• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem timhle textem se pokusim nejak doplnit blog tady: http://petru.blog.idnes.cz/c/412534/Proc-bych-tu-radej-mel-Americke-vojaky-nez-Ruske.html

    mam dojem, ze dik nejakym davnejsim modam, jako treba nadavat na USA podobne jako na Kelly Familly to dopadlo tak, ze hromada lidi ma nejaky nazor na USA jako na celek a vubec si neuvedomuje o cem mluvi, ale hlavne, ze jsou proti USA....

    Btw. sedim v kanclu s Ruskou:

    [24/06/14 17:22:00] Tomas Pavouk Petru: sedim v kanclu s ruskou, kera tvrdi, ze ukrajinci napadli rusko a rusove se jen branili
    [24/06/14 17:22:22] Tomas Pavouk Petru: a Krym patri rusu odjakziva nehlede na Budapestskou Smlouvu a tak ;]
    [24/06/14 17:22:26] Jirka VU: jako fakt? to je XXX fakt takhle sibnuta jo? to bych mozna mel trosicku problem s ni.
    [24/06/14 17:22:32] Tomas Pavouk Petru: prej jim Krym jen pucili nachvili
    [24/06/14 17:22:39] Tomas Pavouk Petru: jo

    [24/06/14 17:23:11] Tomas Pavouk Petru: mela docela problem s tim, ze jsem rek, ze bych vyhostil vsechny majitele EU viza s obcanstvim v RU a dovolil bych jim se vratit az pote co by v RU sli k volbam

    [24/06/14 17:23:42] Jirka VU: co na to rekla? ze je to hovadina?:D
    [24/06/14 17:23:57] Tomas Pavouk Petru: ze jsem fasista nebo tak neco
    [24/06/14 17:23:58] Tomas Pavouk Petru: ;]
    [24/06/14 17:24:06] Tomas Pavouk Petru: ze kazdej ma pravo zit kde chce
    [24/06/14 17:24:36] Tomas Pavouk Petru: tak jsem tvrdil, ze to je pravda jen do te chvile, dokud nenapada cizi zeme a nevoli nohama a proto, ze mame viza
    [24/06/14 17:24:38] Jirka VU: to je zajimavy, jak najednou sou ty prava ok:D
    [24/06/14 17:24:46] Tomas Pavouk Petru: pak mi zakazala o tom tematu mluvit, coz neni spatnej napad
    [24/06/14 17:24:52] Tomas Pavouk Petru: zejo ;]
    [24/06/14 17:25:35] Tomas Pavouk Petru: ona je trosku mimo, neumi si vubec predstavit, ze delame neco, co je levny, pac je to jen software, porad se me pta, jak se to prodava, ze nejaka licence nikoho nezajima, co ze bude v te krabici
    [24/06/14 17:25:44] Tomas Pavouk Petru: dnes predlozila napad ze bychom vyrabeli setobox
    [24/06/14 17:25:57] Tomas Pavouk Petru: takove ruske mysleni, pokud je to velke a kovove je to ok, koho sere software ;]
    [24/06/14 17:26:02] Tomas Pavouk Petru: ale jako nauci se
    [24/06/14 17:26:09] Tomas Pavouk Petru: jen politicky je ehm- rusak no
    [24/06/14 17:26:26] Tomas Pavouk Petru: oni vsichni rikaj, ze Russia je bozi, kdyz se jich zeptas, proc tam nezijou, nemaj odpoved
    [24/06/14 17:27:45] Jirka VU: :D
    [24/06/14 17:28:01] Jirka VU: jezis ja se tady chlamu jak debil. sedim v nudny kancelari ocividne
    [24/06/14 17:28:30] Tomas Pavouk Petru: jj, dnes byl dobrej clash ;]
    [24/06/14 17:30:13] Tomas Pavouk Petru: akorat je blby ze si neprocvicis retoriku a argumentaci, kdyz je to jak hazet hrach na zed, ona proste nesnasi argumenty, jen rika ze je to tak a tak ale nema duvody... byla trosku nestastna, kdyz jsem ji polsl fotky ruskych tanku na Ukrajie a taky se ji moc nelibilo info, ze existuje neco jako Budapestska smlouva, ktera postupuje Krym Ukrajina za to, ze nebudou mit nuklearni zbrane... nikdy o tom neslysela, coz je typicke... nakonec je to ale nuda se hadat, kdyz nevi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Your musical compatibility with Skeeve is VERY HIGH
    Music you have in common includes Psí vojáci, Xavier Baumaxa, Gogol Bordello, Jiří Schmitzer and Flamengo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    joaha, zapomel jsem na link na jeho blog primo: http://dimitrismixtapes.blogspot.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: jinak on tech mixtapes ma hrozne moc, ma velky hudebni prehled, ale hodne se mi jich nelibi, pac neposloucham skoro nic z cernosske muziky, mozna nejakej hodne starej [20-40.leta] jazz, blues nebo tak...
    On tam mam uplne uchylarny na jedne strane a pak takovy hodne tematicky a prave treba dost cernossky veci, ruzne regge, dancehally, pre-dub, dost stare veci, treba 70. roky, ale me to pripadne jako docela sragory, nicmene jsou lidi, kteri dokazi regge nejen poslouchat [nechapu] ale i hrat [chapu ponekud vic], treba Sorbak [mmchodem jste se Sorbakem sousedi, taky bydli na Synkaci, mozna bychom mohli zajit na Kvetnici na piivo nekdy v blizke dobe, stejne se tam chystam na Kvetnici na obed nekdy v brze dobe, tak muzem zajit spolecne i na "veceri" nekdy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: jj, 65days byla jeden cas moje top listened, pak jeste tam bylo neco jako Jesus is Slut nebo tak nejak se to jmenovalo... sel jsem hodne po related, kdyz last.fm jeste hralo.
    MMchodem, neznas nejakej zpusob jak to osrat, aby last.fm hralo? nejaka VPN do USA, ale problem jsou prachy, neci za to davat 20USD... prej existuje neco jako do not block us, ktery je prave presne na GEO-IP DRM problemy, ale nemuzu to dohledat [nehledal jsem moc poctive, ale last.fm mi kurva chybi]
    mmchodem mam jeden vynikajici Mixtape od typka z last.fm]

    Dimitri's Dungeon Mixtape 8 - Acephalous - Minus
    http://dimitri9.minus.com/mrbXytC7p
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    OVERDRIVE: dik za pozvani rozhodne.
    no hlavne aby osazenstvo dorazilo, ze:)
    ja si jedu ted veci jako QOTSA, the machine, causa sui a tak podobne...
    65 days of static by se ti mohlo libit podle me.
    Skeeve’s Music Profile – Users at Last.fm
    http://www.last.fm/user/Skeeve
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: toz tu teda vitaj, kdyz si tady grepnes tiny fingers, uvidis, ze jsem na ne lakal mistni osazenstvo asi tak 4x, pac se mi moc libej. ta druha kapela je vcelku nuda

    MMchodem prave mam rad tvrdej prog aka math-rock: ruzne ty Terentatec, Mukra a tenhle celej jejich label... klidne bych si nechal doporucit dalsi...

    Jako Sonic Youth fan proste mam rad efetovane kejtry a pocitane bici ;]

    btw: http://www.last.fm/user/overdrive23

    ukaz svuj account
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Julian Assange: I Told Google's Eric Schmidt to Embrace Bitcoin
    http://www.coindesk.com/julian-assange-told-googles-eric-schmidt-embrace-bitcoin/

    co z toho vypadlo je heka veta: Had he listened, Assange claimed, Google would “own the planet by now”.

    a taky to ze CEO google vydal knizku: http://www.amazon.com/The-New-Digital-Age-Reshaping/dp/0307957136
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    OVERDRIVE: neorganizuju, jen jsem delal plakat:) ale dik za propagaci...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    INK_FLO: daleko horsi je to podle zkusenosti pratel treba v Anglii, kde uz jen prochazka po cizi louce muze zpusobit ne zastreleni, ale treba i docela solidni soudy... viz treba houbareni v JJR Tolkienovi
    Ty nase predstavy o zbranich v USA jsou HODNE divoke. Bavil jsem se o tom s docela dost ruznejma amikama, z ruznejch sfer verejneho zivota [s bezdakem teda ne] a mam treba na Twitteru survival extremistu, jizana, pro-zida, militanta a tak... tihle jsou ini ako my ludia, to jo, ale to, ze je tady v Evrope nemedializujeme, neznamena, ze tenhe ltyp osobnosti tady neni...
    ano, zbrane ve verejnych rukach muzou byt problem a v USA jsou.
    tvrdim, ze to cim se lisi USA od EU je to, ze v USA jsou daleko vice integrovani pitomci do verejneho zivota, proto na znackach nemas ikonu o ktere musis vedet co znamena, ale je tam napsano, co mas delat, proto je na vsem navod...
    to, ze se to zacalo prehanet je dusledek toho, ze je mozne se nemirne soudit, ale i to vidime zkreslene. treba takova California ma zajimave vyresene pravo precedentniho referenda a tak... o tom jindy.
    kazdopadne tresspassers will be shot, srvivors will be shot again je muj oblibenej sign a porad tvrdim, ze vlastnicke pravo mi dava moznost delat na svem pozemku sklad mrtvejch negru, kdyz budu chtit, stejne tak, nepustit tam nikoho. a to by melo byt jasne definovane. zadne vyvlastnovani, zadna polo-vlastnena puda a tak.
    ale neuprednostnuju vlastnicke pravo nad jinymi pravy a znova, pokud se to prezene, je to spatne.
    dalsi vec je ta, ze USA je hrozne velka jak rozlohou tak poctem lidi a kultur, takze tam najdes extremy vseho ze vsech ruznych kultur, podobne jako v Rusku.
    ja tvrdim, ze je obdivuhodne, ze tam ziji v relativnim miru a poradku oproti Cecencum a Ukrajincum, ktery se snazi pohltit Maticka Rus.
    Proste na tak velkym uzemi uz nejde mit uplnou svobodu a uplnou nesvobodu, a vznikne z toho pravo, ktery musi pocitat s obema extremama... a to my si v nasi male zemicce proste nedokazem uvedomit. koukame na Americany jako na Cechy, ale to je asi jako koukat na lidi z fly-over-state typu Tenesse == Cech
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ad amerika - jj, země svobody, taky bych chtěl, aby se tu stříleli bezďáci za kempování, cítil bych se bezpečněji

    Cops shoot to death homeless man for camping
    https://www.youtube.com/watch?v=JwytoxMuk4U
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: mmchodem kdybys chtel luxusni CZ75, tak to delaj Svicari, nejak jako Sfings se to jmenuje, delaj to i v titanu... dohledam Ti ji, pry je to nejlepsi varianta CZ75 ever verze total luxus... ma to oddelitelnou pabicku, uplne, takze nepatri k telu zbrane a muzes si ji koupit v 100+1 podanich.
    xakru, nemuzu si vzpomenout...

    Jo uz vim Sphinx 3000




    Duotone 9mm DA/SA
    http://www.sphinxarms.com/index.php/sdp-compact-line/sdp-compact-duo-tone-line/duotone-9mm-da-sa




    Jinak pokud automat, coz je ale problem s nasi munici, musis dost vazit cim budes strilet, casto se stava, ze treba S&B se zasekavaji v automatech, a zvlast tyhle hroze presny krasky jsou bohuzel hodne postizeny zasekavnim, protoze jsou hodne presny, takze nevyhazujou, lamou nabojnice, ohybaj je... ze zkusenosti... na 500 ran 10 zaseku, coz jako s bubnem problem nemas...

    ale pokud bych chtel LADY AUTOMAT, pac vsechno co chci u sebe nosit je carry-lady line, to je jasne [mam cca 55kg, zejo], tak Kimber Solo Carry, ccz 19 000.-

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele napisu pozdej, i kdyz dneska jdu vecer na koncik do chapeau, coz je mmchodem vtipny, pac to organizuje id DRAKONCIK, coz jsem zjistil je muj kolega...
    MMchodem Mihalak, tedy Michal Cejka, bude muj kolega cca za 5tydnu...

    [ Tiny Fingers & Khaomatic / koncertconcert / 24.6.2024 / CR - Praha - Chapeau Rouge ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: mam nejake zkusenosti s celodennim nosenim i strilenim...
    potrebuju/chci to predevsim na obranou strelbu, takze takovahle vlozena tercovka s ostrejma hranama, posuvnejma miridlama... nic pro me.
    na kazdodeni noseni uz je jasny revolver, jen se rozhoduju mezi Judge a Governor, presvedci me asi .45 LongColt ammo, takze pak asi jen velikost, a chci jen 2"
    Budu to ladovat 4+1 broky+.45LC

    Jako hlavni zbran asi CZ75, az budou prachy tak asi Glock.
    Kazdopadne "hlavni zbran" znamena ta, co bude lezet doma v trezoru a je to ta, co se z ni bude strilet pro zabavu na strelnici a bude to hlavni zbran, kdyz se neco posere.

    Porad jeste uvazuju nad Pythonem, 6", tam je proste nevychytavka nedostatek amma v bubnu, na "vsechno se posere" zbran bych chtel precejen neco, co ma velkej zasobnik. Treba 82Beretta ma az 19ranny 9mm zasobnik jako neprodlouzeny, coz je imho hodne solidni. Pritom to udrzim v ruce, narozdil od Glocku.
    Navic se mi dost libi, ze CZ75/C1911 jde de-cocknout a nosit s nabojem v komore, tzv. izraelske/USA noseni...

    Ty tercovky s railama jsou pro me vcelku k nicemu... jinak aby bylo jasno, jak by to asi pusobilo v me ruce [nemam fotku se zbranema, ale videl jsem se s tim, a je to presne tohle...]: nemam rad velky boty, poznas, ze ti nesedej, uz na pohled:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KOBUK: wow, to jsi si ty RAF dal jeste vcelku... no konec druhe generace.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Jestli to chces na kazdodenni noseni, tak pripominam, ze fullsize pistole na to nejsou delany. Jsou proste velky a tezky a zvlast na hubene postave, jako mas ty, bude videt, ze mas zelezo.

    CZ75 vs GLOCK: CZ je hezci a lip se s ni strili do terce (miridla a tak). Glock ma vyborne vysledky pri intuitivni strelbe a nema vnejsi pojistku, kterou bys musel cvakat predtim, nez vystrelis.

    Kdybych si ja mohl vybrat, jakou velkou pistoli bych chtel, byl by to SIG XFIVE. Ale ten stoji cca 3x tolik, co jiny krochny, takze bych asi skoncil u te CZ :)

    KOBUK
    KOBUK --- ---
    OVERDRIVE: Jsem v klubu, padesát už mi bylo. ATR myslím začínali v době, kdy já tam končil.

    OVERDRIVE: Ono to není vždycky jen o revoluci. Většinou úplně stačí vytvoření resp. uhájení nějakého svobodnějšího prostoru. Žil jsem tehdy v Kreuzbergu 36 a to bylo snad nejliberálnější místo v Německu. Právě díky tomu, že za každou represí, zavřeným klubem, razií v hospodách, pokus o vyklizení obsazeného domu atd. následovaly často velmi houževnaté nepokoje, tak si tam policie ani státní moc tolik nedovolovaly. A hlavní údernou sílu představovaly právě militantní levicové skupiny, často podporované i jinými sociálními skupinami. Dokonce i tamní taxikáři (!) nás při nepokojích zraněné zadarmo vozili do ambulancí na sešívání ran apod. Vedlejším ale velmi důležitým efektem byly nižší nájmy v "problémové" čtvrti...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: ooohoho, socialni site ;]
    dobra rybicka, ne ze ne, pingni jeji profil, napisu ji, ze ji miluju [hlavne ve 3 rano po 4 panakach slivovice ;]

    jsem ja to ale grafik, cuz? fotky z kamery na ntb, gimp a jedem... slogan je ukradeny z jineho logo a hlava s plosnakem, ci co to je, tak taky ;]

    jinak to jsou moji kolegove, je to napis vedle dveri...

    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Je to proste, mily Watsone: Taky me to zajimalo, tak jsem sel na jeji facebook a tam se to pise :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam