• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    boha, nemuzu si zvyknout na 4 ruzne klavesnice, nyx app ma jinou, nez cely zbytek jabka a to jinou, nez fyzicka klavesnice.... pardon, zvlast poznamky za chuze nebo pri jine aktivite navic; tak to dost degraduje
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Napsal do spatnyho auditu, za chuze nemam saci to cooy pstovat, krom linku

    Připojování k iTunes Storu
    https://itunes.apple.com/cz/podcast/plus/id1195873861?l=cs&mt=2&i=1000429879811

    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: když tady řešíš ty dungeony, cítím potřebu zmínit Darkest Dungeon.

    Official Darkest Dungeon Wiki
    https://darkestdungeon.gamepedia.com/Darkest_Dungeon_Wiki

    - hrdinové kromě příšer bojují se strachem, psychickými traumaty, nemocemi a hladem
    - široká škála různých negativních kvalit
    - hru nelze uložit, pouze od ní odejít. Rozhodnutí jsou neodvolatelná. Kdo umře, je mrtvý.
    - vtipná grafika a zvuky
    - i na první obtížnost je to záhul. A je to dlouhý.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aaaaa, rekety Hellfire/Medusa... myslim, ze jeste chvilku zustanu vydeseny, je to fakt hustej pohled, dejte si...

    https://twitter.com/hackermaderas/status/1096695101299011586?s=21
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tady je animace, jak pomala je rychlost svetla (tudiz na Marz si fakt po Skype nezavolas)



    https://twitter.com/caliadomenico/status/1086525309170663426?s=21
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: Celej ten pan vypada hrozne vtipne... takovej nebezpecnej homer sympson ;)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    Tu je ten odkaz na freedivingové vysvetľovacie video čo ma baví: https://www.ted.com/...eediving?fbclid=IwAR1lQk1Wk_aNaufoONQqHNOF0uU_O76P_pUs9fg7Ws2U2mnMDfqS8KJphUM
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: tie papuče vyzerajú hrozne vtipne :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz jsme skoro tam ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    heeej jestli jeste nekdo mate radi krokove dungeony, tak The quest je vas kamarad. ma to duxha Areny The Elderscrolls, takze volny pohyb a volne plneni ukolu, tahovost, kdyz dojde na souboje, milou grafiku, a ruzny objevovaciveci, ted jsem si treba posedel 2 smeny v bani, pac hraju zlodeje asasina a zvrtal jsem vloupacku do baraku. nemam poneti jak jetovelke, ale prejse to lisii podle vybraneho charakteru... js byt spokojen
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: uvazuju jak to je, delarativne a deklarovane?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Lano s hakem jsem schopen vyrobit... kdyztak paklice...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Manipulace a propaganda na pozadí současné informační války
    Ftorek Jozef


    >>> bacha na moje citace z tehle knihy, autor je ocividne komous/protiamericky/anti-liberalni a podobne, takze v mnohem ma pravdu, ale zaroven si prihriva (a to vic nez malo) svoji polivcicku, podobne, ne-li vic nez Keller. Ale jinak jako jo, je to nazor.

    Ja se priznavam, ze jsem programove pro-Americky, pro-Izraelsky, a to vsude, kde tyto staty stoji proti muslimum nebo Rusku, a to i v pripade, ze to vnimam jako valku o zdroje (kde na to upozornim, ze se nejedna o vec jine moralky, ale dobivacne valky).

    Takze i muj nazor neni a priori moralne nestranny, v coz neverim per se. Verim, ze existuji ruzne strany mince, a verim, ze modri jsou hodni, a cerveni zli i kdyz zeleny masakrujou obe strany, coz je mj. dany i tim, ze zeleni do toho jdou s volanim pambuh zaplat; viz Cecna, Nagorny Karabach. Taky vim, ze je dalsi moralka, ktere nerozumim a je mocna, a to jsou Indie a Cina. Zluti a Hnedi hraji sakra roli a je dobre je vnimat v Africe... Pakistanu, Mongolsku, Rusku, Tibetu... taky Australie se veze na zajmu Zlutych.

    Takze: nejsem nestranny, a stojim deklarativne na strane Modrych, coz neznamena, ze se nesnazim o kriticke mysleni a vnimani zbytku barev. Howg.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Právě proto mi ta (androiďácká) appka moc nevyhovuje a používám ji minimálně, spíš ji mám jen kvůli notifikacím.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Před lety, když ještě jeden vodojem stál v bývalém JZD v Ústsku v Bojkovicích, kam jezdíme na Mišmaš, jsem byl u toho, když kámoš lezl nahoru do té koule po žebřu, leč bohužel závrať mi nedovolila jej následovat.
    Byla to tahle:


    Ta ze soboty je na nádraží ve Wodzisławu Śląskim. Vchod je zazděný, ale s pomocí lana s hákem bys tam vlez tím okýnkem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Byl jsi nekdy v nejake z tech vodarenskych vezi? Ja ne, vzdycky je to nedobytne a chtel bych videt, co je uvnitr vodojemu. Training lockpickingu by se moh uz konecne vyplatit, no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tehle atmosfery bych chtel dosahnout (idealne bez tech krvavych fleku na stole ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Muj pripad ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam