    Jinak jsem rad, ze jsi odpovedel a neprehlid text. rek bych, ze je to podruhe, co Te vidim sem neco napsat, kdyz das jeste potreti, zkonci to tak, ze budu muset dojechat do Brncka, pobibit Tve zrzave ruku a s Tebou se zlejt, na oslavu ;]

    Jinak nejen pro BOTU... ma uz nekdo nejake plany na vanoce a Silvestr? Jsem se dozvedel, ze zrejme budu donucen vanoce slavit mimo jakekoliv "rodinne kruhy", Hiena s Miou jedou asi nekam lyzovat [takze mozna stedry den tam, ale jinak nevim ani budoucnost ani minulost... dal bych klidne nejakou chatu/barak a zahral bych klidne nejaky shadowrun s nekym, kdo treba, podobne jako ja, uz dlouho nehral. samo planuju u toho chlastat Karpatske Brandy Special, pivo, vino a huleni....

    Je mozne, ze vanoce budu ve spolecnosti Zrzave Potvory, ale za a] to neni jiste, za b] neni jiste, ze by mela nejaky plan ona... takze pokud by nekdo mel nejaky plan, kam se muzu prizvat, pocital bych s tim, ze se mozna prizvem 2.

    Jinak 5.12. mam narozeniny, takze nekdy priblizne tou dobou bude nejaka oslava, rekneme weeken pred nebo weeken po. Jeste nevim nic konkretniho. Ideal by byla swingers party pro zvane [zatim neznam misto, pokud by nekdo chtel byt zvany, dejte vedet do posty]... no a nejaka verejnejsi cast, rekneme neco s konzikem, podobne jako minule to byl Bonus.

    Zalezi asi trosku na penezich a organizacnim case. Zatim nemam uplne ani jedno, ale zda se ze diky BrMex az po Xmass, tak by se mohlo nejak podarit dat to dohromady.


    Proste dejte vedet, pokud o vanocich neco vite, pripadne dejte vedet, pokus by nekdo z vas chtel neco udelat pro moje narozeniny, pripadne vedel o nejake akci s kterou by se daly me narozeniny spojit.

    Jinak pokud vim, jeste nekdo mel narozeniny tou dobou. Hospodin????

    A propos: Konvalinka a Hospodin: Uz jste zdravi? Co tak nejake ty napoje, popripade prochazka a tak?
    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    OVERDRIVE: K tomu Jirovci. Na tvorbu bonsaje se moc nehodi, vzhledem k velikosti listu - tedy dosahnout iluze dospeleho rozvetveneho stromu jde pomerne tezko a proporcne by ten stromek musel mit alespon pul metru. Ale tak zkusaj;)
    Zazimovani v tehle podminkach bych resil koupi vetsiho kvetinace do ktereho das ten mensi se stromkem a vysypes treba piskem a tim ten korenovy bal ochranis. Zalivka se resi podle situace, ale obecne tak jednou za 2-3 tydny. V obdobi mrazu davam nahoru na bal snih, ktery se v pripade oblevy rozpusti a hezky stromek zalije. A chtelo by to nejake min slunecne misto, aby ti predcasne nevyrasil - ty byva vetsinou konec. Takze asi tak..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a jeste poprosim... shanim to loogo, tri kontury hlavnich hrdinu, v nejakem rozumnem rozlyseni... nevite kde vzit [a klidne pokrast? ;]
    Doyle shadow bude ma pristi ikona na Facebooku a na Twitteru, proto to shanim, ale chtel bych ten "pasek" se stiny cely, moh by se hodit...

    Dekuju..

    [jinak da se najit jako torrent, doufam, ze tam bude nejaka pekna anglicka anglictina]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    pokud by smrt mela byt personifikovana, davam prednost

    6 hlasy od 6 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      ktereho mate nejradej

      10 hlasy od 10 respondentů

        LIBRIUM
        LIBRIUM --- ---
        OVERDRIVE: sol "ozivuje" chut prevarenej vody.
        varom sa vyzraza cast vapniku a horciku do kotolneho kamenu, vyvaria sa
        vsetky vo vode rozpustene plyny (u chloru je to +, u CO2, O2 a N2 --), voda chuti mdlo.
        skus si napriklad naliat vrelu vodu do dvoch rovnakych salok, do jednej len vodu
        a do druhej vodu a stipku (! menej nez 0.01 g) soli a ked trochu
        vychladnu ochutnaj to.

        ja davam na liter caju max. 0.1 g soli, skor menej. tak na spicku noza...cukru mega.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam