• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    _OZZY_: statistiky rády lžou :)
    já vždy pracuju na plny plyn a jediné, co mi zhoršuje pracovní výkony, je frustrace z nedostatku ocenění. Jsem takovej ten dementní udernicky typ :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CAMELLA: ze pry kdyz je nekdo pochvalen, tak podle statistik se jeho vykony nasledne zhorsi...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: ha, díky, to bychom mohli zkusit, gauč máme většinou volný, když na něm teda neležej kocouři :D
    nebo mě pak napadlo zkusit najít někoho, kdo tu žije a rád by se naučil česky...jen nějak nemám nápad, kde hledat :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: tak to držím palce v novej práci... ad aj - couchsurfing?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: každopádně se těším, bude to sranda - jdu uplně mimo obor, takže se zas budu učit spoustu věcí od píky...
    akorát, co mě štve, docela pěkně jsem se v práci rozmluvila aj, což v téhle nebude, tak budu asi muset začít někam chodit na kurzy....a nebo aspon častěji chlastat v centru s cizincema :D
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: niekedy je to najjednoduchšie. ak nejde vytvarovať šéfa ako potrebujem tak nebudem tvarovať seba.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: když jsem se kdysi "nenápadně" u šéfky domáhala pochvaly, tak mi bylo řečeno, že je přece samozřejmé, že pracuju dobře a proto pochval není třeba. Mno a tak se holt ted pes po dlouhých měsících a vlastně i letech bití rozhodl přeskočit plot :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: taky možnosť.... zastreliť psa :o)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULYZ: jojo, akorát u nás nejede ani cukr a bič, ale opravdu jen bič a bič :). Proto taky od 1.8. nastupuju do nové práce, kde doufám, že to bude lepší :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: tento dokument bol fajn:
    Kowloon Walled City documentary (Part 1/4) + english subtitles
    http://www.youtube.com/watch?v=Lby9P3ms11w
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    CAMELLA: aneb pozitívni motivace v praxi :o)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: co se týče mne, tak by se asi dalo dohodnout na pivo...
    jinak gratuluju k pochvale, taky doufám, že najdu práci, kde mě někdo občas i pochválí a ne jen zdrbe za chyby.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: posli,uz nemam 3ti ctecku,ale bude vyplata snad...



    mmchodem byl jsem dnes podrban za uchama od sefa,jako to nejlepsi co nakoupili pri 100% rozrosteni firmy... malem jsem upad ze zidle,pak se nafouk jak jezik a pak zplasknul,protoze krom toho,ze jsem dobry,vim,ze jsem zaroven arogantni hajzl a staci,kdyz je to profesionalni,abych byl takovy jeste osobne,to uz by bylo spatny,ale mam dobry joss,zda se. a sefa. btw Tchai-Pan se da zkratit na TP ;)
    jdu spat,zjistil jsem,ze lidske samice v lete haraji,T taky vzdy na leto utikala... no vedlo to k tezkemu tydnu ;)
    klidne bych dal o weekendu pivo s kymkoliv z pritomnych,btw (i kdyz vyplata je az v po-ut,dostal jsem par penez od... hmm?... mecenasu? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: nevidel, vim o meste velmi malo,linkuj...nemcinu nejak zkousnu,technika,pratele,zaklady... mas pravdu s tim natacenim,taky to mam tak... hezky do cerneho trefeno
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: furt mám tendenciu si ten plagát natočiť, aby som videla lepšie dovnútra :o) na youtube je niekoľko zaujímavých dokumentov o Kowloon i keď jeden fajny bol myslím nemecky. Vieš nemecky? ale možno si ich už stejne videl...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Mam vsechno, krome Vznesenyho domu. Elektronicky, samozrejme. Papir uz hodne dlouho nejedu a kdyz nahodou jo, nepujcuju.
    MRQ
    MRQ --- ---
    SORBAK: jj, vsecko je to moc dobry (teda tu posledni sem necet)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: a to mas vsecko? az doctu Tchai-pan tak bych si pujcil kteroukoliv dalsi, asi bych zacal Shogunem i kdyz ten me laka asi nejmene.

    MMchodem Tchaj je od slova CAJ, takova ta kytka jejiz listky zalejvame horkou nebo vlaznou vodou... Tobry je, ze Mej-Mej chce byt Tchaj-Tchaj, nebo take caj-caj, znamena to nejvyssi manzelka...
    Slovensky se milenka, zena, pritelkyne, hezka buchta rekne Caja. Myslel jsem si, ze je to z cikanstiny, ale B-h vi...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    DavidKenner
    ‏@DavidKenner
    I'd just like to point out that Islamic Front military chief Zahran Alloush uses a Hello Kitty notebook.

    Twitter / DavidKenner: I'd just like to point out ...
    https://twitter.com/DavidKenner/status/484771353896046592
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam