• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    medialni hyeny
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jak jsem psal, ze me stvou lidi/zensky, co porad jen resej jidlo a oblikani, tak jsem nasel na fb nejakej svuj starsi fotoprispevek s jidlem a mam dojem, ze po vyplate tohle zwopakuju

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tohle bych chtel rozhodne postavit, uvazuju, ze se do toho pustim tak nejak ve volnem case:

    Overview | DIY Wearable Pi with Near-Eye Video Glasses | Adafruit Learning System
    https://learn.adafruit.com/diy-wearable-pi-near-eye-kopin-video-glasses
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    tyvole, nemalej punk [dik niekt0]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo potreboval bych pujcit nastroje na kolo: pumpu, a mozna i nejaky klice. Popripade, JINDRICH: si rikal, ze umis centrovat kolo? Nechces se stavit s NTB? ja Ti zas neco ukazu s Linuxem, kdyztak a ty mi pomuzes s kolem?
    Pripadne, pokud bys chtel pujcit kolo, kdyz uz nemas karu, tak jedno je volny, to co potrebuje vycentrovat.
    Jen Te varuju: nasel jsem jej v den pohrbu Filipa Topola na Flore [na Orionce] u popelnic, nezamceny a polorozebrany. Takze tezko rict, jakej ma legalni status.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak uz nemam doma bordel, ukazte sve pokoje, kde sedite, kdyz tohle pisete...




    No dobre, tak tohle mi rano pinglo v Twitteru, tak tedy dobry rano, kdo ma takovyhle, dobry rano s kafem a cigarem, kdo takovy rano nema



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jsem tedka napsal na facebooku email Tomasovi Hudeckovi, je to velej sef Prahy, ale ja s nim hraval jako decko Looma a Quest for Glory, tak jsem mu aspon poslal ahoj. To by me zajimalo, jestli se to k nemu dostane.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: jo psi jsou v pohode.
    Ad audit: uplne souhlasim, uplne souhlasim ;]
    dekuji za prani hezkeho dne, at uz sviti slunko nebo prsi. dneska bych moh treba celej zbytek dne neproflakat u kompu nebo tak neco... no... uvazuju, jak se zbavit vetsiny svych veci, aniz bych toho litoval a zaroven nemusel tak casto uklizet.
    asi vyhlasim garazovy vyprodej, protoze tohle se vazne neda. jednou za tejden je v mem pokoji uz takovy mrdnik, ze proste ztratim jedno odpoledne jen uklidem a navic uz se to neda porad stehovat.
    a to jsem kurva prijel do prahy s 80l batohem a stacilo mi to... co se doprcic deje? [to jen k tomu hezkemu dnu]

    mmchodem, kam se jako chodi, kdyz chce clovek bejt mezi lidma, ale taky se s nima treba bavit.
    zjistil jsem ze kino, hospoda a bazen ne. v kine vsichni koukaj jednim smerem, v bazenu zas vsichni zkousej se neutopit, pripadne tam machrujou kluci vsim moznym, v hospode jsou vsichni ozrali a nebavi me dokud nejsem hodne ozralej ja, ale to HROZNE leze do penez ;]
    tak nevim. ze bych zasel na psychiatrii? to by mohlo klapnout.

    jo, chtelo by to psa, abych se moh seznamit s lidma, to dycky fungovalo, navic to cloveka nuti chodit ven.
    jenomze, kdyz jsem sam, je chudak pes doma sam a moje stesti je pak na ukor jeho stesti.

    asi zas nekam vypisu, ze jdu vencit s nekym psa. to minule zabralo, zejo Julie ;]
    [kua chybis mi tady, ne ze ne]
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: najprv si vyber zaujímavé auditko a potom si z neho vyberaj holky :o)
    OVERDRIVE: taký krásny slnečný daždivý deň
    OVERDRIVE: ale psy sú stále fajn?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: ale vždyť já vím, že by to nebyl Tarantino, kdyby tam nebyla všude krev, nevím, u ostatních jeho filmů mi to tak nevadilo jako u tohodle, silný příběh, vtipné dialogy, skvělá muzika, prostě mi přišlo, že v některých scénách by chtělo toho přehnaného stříkání krve ubrat, nic to nemění na tom, že je to skvělý film!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Videa o Bohu, docela sranda ;]]]]
    If Man Obeyed God
    https://www.youtube.com/watch?v=A_a6RjR_AHY



    EVELINA: to myslis vazne, ze jako resis strikani krve? To me nikdy nenapadlo, ze to nekdo muze v takovym filmu nekdo vubec vnimat [ja teda ne]... vzdyt je to uplne narvany vsim o statnim, a strikani krve je tam snad jen proto, aby tam vubec byla nejaka akcni scena. Coz je mmchodem podle me jeho legracka [stejne jako dynamit] na tema dnesnich divaku, ktery poroste POTREBUJOU mit ve filmu sex a nasili, i kdyz by to byl film o zidech jdoucich pokojne do koncentraku nebo jinej prirodopis...
    zajimave, ale uvedomuju si, ze lidi proste vnimaj hodne jinak nez ja, a mnoho divaku je treba HODNE pozornejsich nez ja, to me vzdycky prekvapi, co jsem v knizce nebo ve filmu prehlid...
    tyjo, ale krev v tarantinovkach
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: super, díky za Django, hudba výborná, film taky, já teda to přehnané Tarantinovské stříkání krve nemusím, ale líbilo....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    elegantni, pseudo-starodavnej kitch... porad chci takovouhle holku... podvazky, motylek, kloboucek...

    oi oi

    DIY – A n j o u
    http://anjouclothing.com/category/diy/page/3/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    saloon items - Get best rated saloon that you will love
    http://www.loveitsomuch.com/collections/saloon

    saloon mode for my next chick ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem, ted jsem se dozvedel nedavno, ze K. Reevs je rodak z Bejrutu, tedy je to Libanonec. Hezke mesto, kdysi. Skoda, ze se nemaj radi s Izraelem, z toho plyne, ze nemaj radi ani me a ja nemam rad je... zasranej Hezbollah...
    MMchodem co rikate na 20 zatcenejch muslimu v Prazske mesite. Zajimalo by me, jestli jim fizlove nakopali prdel jen proto, ze mohli nebo k tomu byl nejakej seriozni duvod.
    Pro tohle policejni chovani nemam moc pochopeni, muzou to byt taky zidaci, vietnamci, cikani, buzny... to nebrat. Zas jako mame tady kvetouci transfer zbrani na vybuchujicich ambasadach, takze bych vcelku veril, ze jim zkopali prdel v dusledku nejake takove podzemni aktivity. Vtipny je, ze jim znesvetili patek, a muslimove meli keci typu "to ne, to ne, tohle si nenechame libit, na to nikdy nepristoupime"... chtel bych videt, jak vtrhava komando ceskejch fizlu do kostela katolikum, to by byl poprask.
    Chjo, zeme Ceska, domov muj.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    jako andel byla asi nej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam