• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    zas jednou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ale ne, mam to uloziste pripojeny rovnou k maline. Pro muziku a filmy primo na nem pouzivam OMX player. A kdyz chci neco poslouchat v kuchyni, pouziju flesku, kterou strcim primo do veze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chci novy notebook,jestli je tam vazne 599gb ssd,tak jasna volba (linux se startuje 10s,wokna dyl,pac ta animace okna s hakenkreuzem musi dojet ;)... m.alza.cz/lenovo-ideapad-g500-dark-metal-d481125.htm

    mmchodem,kdo jeste pouziva rar,doporucuju znova kvalitnejsi a open source 7z

    jo Sorbe::popis mo workflow s rapsberry playerem... vsim jsem si,ze tam muziku tahas na flesce? vis,ze gnome/kde umoznuji sshckem kopirovat nativne,jako by to hyl lokalni fs?proste napises v nautilu/dolphinu ip a ono se to otevre jako adresar? po woknama kouzelne scp... bozi pak takhle cumet na videa a fotky na serveru v usa ;) jinak doporucuju mnohem vykonejsi Beagle Bone Board,... nyx s tim dela ted kouzla... vic dam,az nebudu na mobilu... dej vedet,,pokud vys potreboval help s ssh pripojenim (s klicem samo) na malinu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    New Current 93 album featuring Antony, Ossian Brown & Nick Cave. Listen online for free. http://t.co/sbEuj2bpg3
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Russell Brand: my life without drugs | Culture | The Guardian
    http://www.theguardian.com/culture/2013/mar/09/russell-brand-life-without-drugs
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: no, akorat ze se to stalo v noci, kde jsem si ujel a po mesici a pul jsem uzil jedu... hmm?
    ale ono je to proste tak, ze vsechny o ktere jsem mel zajem, tak s tema smula [a nektere z nich uz maji i nekolik deti a tak] a neco mladeho by muselo mit dost neobvykle parametry.... jakoze intelktualka a zaroven kurvicka, to je precejen kombinace, ktera neni uplne bezna, v tom ohledu jsem libido vlastne VUBEC neztratil. kund je HROZNE moc, a porad jeste mam spis to, ze musim odmitat, nez ze bych nevedel jak na to, problem je spis ta narocnost... ale to je znamy fakt...
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    uz bolo na case aby sa ti vratilo libido :P
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sto let feťáka Burroughse: Pozor na vymývání mozků! — Kultura — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/260963-sto-let-fetaka-burroughse-pozor-na-vymyvani-mozku/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    [SERVER ERROR]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam