• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Pin-up: spodní prádlo v retro stylu | RAVE.cz
    http://www.rave.cz/clanek/17088/pin-up-spodni-pradlo-v-retro-stylu/
    dobre dobre, ale uz jdu vazne spat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam prosbu, potreboval bych levny, spolehlivy web hosting, moznost prekopat to na severhousing treba casem, ale neni nutne, idealne s registraci domeny [idealne? idealne s registraci aspon 10 domen] v cene hostingu.
    nejake rady a napady?
    dekovala.
    a slibuju, ze zas pul roku nebudu spoilovat Sherlocka Holmese... chjo... dobre, chybis mi, uz ted, ty krasnej hajzle ;]

    [mmchodem, za posledni tyden, s kym se bavim, ten Holmese sleduje a videl vsechny dily driv nez ja, tak doufam, ze tady to taky bylo pravidlo, protoze jinak ... ale prd, nic jsem neprozradil, jsem totiz tajemnej jak BBC... muhehehe ]

    Dobrou noc, trosku mi jebe, je cas si zas jednou jit aspon lehnout [insomnia je moc kouzelne slovo.. ha, konecne jsem vymyslel domenu kterou chci, a on ji vlastni Michal Tuma... chjo]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Popravde? ani ne, dal bych prednost Irene Adlerove ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Day #08 Flying swords, Monkeys and Condors | DRUNKEN SWORD
    https://drunkensword.wordpress.com/2013/11/14/day-08-flying-swords-monkeys-and-condors/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: uz vim, to neni amorek. to je opice s kridly a cinskym jezdeckym mecem ... opici kral. 101 podob, inteligentni, prohnany, zlodej... alespon tak mi to pripada. mmchodem vedle nej na stole lezi jeste zlatnicka lupa a neco jako mechanicke vejce...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: zrejme ne, vsimam si i nepodstatnych detailu, zvyknul jsem si, ze podstatne detaly v serialu umyslne nejsou, nicmene vetsina pripadu, ktere davaji smysl [tedy ne Hound of Baskerville, ktery je sracka jroziva] jde vyresit driv, nez na to prijde samotny Holmes... treba Bloody Guardsmen, nebo jak se jmenuje ten svatebni... ten jsem dal asi tak v momente, kdy Holmes prohlasil, ze nikdo nezna jmeno Hamish, ktere me taky divne trklo... to je dobre, podle me je to zamer... dobre napsana detektivka umoznuje imho ctenari vyresit ji o chvili driv nez se to stane v deji, to je majststick... bez tohohle by byl svatebni pripad prekombinovana hloupost [coz je i tak]...
    takze ne, chocobo imho nema smysl v celem deji, je to odkaz nekam ven, pozdej jsem si vsimnul, ze na nem sedi amorek, takze predpokladam, ze je to avantgarda, nebo picovina uplna a je to zavadejici...
    jo... hezke je, jak si nekdo ujel na tom, ze Holmes a jeho oponent jsou si podobni... nevim co to je za klasickou tvar... hmm a to je dobrej fail, nemuzu zaradit... tak ma na usich sluchatka, vlastne trosku jako vavriny... [pomoc, co je to za sochu... Venuse vystupujici z musle? ne... hmmm, pomoc, tu sochu znam..] kazdopadne ma sluchatka podobne jako Holmesova bizoni lebka... ale to je jedno. proste me ten serial bavi.
    co je to za antickou sochu? Athena? ze by Athena? bohyne inteligence, podvodniku, vedeni, crafts... hmm ne, podle meho se diva na prst, kdyz to neni busta, vstyceny ukazovak na leve ruce...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    78%

    4 hlasy od 4 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      mazets, sakra mazets... kameraman je proste uzasnej, v kriticke scene se Holmes podiva Mary do tvare, ale nema nic rict vyrazem divakovi a doprdele nerekne, protoze ten odraz v zrcadle tam neni... ten zasranej serial je proste udelanej tak dobre jako vcerejsi zasrana Velka Nadhera... fascinovan... a co je v zrcadle ted? zasrana tapeta.
      bbc jsou proste banda dobre zaplacenejch, zasrane sikovnejch anglanu, kteri i zasranou pozu a styl zvladaj bezvadne... misto vsech sprostych slov si doplnte bloody

      [mmchodem znate tu statistiku, ze 78% lidi necte text nad obrazkem?]

      JULYZ
      JULYZ --- ---
      OVERDRIVE: pštrosa som si všimla ale nevidela som potom žiadnu súvislosť. bola nejaká?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---


      pamatuje si tady jeste nekdo Krastyho [kerej ma prej decko jsem zaslech v kuloarech, gratulujeme]... kazdopadne... ;]
      [a uz dost, prestanu komentovat kazdou vetu z Holmese, a to byste me meli slyset jak si ujizdim vazne na kazdy vete a vykrikuju ji tadydle nahlas... jak rikal Bota, ten jazyk je vazne hustej, jak mluvej... prave i tahle smazka z obrazku je treba uplne huste vtipna a jazykove nadstandardne vybavena...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      nene to je spojl jaxvin, ale pozitivni test... a ja blbec toho nechal, moh jsem sakra bejt jako filmovej hrdina, nejvsimavejsi detektiv nasvete... xakru, xakru, xakru... ;]
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      hehehe poznavaci znacka auta "I CAN", to je cool
      v dalsi scene prochazi okolo sosky nekoho se samurajskym mecem na pstrsovi, to by me zajimalo co je to zac, to bude nejaka legenda, protoze treba ve Final Fantasy VII si slo ochocit Chocoba, coz byl takovej pstros a hlavni hrdina mel taky katanu... hmm, vzdycky me pobavi jak v unikove literature nebo serialech nachazim ruzne vazby a kontexty, nejsjsilenejsi bylo, kdyz jsem nevedel, ze Stoparuv pruvodce po galaxii je realna kniha, bylo to nekdy v dobe BBS, a vsude se na to odkazovali v Eng. literature. silel jsem tim, jak nebylo mozne dohledat zadne vysvetleni a odpovedni na otazku WTF?!
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---


      na tomhle screenshotu z Holmese se mi libi ta augmented reality, hezka analyza ;]
      mmchodem adulterer jsem si musel najit ve slovniku a pak se mi to libilo jeste vic.... fornication, fornication, fornication...

      Jo kdyz uz jsme u smilstva, prej je krasne nemoralni Vlk z Wallstreet, asi zase pujdu do kina... a nevidel jsem porad Nimfomanku, se svou soucastnou milenkou jsme usoudili, ze nemame sexualni ani jiny vztah vhodny k tomu, abychom spolu na ten film sli... teda to jsem usoudil ja, ji se tam jen nechtelo, je to odeme krute? hmm asi je... co uz, ale pravdive

      kdo jde na Ninfomanku semnou? kdo jde na Vlka z Wallstreet [i kdyz Di Capria nesnasim]... zajimalo by me, co se jako stalo, ze by se zas lidi naucili tocit filmy? Nebo se cz distribuce dala dohromady? Bejvaj dlouhy mesice, kdy nechci jit vubec na nic a opevovane sracky typu nova serie Batmana me vubec nelakaji, ale ted v jednom tydnu [mesici] 3x do kina? hmm? na carky ve vete seru, chci koukat na Holmese a pada mi hlava.

      Jo uz vim, asi tak 2 roky, mozna 3 jsem nekoukal na serialy ani na filmy [jako jo, ale tak 1 za ctvrt roku jsem si dal nejake kino, na kompu treba vubec] a ted se to nejak zmenilo, to muze byt taky duvod.
      Mmchodem, vsimnul jsem si, ze k filmum mam hrozive osobni vztah spojeny s okolim... viz Nimfomanka... proste s nekym na nektere filmy vubec, pripadne na nektere filmy jen s nekym [i kdyz asi nejradej sam, co ja vim, stejne se vzdycky ale snazim nekoho pozvat a stejne nikdy nikdo nejde]
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Kulturni prehled ala Overdrive... pokud nekdo ma nejakou otazku a nemuze vyrabet ankety, sem s ni i s odpovedma, ja ji vypisu...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      do muzea [cehokoliv]

      7 hlasy od 7 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---

        do divadla/na divadlo chodim

        7 hlasy od 7 respondentů

          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---

          do kina chodim

          9 hlasy od 9 respondentů

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---

            do galerie chodim....

            8 hlasy od 8 respondentů

              OVERDRIVE
              OVERDRIVE --- ---

              operacni system a vetsinu softwaru mam v

              9 hlasy od 9 respondentů

                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---

                vetsinou pouzivam [pracovni/osobni pocitac/tablet]

                14 hlasy od 10 respondentů

                  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam