• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRACONIK: jo, dny kdy nic neudelaj jsou hrozny... ja mam zas dneska den, kdy porad s nekym mluvim, a je to uplne k nicemu.
    vcera jsem kolegini rek, ze je uplna lama, abych to nerikal za jejima zadama, protoze proste nezivime se psanim papiru, ve kterejch nic neni, v tech papirech ma byt nejaka informace... proto jsem jeji papiry odmit odevzdat sefovi a ... no nevzala to zrovna dobre, ale je pravda, ze po 3h kdy mi furt vykladala, ze vsecko dela dobre, jsem na ni kricel... a to neco jako: me uz je to uplne jedno, bud si ty blbosti prepises smysluplne, nebo si je odevzdej, ale ja je odevzdavat nebudu, ja bych te za takovou sracku vyhodil. a hlavne mi dej uz pokoj, potrebuju makat.
    rozbrecela se, ale co je horsi, cely den pak chodila po firme a tvrdila, ze jsem ji rek, ze ji vyhodim z prace a ze jsem sobeckej zmrd, kterej .... nevim... sobeckej zmrd je tam obecne casto, kdyz nekomu reknu, ze neco dela blbe. zvlast, kdyz me domuti po trech hodinach, kdy mu vysvetluju PROC to dela blbe, abych jej poslal do prdele.
    no proste parada.
    takze na me asi 10 lidi koukalo, jak kdybych nekoho zavrazdil a kolegyne se me boji [coz je lepsi, nez kdyby dal otravovala blbostma, jako treba dotazama, z jakych zemi se sklada Severni Amerika nebo jestli mnozstvi prenesenych video-dat po internetu znamena pocet kliknuti na stranky].
    Kazdopadne GRRR.

    Jinak ohledne vyrazu vlka mas pravdu.
    A nohy nemaj bejt anatomicky presne, ale kdybys je videl v originale. Vis jaky ma ruce pepek namornik? Jo tak takovy mel nohy puvodne vlk ;]
    Ocas ma taky divnej a vsecko, ale to je proste v cene, to je fer...

    Makove pole ma byt jakoze v pozadi, rekne ale jako v popredi vlka, jako by stal pred polem, nerozhodny co s tim vsim ma delat, nekdo na nej promluvil a on se na nej utrhnul, ze jej otravuje... procez by byl pak prejmenovan na sbeckeho zmrda a otravujici by odesel ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mrzi me, ze se na posledni [asi] cesky koncert Boba Dylana dneska nepodivam, ale byl jsem na tomhle:


    Date: Mon, 13 Mar 1995 08:59:52 EWT
    From: Mike Clendining (MCLENDIN@ESOC.BITNET)
    Subject: Prague 11 March

    Down in the flood
    If not for you
    All along the watchtower
    Just like a woman
    Tangled up in blue
    Watching the river flow
    Mr tambourine man
    It's all over now baby blue
    Boots of Spanish leather
    Man in the long black coat
    God knows
    Maggies farm
    (encore)
    Shelter from the storm
    It ain't me babe
    .
    .
    The very large auditorium was full, the audience were becoming impatient by
    the time Dylan came on at 20.15. Bob seemed in a good mood despite explaining
    that he was recovering from 'flu. Throughout the show he retired to the rear
    of the stage between numbers and sat bent double seeming to gather his strength
    but then launched into each new number with even more feeling.
    During the encore a young woman got on stage and sat cradling Bob's guitar
    - when a security man went to remove her Bob said 'no, she can play it' and
    the girl remained to the end.
    A real experience, and a pleasure for this novice to meet such erudite posters
    as Heike,Ray, etc - some of whom are staying for the extra show on 13th - look
    forward to reports! Mike C
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    btw disposition se mi libi, hlavne diky preissigove antikve. vzdycky rad ocenim pana Štorma.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    normalne jsem se dneska tak tesil do prace, ze jsem z toho zaspal.
    znate takovy ty dny, kdy se rano rozhodnete, ze nic neudelate?
    no jdu se dokopat k praci, i kdyz je to extremne slozity. navic je dneska smokeless wednesday, tudiz se nemam jak odreagovat. nekdy ty my vlastni pravidla nemam rad.
    Overdrive, ten vlk je dobrej, jen mi na nem nesedej ty nohy prave:) nicmene maky dopri, jen bych je mozna stylizoval nekam dolu, jakoze zadupany, pac mi prijde, ze se vlk otaci trochu nasrane/znechucene/vycitave. ale nejsou to moje zada:) sam nevim poradne co s mym tygrem...
    btw ozzy, jaka byla voda?:) videl jsem fotky, vypadas tam celkem vysmate.
    a libi se mi cas: 7:47:47, triko must have.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tohle je to, o cem jsem vcera mluvil:
    Najdi kočičku pánské tričko | Bastard.cz - triko shop
    http://www.bastard.cz/panska-tricka/najdi-kocicku-panske-tricko-970/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    KONECNE, KONECNE, KONECNE.... chtel jsem nejaky dobry graficky design k filmu a nic nebylo, tohle je vynikajici, jsou tam videt herci, ale ne explicitne, ma to styl... jeste navic starodavne comixove horrorovy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    zmenseno jen html tagem, jinak wallpaper a again plakat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    zjistil jsem dobrej vymrd, kdyz neco nejde nalinkovat nebo snadno ukrast, staci to pomoci pluginu pingnout na PinTerest a odtamtud uz jde jak linkovat tak stahovat a hlavne si to tam muzu schovat, to je cool...

    Jinak muj kanal se jmenuje klasicky: CommeonpunkGimmeaFight: http://www.pinterest.com/overdrive23/come-on-punk-gimme-the-fight/
    tam budou vsecky obrazky, co nekam davam, nebo si chci schovat... mozna se vyplati sledovat...

    na Youtube jsem kdysi byl jeste kreativnejsi a kanal jsem pojmenoval Die ritch ;] mam jej tam pod starym id Over36 [3-6-diactetilmorfin ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    jezis, jak ja se tesim na novou serii, uzzzzz? uuuz tam budem? a uuuz?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    po drobnych textovych upravach pujde zitra na zed v praci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    David Hrbek
    14 hrs ·
    Pozítří vyjde v Reflexu rozhovor s končícím americkým velvyslancem v Praze - Normanem Eisenem. Tady malá ochutnávka:
    "Znám příběh o člověku, který měl v koncentračním táboře modlitební knížku a každý večer se modlil. Ostatní soukmenovci ho žádali, zdali by si od něho knížku mohli půjčit, aby se z ní také mohli modlit. On si ale za půjčení účtoval. Nikdo tam pochopitelně neměl peníze, tak mu místo nich dávali tu kousek chleba, tu trochu polévky, jen aby se jim modlitební knížka dostala do ruky. Když někdo tenhle příběh vyprávěl, všichni kolem se pohoršovali, říkali, to je hrozné, jak mohl za něco takového chtít protislužby?! Ale pak se ozval někdo jiný, který řekl, naopak, je to skvělé! Je skvělé, že lidé byli ochotni dát to málo, co měli, trochu polévky nebo kousek chleba, jen za to, aby se mohli prostřednictvím modlitební knížky spojit s vlastní historií, se svou kulturou. I já se snažím židovství vidět z obou stran. Beru jej jako výzvu, ale také mi přináší radost a povzbuzení."





    [david mi text posle cely, nebudu kupovat Reflex, ne a ne a ne... uz ani Raul v nem neni vtipnej.

    Tomas Overdrive-Spider Petru ten rozhovor jsi delal Ty? Časopis Reflex se bohuzel koupit nechci, ne kvuliva jednomu clanku, ktery by za to asi stal, proste se mi nelibi jako celek, jako bulvarni koncept, nelibi se mi kam smeruji a jako intelektural se vymezuju proti pseudointelektualum, jimz je prave Reflex jedinym zdrojem informaci [Petru, dej si par facek za tuhle hlasku]... kazdopadne ten clanek by me zajimal

    David Hrbek Ahoj Tome, až to vyjde, pošlu ti to.

    ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SAMGARR: doufam, ze zpusobuju, aby nekdo zbohatnul a dik tomu ja taky zbohatnul ;]
    vymejslim projekty a shanim na ne penize, manipuluju cisla tak, aby se nasly penize na projekty, ktere chci delat. a to vsechno dik tomu, ze si dokazu predstavit souvislosti jak vyuzit penize a napady jemej a presnej...

    jak nekdo ted rikal, ze v pychiatrii nejsou za poslednich 10 let zadne nove leky, ale diky mnozstvi informaci a jejich jemnemu zpracovani muzem ty stare pouzit daleko, ale daleko efektivnej...

    musim si vymyslet jak budu Technology researcher obkecavat nejak presnej...

    moje vysnene mysto, sam jsem si jej vymyslel a prisel jsem ve spravny cas na spravne misto...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SAMGARR: bombarduju ISIS nuklearnima zbranema a hromadou nadrzenejch valkyr, chystam se jit spat a taky jsem 6. povesil na sve dvere tuhle DIY cedulku




    tedy vymejslim budoucnost, manipuluju cisla, ktera znam a vymyslim z nich cisla, ktera jeste nikdo nezna, ucim se a zkoumam...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    OVERDRIVE: a co ted delas? :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    myslite, ze cekaj, az budou vsichni na jedny hromade, a pak na ne hodej atomofku? uz by pomalu mohli ... slysel jsem, ze Izrael nejakou ma, bezpilotni Amerika se s tim taky nejak sere...
    je cas... KABOOM ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uvazoval jsem, ze si zajedu na dovolenou do nejake islamske zeme... uvazuju jestli do Britanie nebo do Francie... ;]


    by OZzzy ;]

    Ted se nam moznosti ponekud rozsiri ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam