• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak Prazaci rozhodne jdete na Czech Press Photo, slavi 25 let, samozrejme hlavni cast [letosek] je ve Staromestske Rsadnici, nicmene v Karolinu [krom toho, ze je tam vystava zakladajicich listin + insignii jednotlivych fakult] je pak vystava best off poslednich 25 let. MOC MOC MOC hezka sonda do toho co jsme zazili a cim jsme. Letosek me tedy uplne moc neuchvatil, ale ta souhrna vystava je paradni. Jo, da se na kase koupit listek na obe vystavy najednou a asi to bude i levnejsi, jen nam to rekli, az kdyz jsme kupovali druhy listek. Zakaldajici listiny Karlovky + insignie fakult jsou zdarma a listiny jsou stala expozice, insignie jen docaska.

    Kazdopadne vsechny 4 vystavy doporucuju.

    Doporucil bych vystat si i 300 clovekovou frontu na Kupku ve Waldstejnske Jizdarne, ale pokud to neprodlouzili, tak to zkoncilo v nedeli. A byl jsem MOC rad, ze uz se nemusi stat takovehle fronty na pomerance, v tech -2 to byl dost hardcore, ale zas jako jeste videt souhrneho Kandinskeho a Maleviche a byl bych spokojeny zas na par let, co se vytvrana abstrakce tyce.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: to jako kazdopadne chci, uz jen proto, ze neni dobry, aby se takove veci ztratily, cim vic lidi to ma, tim vetsi sance je, ze se to nekdy dostane do historie....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Coze?! ;]]]]
    Vubec se nemuzu rozhodnout, jestli tohle je nejaka parafraze a ironizace dezinformacnich webu Rudeho Zla, nebo jestli je to obcas mysleno vazne... Narazil jsem na to kdyz jsem hledal Bilibinovy obrazku z Ruskych Bylin, kterezto tam jsou kompletni a v dobrem rozliseni, vcetne medailonku autora... a takovych umeleckych okenek je tam hodne a dobrych, nicmene na hlavni strance jsou ruzne Terezy Spencerove a jine kreatury, procez tenhle clanek me zaujal nazvem, a pak uz jsem se neprestal smat... tak tedy myslete si co chcete, ale doporucuji k nahlednuti

    Rodon - knihovna, umění, hudba, fotogalerie
    http://www.rodon.cz/...-co-je-na-tym-divneho-ze-statni-bezpecnostni-sluzba-bude-vyucovat-dejiny-7748
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: bacha, tohle neni seznam estebaku, ale "zajmovych osob", tzn tech, NA KTERY si vedli estebaci spisy. Jestli chces, mam v kompu Pencovy seznamy - je to na stroji psane a OCRko si s tim neporadilo. Tam jsou ti opravdicky estebaci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MMchodem URBEX-ove a nouzove zavazadlo pro vylety do mrtvych baraku, fabrik, kanalu a podobne... vetsina toho se vejde do bundy a 15l batohu... ted uz posledni dobou nosim jeste druhy sedak a jisteni, pac chodim s nekym dalsim, ne sam... uz se mi podarilo se totiz propadnout patro a pul podlahou, takze bez lana a kolegy/ne ani ranu

    3 nejpotrebnejsi veci: svetlo [v nekolika provedenich], HELMA!!! [tak podrena zadna jina vec, z tech co tam mam neni, a rozbitou hlavu nechces], rukavice [nosim bezprste, z pracovnich odevu, podsite kevlarem, pod nima pak nitrilove lekarske - na to ten vychyt, ze na dlanich a tak je clovek chranen a udrzi se tim, pac jsou to rukavice s dobrym gripem, prsty pak ma chranene pomoci nitrilu, takze muze sahat i na mrtve veci, chemikalie a podobne, zaroven pres nitril funguje ovladani telefonu]




    cely seznam tech veci, co je videt na obrazku, nekdy i s linkama, kde to koupit, tak je pak tady:
    rozhodne jsou doporucene i power-banky, pokud chodite tak jako ja "lovit zazitky s fotakem"

    https://labka.cz/wiki/doku.php?id=project:urbex&s[]=urbex#over
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Udelal jsem si radost, ze survival veci, ktere jeste chci, tak je to kuse a sipky, kazdopadne mam jednu takovou paranoiu, a to uz leta letouci, pote, co jsem poprve v zivote stopoval pres celou Evropu, a trosku se to posralo a ja 2 dny zustal vyset bez pitne vody v miste, odkud jsem nemoh nijak moc rozume odejit... Takze moje paranoia je nedostatek ciste pitne vody. Vzhledem k tomu, v jakych zemich jsem byl a vzhledem k tomu, ze vim, ze ve vetsine zemi, kde jsem byl, se neda voda normalne pit, tak jsem strasne moc chtel mit ve svem nouzovem zavazadle [mam dve, zimni, letni, a pak jeste jedno mimo oblast, kde se normalne pohybuju, plus uplnej zaklad [spacak, boty a kompletni sadu obleceni] v aute] nejaky filtr na vodu... [clovek vlastne potrebuje uplne nezbytne - alespon podle me: ohen, nuz, boty, suchou sadu hader, kus igelitu/plastenku, pitnou vodu, svetlo]
    Tak jsem si koupil tyhle dve drobnosti:

    Tohle prijde do nouzoveho zavazadla:
    Care Plus Water Filter, Filtrace vody Care Plus | Hudy.cz
    https://www.hudy.cz/filtrace_vody/care-plus-care-plus-water-filter,100029350.html

    Tohle prijde do batohu, ktery taham na zachranariny, urbexy a kratsi tracky na lehko:
    LifeStraw® Go, Filtrace vody LifeStraw | Hudy.cz
    https://www.hudy.cz/filtrace_vody/lifestraw-lifestraw-go,141038874.html

    Uz nikdy nechci zazit stav, kdy jsem v Bangladesi zvracel a sral, procez nesla koupit balena voda [a i ta se chlubila tim, ze ma jen 0,01% arzenu, tak jak my se chlubime tim, kolik je v Magnezii jakych kati/ani-ontu]. Tehda jsem ze sebe strhal vsechny stribrne sperky, ty co sly jsem jeste nalamal na kousky a protrepaval jsem je v odrene petflasce, jenze s tema prujmama a zvraceni te vody bylo stejne zalostne malo, a stejne si myslim, ze i s tim stribrem byla porad jedovata. To same plati pro Mexickou vodu z kohoutku a jejich Montezumovu Pomstu.

    Sice kde to pujde, filtry pouzivat nebudu, ale pokud jednou nekdy budu v pruseru, tak mam radost a mam filtr na vodu. Konecne, kdyz uz se to tak vezme, clovek potrebuje jen ohen a vodu, vsecko ostatni se da nekde ukrast, najit nebo vyrobit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Aha, tak zajimave, tech seznamu je nekolik, ruznych kvalit a babicka tam neni, prehlid jsem se tehda v meste a Orlova neni Olomouc. Zato treba Jarek Nohavica v kategoriich Duvernik, Agent....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Ne, ale je to na okně přímo nad topením, takže začalo asi topit topení pomocí časovače dam to asi někam jinam to je dobrý nápad...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Nesvítilo ti na to dopoledne slunko? Skoro 30 °C.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: pripominam, ze zdarvi neskodliva norma u vsech poletavych prachu je tak mezi 60-80 ug/m^3, tedy kourenim "trosku" prekracujem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak jeste jednou ...

    ttp://193.84.207.67:3000/?orgId=1

    heslo a jmeno : navstevnik

    Senzor 007 mam ted doma v mistnosti, kde kourim, spustil jsem jej kolem 22:00


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ukladam, dalo mi hrozne zabrat najit tuhle verzi, ktera je lepsi nez cibulkovo vyhledavani....

    co, mate odvahu podivat se na zname a vlastni rodice? ja tam mam babicku, nastesti jenom, ale i to je dost

    EZO – evidence zájmových osob StB
    https://stbezo.info/b134.htm
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    POZN LABKA ToDo: zdroj k Bluetooth na HI-Fi, Krabice hrebiku, aby sly povesit na zdi zbrane....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Labka 4 : Zbrane

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Labka 3

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Labka 2

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Labka 1

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    checkme, co teda vlastne realne umi a co maji, prej jsou konkurence, ale nikde neni videt zadny vysledek:

    S námi víte co dýcháte | Dustee Technologies s.r.o.
    https://dustee.cz/

    Tohle jsme my: senzor 007 si beru ted domu a je odpojeny, liberec jsou senzory 9 a 10, zbytek mericich senzoru lezi v Labce na stole:

    http://193.84.207.67:3000/?orgId=1

    heslo a jmeno : navstevnik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Marek sem chodi, takze to mozna klapne tady... ale ano, kdyztak tam....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takhle se chodi do prace ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam