• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Te pani jsem botu opravoval ja... hehec ;€

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Libo se nechat zasypat?

    K-9 cviceni Nedostaveny komplex Aegon, ci tak nejak.

    Pozdej vic, jsem zmrzly a utahany, jak kdyz bych 5h lezel ci lezl po sutinach

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: doteď neviděl... Psychedelie už se tam párkrát vyskytla, ale tohle je opravdu koncentrované :-7
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DISPARITY: Co se Ricka a Mortyho tyce, videl jste LSD special?

    rick and morty LSD
    http://www.youtube.com/watch?v=d92A66JuuJw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Werner von Braun vypravel storku o Johnu Glennovi, prvnim Americanovi, co obletel Zemekouli, ze tesne pred startem zahlasil: “Pane Boze! Opravdu tady sedim v hromade nejnizsich cenovych zakazek!”


    (Kapitola Domy bez nas navazuje:... no a kdyz sedite doma, tak zas sedite pod nimi...)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DISPARITY: Jo, ze zminenych jsem nevidel jen Enderovu Hru a Gentryho, o Gentrym vim, ale nejak jsem nikdy neprilnul ani ke kultu Doktora, a cekam tak trosku Tardis... asi casem neodolam.

    Punisher v druhe serce dost “odlunickovatel”, resp mi pripadne, ze lip zvladli kontrasty mezi nasilim a bezne citove vyderacskym zbytkem. Navic tak nejak bytelnej prosakuje humor, ale pod timhle slunickem se opalujou tak na Murroroa. ;)

    Daredevil me vzdycky sral, ale kdyz tak systematicky udelali z genia a geeka Petra Parkera uhrovateho onanistu, asi mu dam sanci.


    Ha, Vasi PIXIOsKE pozornosti doporucuji comix Cerna Palice, takovyhle superhrdiny veru necekas. Zvlast Zlatomila Zlatonkova Vas bezesporu potesi, ja zas mam rad ponekud nekoheretniho kosmonauta... fakt si dejte.
    DISPARITY
    DISPARITY --- ---
    OVERDRIVE: Na Netflixu mě celkem bavilo:
    *Punisher (kterého jste už zmiňoval), i když je pořád strašnej sluníčkář (kde berete bohapustý násilí? má snad vrahy pusinkovat a hlavně se děsit, aby se jim omylem něco nestalo a dostalo se jim "spravedlivého soudu"? jinak má dost silnej code of honor a nezabíjí nevinný), je celkem vtipnej není to tak pitomý jako většina (super)hrdinských sérií + Daredevil (paralelní seriál, v druhé sérii se poprvé vyskytuje Punisher, samotnej Daredevil je trochu lame, ale jde to a v obojím je Karen Page, kterou jsem si celkem oblíbil) - celá série Defenders (kam to obojí spadá) je nicméně teď zrušená (práva má částečně Disney ,který má vlastní streamovací platformu), takže pokračování moc nečekám :-/
    * Dirk Gently´s holistic detective agency - na motivy Douglese Adamse, psycho krimi bizzare sci-fi komedie, 2 série, úžasná postava holistické univerzální vražedkyně, která je tak trochu smrt :-7
    * Rick and Morty - dost divnej kreslenej sci-fi seriál, parodie na všechno, hódně černej humor, některý díly jsou naprostej nářez, polovina je trochu až moc (zvláště zálibu ve fekálním humoru poněkud postrádám); aktuálně jsem zvědavý, jestli z nich vypadne ještě čtvrtá série
    * Stranger Things - zajímavě udělaný mystery, dobře udělané hlavní dětské postavy, má to celkem atmosféru
    * Black Mirror - soubor filmových sci-fi povídek, díly každej pes jiná ves, ale většina zajímavá, vypointované, celkově vůbec ne tak pitomé, jako většina obdobné produkce
    *Lucifer - další seriál, hlavní hrdina je doslova Ďábel, momentálně na dovolené v LA, kde vlastní noční klub a ve volném čase pomáhá půvabné detektivce vyšetřovat vraždy - taková oddychovka, občas celkem vtipné a hlavní hrdina mi vás v některých aspektech trochu připomína :-7
    *Z Nation - taky seriál, klasická zombie postapokalyptická vybíjecí akce - celkem klasika a nic moc zvlášního, ale občas se to zvrhává v až surrealistickou černou komedii - místy standard, pro chvíle, kdy člověk nechce na nic myslet, místy jsem se fakt chlámal
    * Ender´s Game - celkem dobře udělané zpracování knihy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Flickr downloader! Uz nemam spoustu fotek nikde jinde, ne tridenych. A jde se zalohovat, nakonec asi karbonove dvd-ram. Po snad dvaceti letech mam DVD MECHANIKU ;)
    Jedna cestuje otci, stejne jako krabice DVD-RAM, pac se tak konecne dostanu snad ke vsem fotkam (co se mu jich jen podari zdigitalizovat)....

    Verbatim Mobile DVD ReWriter USB 2.0 Black (Light version) - Externí mechanika | Alza.cz
    https://m.alza.cz/verbatim-mobile-dvd-rewriter-usb-2-0-black-light-version-d5513938.htm

    VERBATIM M-DISC BD-R SL 25GB 4x INKJET PRINTABLE Jewel case 5pck/BAL - Média | Alza.cz
    https://m.alza.cz/verbatim-m-disc-bd-r-sl-25gb-4x-inkjet-printable-spindle-5pck-bal-d5285199.htm
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    3

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    2

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    1

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam