• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TMA: zdravime Tmu, ani jsem nevedel, ze jsi tady, pridam si Te zdovo do pratel...

    Jinak tema jazyka je pro me dost neprobadane, ale rad se holedbam tim, ze nejak intuitivne rozumim vetsine jazyku v Evrope pouzivanych, nicmene dost by me zajimal ten prekladovy priklad, chtel bych vedet, jestli i jen s intuici jde nekam dojit, ale obavam se, ze clovek by asi musel mit nejakou znalost ze studia jazyku, z formalnich jazyku a podobne... popravde nikdy me nenapadlo nic takoveho zkusit, ale jen jsem si to precet, jsem fascinovan....
    TMA
    TMA --- ---
    OVERDRIVE: Pár bláznů nás zůstává, i když se přiznám, za posledních 15 let jsem latinu hodně zapomněl. Kdybys něco potřeboval: [ LATINA a ŘEČTINA (aneb klasická filologie) ] Etruské písmo nedělá potíže (je to vlastně latinka) ale jazyk je horši, zejména proto, že se nezachovalo dostatečně mnoho textu. Futhark také známe celý, některé texty však nechápeme. Obecně se v těchhle oblastech potýkáme s nedostatkem dat.

    Jak jsou matematické, fyzikální a další středoškolské olympiády, byla i lingvistická olympiáda. Jeden rok měli jako jeden z příkladů přeložit bez slovníku text z neznámého jazyka. Jako jedinou pomůcku dostali seznam nejfrekventovanějších slov ve známém jazyce.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---






    A TAKHLE VOZILI pRAWITZA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nazev border collie pochazi od "borderline personality disorder"; konecne jsem na to prisel... ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: aha, dneska rucnikovy den... tak jsem poprve zapomel
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra rucnikovy den
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: to je fakt divna deska, jsem kvuli ni neusnul... tak od pulky je z toho divnoucna elektronika, ke konci je to uz vcelku depresivni soundtrack k sebevrazde... dobry, sice ten pan asi moc nevi, co vlastne chce hrat, ale vsechno to dela s docela prehledem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ti z vas, co maji radi regge tak si dejte tohle... ti z vas, kdo regge radi nemaji, tak si to dejte taky... dostal jsem to kdysi od Julie [a ti z vas, kdo jako ja regge nesnasi, tak vydrzte, fakt to stoji za to]:

    Mike Love - Permanent Holiday (HiSessions.com Acoustic Live!)
    https://www.youtube.com/watch?v=fU7hZ3smj0g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: je to polamanej kitch, mam pro to nazev, glitch-kitch ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chce se mi spat, fotky z Trebovicke tepelne elektrarny a teplarny budou zitra, pokud vubec se mi bude chtit
    taky jste na karte by mela byt serka fotek, jak jsme se s Dronem priopili Nachmelenou Opici nekdy velmi brzi z jara v Krnove a na okolnich kopcich [a nebyli jsme v synagoze ani v zadne z pametihodnosti ;]... zkusim si k tomu zitra sednout
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a pak tu mame magiara, kterej si rika YonderBoy a taky je to divny... vcelku poslouchatelny, ale nejsem ani v 5:00, takze zatim nehodnotim, zkuste....

    Yonderboi - Splendid Isolation (Full album)
    http://www.youtube.com/watch?v=aNie1L8OUdA
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hledal jsem, co znamena slovo Yonder....

    a tak jsem samo pak hledal Yonder Boy [kdo vi z jake knizky je to postava?] ... no a tohle jsem treba nasel

    zvlastni je to, ne uplne spatny, ma to atmosferu, i kdyz je to takova ta prvni dobra, co se dneska nosi, tak tahle je asi fakt dobra, nebo me se teda pozdava ..






    Pixel Yonderboy | Red Door Magazine
    https://reddoormag.com/links/contributors/pixel-yonderboy/
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: může
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jeje, a vlastne jeste k tematu, vcera byla v BRMLABu prednaska na tema COBOL, byl jsem asi jediny, komu se ten jazyk vcelku libil ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: konecne, kdo dneska jeste umi latinsky, ze? a takova Rosetska deska dala docela zabrat... etruske pismo nechapeme doted, stejne jako si nejsme vyznamy jisti u casti futarku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam