• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: noa nepoznas niekho napriklad v Hell alebo nejakom inom bodymod studiu, ze by si si vypytal kontakt ktore zdrav. potreby by ti kanylu predali?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: nejsou, jeste navic ve zdrav. potrebach na me vsude cumej jak na hovado fetacky, ze chci takovou vec jako je kanila... nevim co si myslej, ze si tim budu strilet ty marihuany nebo tak?
    a to shanim v anglickym kabatu, rolaku, polobotkach a s notebookem na ramene, jakoze ne v mikine s kapuci a krivaku.
    picusove.
    mmchodem v Olomouci byl problem sehnat i inzulinky, chudaci fetky tam, jakoze neprodavame, bezte pryc vy soklivaku, urcite byste to zahodil pak na piskovisti...

    To jsme jednou v zivote videl, buchnu v piskovisti, na festaku v Kralikach, musel jsem si ji hnedka vyfotit a pak jsem ji vyhodil. Parkrat jsem to blahe pameti delal na deckem hristi a vzdycky me napadlo, ze ji tam nekde musim pohodit, ze je to takova hrozna klasika.
    Jestli me budou jeste chvili stvat, zacnu rozhazovat kanily ;]

    Mmchodem vcera jsem pojmenoval sveho kocoura Adolf. Myslim, ze me zacinaj hodne stvat lidi nebo mi uz vazne definitivne hrablo. Mysim ze oboji.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tyjo, tam sou sama klicova slova ;]]]


    chci sex se psem
    Hledam bi divku s velkym a hlavne nadrzenym psem napr. rotwik, labrador atd. ja a muj pritel moc chceme aby me vojel velkej pes!Tak by sis to s nama ty a tvuj pejsek mohla rozdat nabidla bych mu vsechny tri otvory!nebo bys nam ho mohla pujcit a oni by me oba vojeli!v tom pripade u tebe na stavu ani veku nezalezi jen pejsek aby byl velkej a hlavne poradne nadrzenej nejlepe zvyklej sukat panicku!At si taky uzije jinou fenku! s prosim o nabidku jen vazne nejlepe Ustecko Litomericko opravdu vazne moc si to prejeme!kontakt chcipesana@seznam. cz

    http://www.priznejse.cz/269-chci-sex-se-psem/
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: kanyly by mali byt doistupne v zdravotnickych potrebach najneskor po predobjednani; jediny problem by mohol byt ze by clovek musel kupit prip. velke balenie (100 kis alebo tak).

    mikrofiltre na inzulinky (tj. s fixnou low dead space ihlou) neviem ze by sa robili, na luer plug/luer lock striekacky sa robia, dostat tiez v baleniach à 100, 1000 ks, prip. v harm reduction streetworku vymenne programy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jezis, tady je to dneska zas husty: nasel jsem nejaky detal zpovedei - chtela bych mit sex se psem...
    pprocez mi kolegove zakazali abych z toho citoval, dokonce ani anotaci nebo klicova slova...

    "Kurva, tady sukaj psi, a ja nevim pod cim jsem to komitnul, dejte uz pokoj..."


    Mmchodem vite co je Prca? To je vzdalenost mezi prdeli a picou....

    A uz dost podnelni demence, vazne ze jo.... no... mozna...

    Záviš - Dvě panenky
    http://www.youtube.com/watch?v=tIZ26KVUTvc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    chjo, chtel jsem sem dat nejakou hustsi operaci, ale nemuzu nic moc najit, takhle narychlo, co by bylo hustsi a zaroven ne hnusny... ale jo, jednu tu mam ulozenou...





    mjn, ja vim, ze je to fisting, ne vzpychovani, ale pro pobaveni no...



    zatim asi nejlip vybavene zdravotnicke potreby v cr co jsem nasel, ale porad jako zdaleka nemaj vsechno, treba pean s dirou na celistech, vhodny pri propichovani cehokoliv na pevne uchopeni [typicky jazyk treba]... kde nic, tu nic... kazdopadne... http://www.zelenahvezda.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Kanyla KDM bez portu, s křidélky – eZdravotnicke-potreby.cz
    http://www.ezdravotnicke-potreby.cz/kanyla-kridelka

    Shanim TOHLE... a NEJDE TO SEHNAT KURVAAA...

    Taky by me zajimalo, kde se da sehnat nastrckovy filtr na inzulinku... Librium, jak se to hleda...
    Mam s tim vsim pomerne mirove zamery... tedy vic vbodnuti do tela, zabavnejsi zivot...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chjo, pondelni demence...
    jako vzdy si dobiram kolegu Jardu Berana, probehlo neco jako berani penisy [prisel mi spam, ze mi Brenda zvetsi penis, nebo tak neco...], tak jsem zadal do google klicova slova... Stela by to asi umela prelozit poradne, ale Pisen Beraniho Penisu se rozhodne po neprospane noci hodi, tak si zaspivame ne?







    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: omlouvam se, u predchozi ankety nebylo videt, kdo jak hlasoval, tak ten jeden co uz hlasoval, at to udela jeste jednou... sorry
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    mam id na twitteru

    7 hlasy od 7 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      zajimave, jeste nekdo z lidi, co to tu sleduje nema v infu kolonku pozval ho: ?
      samo je to ptoto, ze v te dobe jeste nebyly pozvanky... kdy mame datum registrace na nyx?
      registrace 14:23:42 23.11.2001

      kolik mate sledovanych diskuzi, pozvanych pratel a tak?

      registrace 14:23:42 23.11.2001
      reference 4 pozitivní / 2 negativní
      pozvaní lidé 39
      sledovaných klubů 268
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: sam jsem samozrejme @idoru23 : viz: https://twitter.com/idoru23

      dobrou noc, to je zas kurva hodin
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      mam id na twitteru

      6 hlasy od 6 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---



        mmchodem po par predchozich zkusenostech jsem se rozhodl:
        a] ignorovat parazity
        b] nepujcovat Lukashivovi penize
        c] nechodit s holkama, co nemaj ucet na twitteru [schvalne, jestli mi twitter podekuje za ty stovky divek a zen, ktere si ted vytvori id na twitteru --- mmchodem nejlepsi socialni sit ever, best-ialni na ni je to, ze clovek proste nemusi sledovat ty co nechce, zaroven je uzasne to, ze se to da snadnou pouzivat z telefonu a zere to hrozne malo casu, diky tomu, ze nikdo nenapise vic jak 160 znaku... ale neni to pro lamy, clovek se musi pokusi pochopit ne-straight forward ideu multi person sms]
        d] zase zacnu hrat Shadowrun, protoze me velmi laka vymejslet si zapletky, ktere maji ruzne skryte podzapletky + vymejslet si svet + potkat se s par prateli, ktere ma arogance a jejich arogance od sebe oddelila, coz si ale myslim, neni neprekonatelny problem
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam