• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Ten kosoctverec odpovidajici pici neni vubec mezinarodni, jak by se mohlo zdat.
    Kerka: rovna cara
    By me zajimalo jestli mas v pokoji jeste porad ten divny komiksovy velky plakat.
    I fell in love with Sherlock Holmes
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    cet jsem nektre pasaze z Knihy ted i v Eng. i v te trosce hebrew co znam,stejne pasaze,prave kvuliva treningu Hebrew a kurva,kdo cechum kazak to prebasnit? to i ten Eng. preklad (Foxuv,ne Bible Krale Jakuba) je lepsi nez Ceska Ekumenicka a ten uplne new preklad je dobrej jen kvuli nejakym apokryfum,ale vole,tam se ztraci zashrana kupa vtipku. treba kdyz se pta Izak Abrahama: otce,jak chces obetovat,kdyz mas nuz a drevo,ale ne berana. a Abraham rika: On sam si voli beranky... v originale i Eng. to vyzni jako Cimrmanovske "snime psy... ale kamaradi,psi nemame,ja jsem prece vas pes" ze by chytra narazka?

    jinak vedeli jste,ze kosoctverec,tedy nase - holcici - picka je stara jako klinove pismo? tam se pozdej vyvynula v trojuhelnik s carkou uvnitr... a pritom to tolik narodu nepozna,kdyz to kreslis...

    no nic,jedna uz tu drime,dal jsem prednost Knize pred sexem,a to je co? no co? zasrana blbost... dobrou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    www.phrasebase.com/archive2/hebrew/14941492-149414881514-148815001492.html

    hledal jsem Ma-zot? tedy: Cuze? (mluvi se v Cuze hebrejsky? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ha a jeste jedno zjisteni, zachvili bude novy Chabon, teda me se od nej libil jen Zidovsky Policejni Klub, a to jeste jen proto ze je to alternativni realita a detektivka drne skoly, kdy hlavni mrtvy je heroinovy fetak a zdobre rodiny, odpadlik.
    kdy policejni vysetrovatel porusuje zakony na hrane alkoholismu a fobie, kdy se osudova zena spoji s osudem sveta a kdy vsechno dobre dopadne... mozna mozna jen protose mi to libilo, ostatni jsou takovy neslany nemastny, ale jsou tu 2 jeho knihy, co jsem jeste necet a kvuli Zidovskemu Policejnimu Klubu jim proste dam sanci [mmchodem, pokud si chcete udelat nerecenzovatelnou knihu, tak si ji prectete se zapalem plic nebo na herakovem abstaku - poprve jsem cet Zidovsky Policejni Klub v jednom stavu, podruhe v druhem a ta barevnost a bolestivos nekterych scen je proste nepopsatelna, mam dojem, ze ne tuhle knihu uz nikdy nedokazu napsat jedine objektivni [eh] slovo, proste je VYNIKAJICI A BOLI - a dobre dopadne]

    Telegraph Avenue - Michael Chabon | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/191842/telegraph-avenue/
    Mapy a legendy - Michael Chabon | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/166769/mapy-a-legendy/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ptej se a bude ti odpovezeno, ze...

    Takze naprosta nahoda, jak jsem si v minulem textu stezoval, ze bych potreboval snadny nastroj na zformatovani celeho noveho webu, celkove to nejak udrzovat a designovat [A PAK JESTE SEKRETARKU ;]]]] = mineno samo zenu, ktera se mi stara o sekrety, a taky o psani vsema deseti, aby bylo jasno]
    no tak jsem nasel jekill: http://jekyllrb.com/ - ta hracka konvertuje text do statistickeho html. coz je viceme to co si delam ja sanou scriptu a co me ceka pro html5.
    mam rad staticke HTML na webech typu blog, proc taky ne, jednoduche, snadno ovladatelne, snadno parsovatelne, konvertovatelne, fulltextovatelne [ano tady je dobre nejak to otagovat poradnej... pracuje se na tom, i kdyz standardy dodrzuju uz roky, takze zas az tak nic noveho to nebude...]
    jo a Jekilla jsem nasel v tomhle MOC uzitecnem prehledu uzitecnych GPL/MIT veci za rok 2013 - doporucuju k nahlednuti, muze se hodit: http://www.cyberciti.biz/open-source/30-cool-best-open-source-softwares-of-2013/


    JO A JESTE, JEKILL MA VAZNE HEZKY ODLADENE STRANKY, JAKOZE POKUD NEKOMU NECO VYSVETLIT, TAK TAKHLE, PRESNE MUJ STYL, treba stromova struktura nakreslena v ascii...

    Jehe, to jsem sem vlastne neshareoval... ascii kreslitko: http://www.asciiflow.com/#Draw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tohle mi pripadne jako docela uzitecny zdroj: http://myty.info/

    xakru xakru, porad uvazuju, kdy se jako dostanu k prepsani sveho webu, problem neni jen v jeho preformatovani do nejake te html 5 /css 3 podoby, to je trivka pro scripty, ale dulezite je vymyslet jak to cele bude formatovane a usporadane a HLAVNE uz konecne usporadat tu hroznou hromadu kratkych textu, uz x-krat pripraveny pro ruzna vydani, nebo alespon zpracovani... chtelo by to dat si tak tyden dovolene s pocitacem na kline...

    tohle me napadlo, kdyz vidim jak jsou usporadane myty.info... porad jeste stary design, vicemene obdoba overdrive.anhedonia.cz, nicmene nic poradneho lepsiho neni a tohle je precejn stare.
    kdyz me se ty weby plne obrazku tak nejak nelibej, potrebuju, aby muj web prezentoval predevsim text, ale mam cim dal vetsi dojem, ze internet uz proste neni medium k prezentovani delasich textu [jeste, ze sam se vetsinou vejdu na par stran, ale i to je treba na blog uz dnes moc, to uz nikdo cist nebude, dnes jsou moudra v tweetech na 160 znacich... forma, tady hraje roli forma. a ted babo rad...

    Chjo, chtelo by to precejen nekoho, kdo ma graficke nadani a umi premejslet.

    Jo, narazil jsem uplne nahodou na jednu --- jasne, zas a znova na JEDNU --- kera kupodivu premejslet umi. Ne no offense vuci zenam, i kdyz tahle veta vyznela blbe, ale je to zenska, ostrov, ktera umi napsat do posty vic jak jeden radek... hrozne by to chtelo nejakou takovou inspiraci, nejen proto, abych prestal psat cernym inkosustem, ale taky proto, aby ... Buh stvoril muze a zenu, aby si navzajem pomahali. kdyz uz se posledni tyden a cosi bavim tim ctenim Bible...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    repast, dik Evelin
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jdu spat, videt Te. kdyz bych mel naladu tak na nejakou z tech co miluju je proste ne-to co chci... no offense, ale dnes mam neznou, zasnenou, ponurou, temnou a na to je nejlepsi samota nebo intimita, coz panak na Rozdelovaci nesplnuje
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Takze nebude panacek lol...me zkurvene ja se asi ted pomine lol.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    "máš már?"
    "mám"
    "fér"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The Franz Kafka Videogame, An Adventure Game Inspired by the Literature of Franz Kafka
    http://laughingsquid.com/...a-videogame-an-adventure-game-inspired-by-the-literature-of-franz-kafka/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak v tyhle dobe jsem poprve utek z domu, vyskocil jsem z prvniho patra z balkonu, protoze mi Zvak zakazal jit na tuhle kapelu...
    o par let pozdej sem v Ucku oslepnul, kdyz jsem se prehulil z nejake hrozive travy, nemoh jsem se dostat z lidi, Evelina me vzala pod pazi a hrozne nezne a aktivne me milovala, asi me vazne milovala, ja ji taky... chodil jsem v kozenym saku do acka, mel dlouhy vlasy a bylo mi veselo, vlastne si nepamatuju, ze by mi kdy bylo jinak... hromada klicu na pasku, dlouha kosile, blby keci... obavam se, ze se nic nezmenilo, jen vlasu mam mim...

    pojdte semnou nekdo na pivo, koncik psich vojaku uz nedame... mmchodem pred asi mesicem jsem nenasel hrob, jachymuv, i kdyz jsme s Truce byli na pohrbu, myslim, ze to bylloo naposled, kdy jsem si s ni jeste rozumel...

    Psi vojaci - Narod Psich vojaku FLAC.zip | Ulož.to
    http://www.uloz.to/xDiCve51/psi-vojaci-narod-psich-vojaku-flac-zip
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Takze bude panacek?:DDD
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Hele aniz bych se soustredila chapu, what´s point...sama jsem se pred dvema dny rizla to do te luxusni kejty...otazka je, je to tvuj cas a tvoje rozhodnuti, co chces kurva delat se svym zivotem...neser se s tim...jsem si naprosto jista, ze uplatnis sve "vsehovsi" now lol ale to mas tak...kdyz chces umrit musis zaridit hooodne veci...tak co misto toho zaridit dat si jednoho luxusniho panacka bb?,))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Filip Topol & Agon Orchestra - Krasobruslař
    http://www.youtube.com/watch?v=JRn8QAlHuwk



    OVERDRIVE: hrozny zvasty, jen proto to nesmazu, ze jsem se rozhod, ze nebudu mazat, co uz jsem jednou napsal...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CATZILLA: rezna rana v horke vode neboli a krev proudi rychlej...
    a ano, mas pravdu, i kdyz se mi Tvuj tenhle prispevek nelibi, chapes spravne, ze o strepy se nejsnadnej poreze nekdo, kdo se po nich plazi, coz je presne to, co me ceka v dalsim kroku...
    jdu si napustit vanu, horkou
    v kapse kabatu uz asi pet tydnu nosim starou rezavou britvu znacky Hyena... je hrozive rezava a na pomery britvy i dost tupa, ale kdyz jsem si s ni predevcirem pri vyrobe prototipu Davidova praku proriz palec, jsem si jistej, ze to bude ma dalsi Hyena.
    kdysi jsem rekl, boli-li te zivot az k sebevrazde, kopej kolem sebe, kric hori, hori, hlavne ne pomoc, pomoc. treba by prisel nekdo, kdo te rozesmeje a pozve na pivo.
    ono to tak neni, prvni verze Overdrive, nejlepsi pritel sebe sama: SUICIDE. zkoncila [ac ten audit stale mam a nic z nej nezmizelo], v dobe, kdy jsem kricel o pomoc.
    Moji "pratele" se do me tehda pustili, ze jsem pozer a pak jsem zkonci n ajednotce intenzivni pece, pekne bez nich. A nejsou, a je to mozna jeden z duvodu, proc proste nikomu nereknu, kdy jsem pod parou, a kdy naopak para dojde a Hyena si kousne od zapesti az po loket v horky vane.
    Zatim je to jen vypsani nalady, s Dablem na panaka, tanec bez uplnku nad hlavou.
    Proste poza, reklo by se.
    Zatim je ve vane jeste horka voda, takze rezy neboli.
    A vlastne co to melu, nikdy jsem se nemel chut rezat, ohen mi dela deleko vetsi radost a jizvy, ale ty tady nikdo nevidel.
    Jdu si dat vodku, Prazskou... to je ta, co stoji na okne na prvni fotce, kde jsou knihy v prazdnem ramu... vidis tam ty flasky? Rek jsem naposledy me milovane vietnamce, ze az me nekdo bude milovat a ja jeho, prestanu pit.
    Ze bych mel sklon vyhrozovat lidem svimi ciny?
    Ale ne, proste jen rikam, co si myslim, a ono to stoji za hovno, jak formalne, tak obsahem.
    Jsem tak plnej veci a tak malo toho, co ma smysl...
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    OVERDRIVE: Mily blazne, uvedom si...ta stara indianka ti tam pod lebkou rozdmychava ohen, tudiz nepochybuji, ze jsi nyni pod parou...,) Btw pokud kracis krajinou strepu a nehrozi ti porezani, elementarne jsi slimejs, kdy empiricky jsi schopen prekrocit ziletku vertikalne i horizontalne..,) Btw kdyby se dalo sonetem dostat rude dame mezi nohy, sonetuji asi 3 miliony ceskych muzu lol... A kurva kdyz uz se podriznout, tak v teplicku:DD
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tenhle text venuju Catzille, i kdyz je malej a hloupej, na velikosti nezalezi a inteligence se precenuje jako cnost
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    to je stara indianska moudrost,... vcera jsem to cet v knize

    jsem smutnej a rozbitej, a je mi z toho dobre... dal bych si zenckou, ktere bych moh podat flasku a precist ji kousek svejch myslenek

    nehrabu se v sobe, jdu jen po povrchu, proste kracim. krajina strepu mi nehrozi poprezanim, vlna deprese se pomalicku zveda a ceri jine vlky, ktere odnaseji mou lodku, kde myslenky jsou jen nahozeny vlasec s navnadou

    sonet je jen cesta, jak se dostat rude dame mezi nohy

    dosel jsem k hranicim skleneneho sveta a pres ne pozoruji hvezne nebe, jsi tam, jako posledni odlesk mojich vzpominek, tak jako svetlo, i vzpominka cestuje prazdnotou nezadrzena, ale nekonecne dlouho

    chtel jsem ti vypravet, co jsem, co jsi ty, proc jsme a co vim, nakonec jsem to napsal na kus stare kuze, ze saka, kterou jsem te jednou prikryl, na zacatku podzimu, kdy para uz sla od ust
    tu zpravu hodil jsem do lahve, lahev nezaspuntoval a hodil ji do vany plne vychladle vody.
    do vany, vek tere jsme se meli milovat.
    do vychladle vody, ve ktere uz by bolelo podriznout si zily....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---













    porad jeste mam kde bydlet, zas jeden z pokoju, zatisi vznikajici samovolne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam