• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: no, jako jo, mam dojem, ze mam nejakou kontinuitu, takze vcelku dokazu z meho ja minuleho odhadovat, jak se projevim, ale a] nekdy o tom pochybuju, a b] uz jsem zazil singularity, ktere me dovedly tam, kde jsem... no stejne jsem rad, ze je tu dalsi nova tvar ;]

    Zajimave, na tuhle poznamku o koupenejch knihach se mi ozvali 3 lidi, kazdyho zajimala jina z tech 3. Jsem ochoten pujcit, az doctu, takhle v Praze, ale VRATIT, jsem HROZNE alergicky na kradeze knih a to je zrovna jedna z veci u kterych jsem si sam sebou docela jisty
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Aha, dík.

    OVERDRIVE: Nojo, koukám na Tvuj seznam oblíbenejch a taky z něj ten svuj něčim obohatim.. :)
    (Kdopak jsem, moc nevim, Ty jo?)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a wallpaper
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a jeste Madonna
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    KATY PERRY & MADONNA

    no na to kolik ji je... MILF ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, parkovaci mista pro zeny, jsou vetsi a ruzova.
    zajimalo by me, jakej to ma vedecko/empiricky zaklad.... moc neverim, ze zenska proste potrebuje sirsi misto na zaparkovani, jakoze maj sirski prdele? to snad ne.
    kazdopadne ja bych zvolil jako univerzalni symbol ruzovou picu a mohl by tam parkovat i chlap, pokud si mysli, ze to potrebuje ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    taky holster
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    gun holster ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: jinak caune, kdopak jsi, mas dobrej bookmark-list, mas tam takovej mrdnik jako ja, ale kupodivu dost velka shoda v tech teoreticky zajimavejch diskuzich... treba Jung, ale taky Anarchyst cookbook, na kterej jsem nikdy neukecal jednoho Formaldehyda, aby mi ho pomoh doplnit a aktualizovat [a vysral jsem se na nej]... atd.
    WellCum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    slovo dne: NEOHNUTELNA [unnbendable]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem pozvanej na akci, na kterou sam nejdu, tak kouknete, treba by nekoho zaujalo:
    [ RADARE (de) + KRAUTSTOMPER (de)-(A)VOID_Gallery / koncertconcert / 29.5.2014 / CR - Praha - (A)VOID FLOATING GALLERY _ NÁPLAVKA - VÝTOŃ ]


    CICHLASOMA: bylo to na Dejvicke nahore v metru, ne levne knihy, je tam takovej stanek. Vzdycky je tam hromada Psychologie, ale ted tam bylo tohle no...

    JULYZ: jej, dekuju, tu pisnicku mam MOC rad... spravne si se trefila ;]
    si pamatuju, jak se Sorbak jednou vyytlemil, kdyz jsem chodil s medenym kotlikem na hlave do pul tela nahej a neco vyrvaval a on me pasoval na Iggiho ;] Iggy ma sakra zabavnejsi telo ;] a muziku


    LIBRIUM: JULYZ: no ja myslim, ze v tom spi.
    ja uvazuju, ze to zapalim, jestli se neodstehuje, ale zatim se zda, ze jo...

    jen kurva doufam, ze neni nejak zle nemocna, precejen s ni sdilim vanu a tak... aspon ze mame savo no

    Formaldehyd? To se da nekde koupit a nejak pouzit? Ja bych ji do toho nalozil, pizdu!
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Kde to maj v Levnejch knihách? A to je normální, že na webu ( http://www.levneknihy.cz/ ) to v katalogu nemaj?
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    jak keby som v tom počula spidera :o)
    The Stooges - I Wanna Be Your Dog
    http://www.youtube.com/watch?v=BJIqnXTqg8I
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: na to ti nepostaci pracka, treba formaldehyd.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: to tam i spáva alebo to má len ako sklad :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:




    to je mmchodem i ve Zluete Ponorce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    bozi, tohohle vajicka jsem si zrovna vsimnul a dokonce jsem jej i pochopil... je dost explicitni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam